Nafaka şoku: 15 ay için 15 milyon TL!

22 Haziran 2019 Cumartesi - 13:03 | Son Güncelleme : 22 06 2019 - 14:07

Şarkıcı-oyuncu Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 15 ay önce evlendi ancak aşk çabuk bitti.


Önceki gün kafa karıştıran Özcan Deniz-eşi Feyza Aktan çiftinin boşanacakları öğrenildi.
 
Takvim gazetesinin haberine göre; eşinin bir yaşındaki oğlu Kuzey'e annelik görevini yerine getirmediğini iddia eden Deniz, boşanma davası açıp çocuğunun velayetini istedi.
 
Feyza Aktan'ın, 15 ay evli kaldığı şarkıcıdan 15 milyon lira tazminat talep ettiği iddia edildi.
 
Özcan Deniz'in, 15 milyon TL'lik nafaka talebine, "25 bin lira aylık nafaka veririm. Çocuğumun her şeyiyle de her zaman ilgilenirim" yanıtını verdiği konuşuluyor.
 
Ayrılık haberinin duyulmasının ardından çift hakkında ilginç iddialar ortaya atıldı.
 
AYRILIĞIN NEDENİ İHANET Mİ?
 
İddialara göre; Feyza Aktan, Özcan Deniz’in cep telefonunda başka bir kadından gönderilmiş mesajlar buldu. Eşine hesap soran Aktan ile Deniz arasında büyük bir tartışma çıktı ve çift evliliklerini bitirmeye karar verdi.
 
VELAYETİ İSTEDİ
 
Boşanma davası, Özcan Deniz’in avukatının başvurusu üzerine İstanbul 8. Aile Mahkemesi’nde açıldı. Çekişmeli olarak görülecek davaya tarafların talebiyle yayın yasağı getirildi. Kulislerde her iki tarafın da Kuzey’in velayetini istediği ve maddi konuda aralarında bir anlaşma sağlanamadığı konuşuluyor.
 
OĞLUNU GÖSTERMİYOR MU?
 
Özcan Deniz’in Babalar Günü’nde Instagram’da paylaştığı “Elimizden acımadan bu günümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim oğlum” mesajı kafaları karıştırmıştı. Feyza Aktan’ın ayrılık kararının ardından Özcan Deniz’in oğlunu görmesini engellediği iddia ediliyor.
 
EV ARAYIŞINDA
 
Bir başka iddia da Özcan Deniz’in Feyza Aktan için ev baktığı yönünde. Çiftin Babalar Günü’nde Zekeriyaköy’de birlikte oturdukları eve yakın mesafedeki lüks siteden ev baktıkları söyleniyor. Deniz’in boşandıktan sonra oğlunu yakınında istediği için bu siteden ev aradığı, ancak Feyza Aktan’ın bu durumdan hoşnut olmadığı konuşuluyor.
 
 
 

ETİKETLER