Mr. Jade yine iddialı!

17 Mayıs 2019 Cuma - 15:03 | Son Güncelleme : 17 05 2019 - 15:05

Mr. Jade, yeni single’ını tamamladı. Başarılı şarkıcı, söz ve müziği kendisine ait “Mutluyum” adlı çalışmayı Ramazan Bayramı’nın ilk günü çıkaracak.


Kuzeni İsmail YK ile hazırladığı “Welcome to Turkey” ve ünlü sanatçı Niran Ünsal’la düet yaptığı “Aşk Benim Neyime” şarkılarıyla büyük ses getiren Mr. Jade, müzik dünyasındaki iddiasını yeni bir single’la sürdürüyor. Merakla beklenen üçüncü single’ını tamamlayan sanatçı, “Mutluyum” adlı şarkısıyla 2019 yazına hareket getirecek.
 
 
4 HAZİRAN’DA DİJİTAL PLATFORMLARDA
 
Mr. Jade, söz ve müziği kendisine ait “Mutluyum” şarkısını çok yakında sevenleriyle buluşturacak. Başarılı şarkıcı, single’ını dinleyicilerine bayram hediyesi olarak Ramazan Bayramı’nın ilk günü (4 Haziran) Musicom Prodüksiyon etiketiyle dijital platformlarda yayınlayacak.
 
KLİBİ İSPANYA VE BREZİLYA’DA ÜNLÜ MODELLERLE ÇEKTİ
 
Mr. Jade’nin “Mutluyum” şarkısına çektiği video klip de çok konuşulacak. Ünlü şarkıcının yönetmen koltuğunda oturduğu klibin çekimleri İspanya ve Brezilya’da yapıldı. Mr. Jade çekimlerde muhteşem deniz manzaraları eşliğinde ünlü modellerle birlikte kamera karşısına geçti. 
 

ETİKETLER