Muhteşem Yüzyıl Kösem'e yeni güzel mi katılıyor?

25 Ağustos 2016 Perşembe - 14:41 | Son Güncelleme : 25 08 2016 - 16:16

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni sezon için hazırlıkları başladı. Önce kanal değişikliği yapan dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem, daha sonrasında ise başarılı oyuncuları tek tek kadrosuna aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine hangi ünlü oyuncu katılıyor? İşte ayrıntılar...


Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi dev oyuncu kadrosuna başarılı isimler katıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni sezonunda sürpriz bir isim daha yer alacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem'e kim dahil oluyor? İşte ayrıntılar...

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine yeni güzel
 
Yeni sezonda kanal değiştirecek diziye bir ünlü isim daha katıldı.
 
Yeni sezonda Fox TV’de ekrana gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü bir oyuncu daha katıldı.
 
Star TV’den Fox TV’ye transfer olan ve 4. Murat döneminin konu alınacağını dizinin oyuncu kadrosu da büyük oranda değişti. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk’un paylaşacağı yapıma son olarak Naz Elmas da katıldı. Naz Elmas, ekranda başarılı sonuçlar alan ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisine dâhil oldu. Daha önce tarihi bir dizi olan Filinta’da kamera karşısına geçen Elmas, böylelikle ikinci kez tarihi bir yapımda rol almış olacak.
 
Muhteşem Yüzyıl Kösem’e son olarak Gevher Sultan karakterini daha önce ‘Dudaktan Kalbe’, ‘Zehirli Sarmaşık’ ve ‘A.Ş.K.’ gibi projelerde yer alan Aslı Tandoğan ile olarak ‘Kalbim Yangın Yeri’nde izlediğimiz Ece Çeşmioğlu da dizide Atike Sultan rolüyle katılmıştı.
 
Naz Elmas kimdir?
 
Naz Elmas (d. 16 Haziran 1983, İstanbul), Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Açelya Elmas'ın kardeşidir.
 
Naz Elmas, 16 Haziran 1983'te İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi'nde okudu.
 
Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası'nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde "Eylül" Karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibariyle yayından kaldırıldı.
 
 
2011 yılında Star TV'de yayınlanan Ay Tutulması adlı diziyle oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizinin finali ile birlikte yine Star TV'de yayınlanan Bir Ömür Yetmez adlı dizide "Melek" karakterini oynadı.
 
2012 yılında 4 Eylül ile 8 Aralık arasında Show Tv'de yayınlanan Ustura Kemal dizisinde Rum kızı Angeli karakterini canlandırdı. 14 bölüm yayınlanan dizi yayından kaldırıldı.
 
2013 yılında 1 Temmuz ile 23 Eylül arasında Kanal D'de yayınlanan Güzel Çirkin dizisinde oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldı.
 
2014 yılında çekilmekte olan Stajyer Mafya filminde oynayacaktır. 2014 sonbaharında TRT 1'de başlamış olan Filinta (Bir Osmanlı Polisiyesi) dizisinde yer almaktadır.
 
 
 
Filmografi
 
Sinema
Yıl Başlık Rolü Notlar
2004 G.O.R.A Sekreter
2011 Ya Sonra Burcu
2014 Stajyer Mafya Canan
 
Televizyon
 
Yıl Başlık Rolü Notlar
2004 Haziran Gecesi Havin
2005
2006 .
Candan Öte Gülen .
2007 .
El Gibi Ece
2008 Doktorlar Eylül Soner
2009 .
Nefes Nefes
2011 Ay Tutulması Ayla Yılmaz
Bir Ömür Yetmez Melek
2012
Ustura Kemal Angeli
2013 Güzel Çirkin Komiser Nazlı
2014 Merhamet Ahu
2015 Filinta Azize
2016 Kördüğüm Didem
İstanbul Sokakları Sibel