Nefes Nefese 3. yeni bölümde Yusuf Rüya’yı takasa götürecek mi?

15 Ağustos 2018 Çarşamba - 9:00 | Son Güncelleme : 15 08 2018 - 9:00

Nefes Nefese 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'nin yeni dizisi Nefes Nefese konusu ve oyuncularıyla oldukça ilgi gördü. Heyecan dolu Nefes Nefese dizisinde bu akşam neler olacak? Yusuf Rüya’yı yakalayıp takasa götürebilecek mi?


Nefes Nefese Çarşamba akşamları keyifle izleniyor. Star TV'nin yeni dizisi şimdiden sevildi. Nefes Nefese'nin bu akşamki bölümünde Rüya ve Yusuf arasında neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

NEFES NEFESE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
Rüya'ya (Melisa Şenolsun) karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u (Şükrü Özyıldız) evde kötü bir sürpriz beklemektedir: Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açmış ve evden kaçmıştır.
 
Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır.
 
Bu arada Rüya Suriye'deki Boran'a (NikXhelilaj) ulaşmış, annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için sözleşmiştir.
 
Rüya ve Yusuf arasında zamana karşı bir yarış başlar: Yusuf Rüya Suriye'ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir. Rüya'nın hapis tutulduğu odaya gelip anahtarı kapının üzerinde bulan Alacanların evinde herkes birbirine aynı soruyu sorar: Anahtarı Rüya'ya kim verdi? Alacan ailesi evdeki haini ararken, apar topar Antakya'ya gelen Atmaca (Uğur Yücel) ise zümrütü alan ikinci kızın, Antakya'da olduğunu bilmediği kendi kızı Rüya'nın peşindedir.