Muharrerem İnce ile Trabzonlu kadın arasında ilginç diyalog

DHA |  03 Haziran 2018 Pazar - 23:02 | Son Güncelleme : 06 06 2018 - 13:03

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Eyüp Sultan Türbesini ziyaret etti. Türbe ziyareti sonrası Trabzonlu Ayşe Yazıcı ve Muharrem İnce arasında ilginç bir sohbet gerçekleşti.


CHP ‘nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, İstanbul ziyaretleri kapsamında Eyüp Sultan Türbesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından Trabzonlu Ayşe Yazıcı ile bir süre sohbet eden İnce , Yazıcı’dan oy istedi.
 
Yazıcı’nın “Senin bisikletle çıkman çok komik geldi “sözleri üzerine İnce,”Oraya getirdiler, ben getirmedim dedi. Yazıcı ise ,” Binmeseydin neden bindin, Herkesin dediğini yaparsan, sen nasıl cumhurbaşkanı olacaksın” dedi.Muharrem İnce daha sonra Ayşe Yazıcı’dan oy istedi. Ayşe Yazıcı’da oy isteyen İnceye ,” Ben oyumu AK Partiye vereceğim. Yalan konuşamam “ diyerek yanıt verdi.
 
 
İnce’nin ikna çabaları üzerine AK Parti’ye neden oy verdiğini de açıklayan Yazıcı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;”Ben mide ameliyatı olacağım Çapa’ya gittim. Bana daha şartları söylemeden beş bin bıçak parası istedi. Hocam zaten size devlet para veriyor ne bıçak parası dedim. Allah razı olsun bunu Tayyip Erdoğan kaldırdı. Mide ameliyatı olmadım 3 sene çektim. Halkalı’da mide ameliyatı oldum bir lirada ödemedim” dedi.
 

ETİKETLER