Mutluluğa ‘evet’ dediler

UMUT ÜNVER |  02 Temmuz 2018 Pazartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 02 07 2018 - 2:30

Oya ve Bülent Eczacıbaşı çiftinin kızları Esra Eczacıbaşı önceki gün Bodrum’da Murat Coşkun ile mutluluğa ‘Evet’ dedi. Düğüne cemiyet hayatınının önemli isimleri katıldı.


Oya-Bülent Eczacıbaşı çiftinin kızı Esra Eczacıbaşı ile Ayşe-Ahmet Coşkun çiftinin oğlu Murat Coşkun, önceki akşam Eczacıbaşı ailesinin Bodrum’daki evlerinde yapılan törenle evlendi. Yaklaşık 700 davetlinin katıldığı düğün töreninde nikahı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon kıydı. Nikahta Esra Eczacıbaşı’nın şahitliğini ağabeyi Emre Eczacıbaşı, Murat Coşkun’un şahitliğini ise ablası Zeynep Coşkun Süren üstlendi. Düğünün bütün organizasyonu ise Vakko tarafından yapıldı. 
1989 yılında doğan Esra Eczacıbaşı, Harvard’da ekonomi ve sanat tarihi eğitimi, ardından INSEAD’da ise MBA eğitimi aldı. İstanbul Modern Sanat Müzesi’nin gençlere yönelik platformu Genç Modern’in kurucusu olan ve bir süre McKinsey’de yönetim danışmanlığı da yapan Esra Eczacıbaşı, halen Eczacıbaşı Topluluğu’nda İş Geliştirme Müdürlüğü görevini sürdürüyor. 1985 doğumlu Murat Coşkun ise University of Chicago’da ekonomi eğitiminin ardından ABD’de Marcus and Millichap’te ticari gayrimenkul geliştirme konusunda çalıştı. McGill’de MBA eğitimini aldıktan sonra Türkiye’ye dönen Coşkun, Turcom Teknoloji’de yönetici olarak çalıştı. 2014’te kendi girişimini kuran Coşkun, halen kurucusu olduğu Paladin’de gayrimenkul yatırım fonu yöneticiliği yapıyor. 
 

ETİKETLER