Milletvekili geçici aday listeleri YENİ

11 Haziran 2007 Pazartesi - 11:33 | Son Güncelleme : 11 06 2007 - 11:33


Geçici aday listelerine göre, Ankara 2. bölgenin milletvekili adayları şöyle:

ANKARA 2. BÖLGE

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 İRFAN TOPÇU

2 NURİ METE

3 MEHMET ALİ AYAŞ

4 CAFERİ SADIK ATEŞ

5 MURAT KAÇMAZ

6 DURSUN PEKER

7 HASAN BİLİR

8 İMRAN KARAASLAN

9 SİNAN CELALEDDİN COŞKUN

10 KEMAL TURŞUCU

11 SAYGI KORKMAZ

12 HABİBE ADMAN

13 MEHMET EMİN DURAK

14 ÖZKAN CEBECİ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 RECEP ARIKAN

2 İZZET YAŞAR

3 ÇETİN KUDUN

4 ÖNDER ÇOLAK

5 KAMİL UYANIK

6 ORHAN KETİR

7 BAYRAM GÜZEL

8 AHMET KARAGÖZ

9 MUSTAFA ERASLAN

10 NURİ İLGÜN

11 GALİP ALTINTAŞ

12 MURAT ÖZİLHAN

13 ERSAN ÇAĞIN

14 OSMAN TIĞLI


SAADET PARTİSİ

1 MÜCAHİT YANILMAZ

2 ABDÜLKADİR ÇELİK

3 KASIM SEZEN

4 CEMAL SERTKAYA

5 YILMAZ BÖLÜKBAŞI

6 MEHMET PEKER

7 İSRAFİL BAYRAKCİ

8 ESMAN COŞKUN

9 MUSTAFA ALKAN

10 AHMET ÇAM

11 SABRİ GÜNDÜZ

12 YUSUF ŞİRİN

13 MUHSİN ARSLAN

14 İBRAHİM KARAYILAN


İŞÇİ PARTİSİ

1 NUSRET SENEM

2 SERVET BORA

3 SEFA KOÇOĞLU

4 ASUMAN ESİN ÖZBEY

5 AYTEKİN ERTUĞRUL

6 AYSEL ÇAKIR

7 REFİK SAYDAM

8 MUSTAFA ODABAŞI

9 DÖNE TUNCER

10 ASİYE ENGİN ÖZER

11 EKREM YURDAGÜL

12 CEZMİ NACİ EREN

13 RAFET TURAN

14 RAHİM SİVASLI


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 YILMAZ ATEŞ

2 ZEKERİYA AKINCI

3 MÜCAHİT PEHLİVAN

4 TEKİN BİNGÖL

5 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

6 MUSTAFA KEMAL KISACIKOĞLU

7 GÖKHAN GÜNAYDIN

8 MEHMET YURTSEVER

9 GÖKSEL DEMİRTAŞ

10 MÜSLİM SARI

11 MEHMET KEMAL OĞULTÜRK

12 İBRAHİM AKSÖZ

13 GALİP BAZENCİR

14 AYHAN KANGAL


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 MUSTAFA FAHRİ AĞAOĞLU

2 FUAT YETGİN

3 SEYİDE SELMİN YAYKIN

4 HABİBULLAH HALİL ÖSER

5 ALİ BORA ERSOY

6 MELTEM SEVENOĞLU KAMÇI

7 TUNCAY ODABAŞI

8 GÜLAY FATMA BAŞAK

9 MURAT ATASÜ

10 MÜCEVHER ARSLAN

11 CEMALETTİN AKPINAR

12 ÖZCAN ELBEK

13 İCABİ AVCI

14 AHMET AKSU


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 ALİ METİN

2 MEHMET AYAZ

3 NURİYE ÖZTÜRK

4 VİLDAN AKBAŞ

5 GÜLMİNAZ TOPAKLI

6 HATİCE CAN

7 HÜSEYİN DEMİRTAŞ

8 ZEYNEP ORTAKCI

9 SADIK ŞAHİN

10 RECEP ELMAS

11 ENGİN UÇMA

12 UFUK BALCI

13 İBRAHİM KÜRTÜL

14 YETER ŞAHİN


GENÇ PARTİ

1 MEHMET ALİ AKGÜL

2 MEHMET EMİN AYANOĞLU

3 ŞÜKRÜ KARADAĞ

4 MUZAFFER ARIKAN

5 HASAN SIDDIK KÜLEKÇİ

6 MURAT ERBAY

7 MAHMUT ŞAHİN

8 ŞULE ÜNAL

9 NEZİFE AKIN

10 AHMET POLAT

11 MEMDUH GÜLDOĞAN

12 AYŞEGÜL AVANOS

13 ADNAN YEĞİT

14 ALİ KILIÇ


DEMOKRAT PARTİ

1 SÜLEYMAN TULUĞ OK

2 AYŞE ŞAYLI

3 SÜLEYMAN SERHAT GÜRPINAR

4 HACI ŞAHİN

5 MUSTAFA ÖMEROĞLU

6 HACI AHMET KANDEMİR

7 OĞULHAN OĞULTÜRK

8 TAYYAR POLAT

9 İBRAHİM TOPRAKKALE

10 MEHMET ERŞAHİN

11 MEHMET FATİH AKICI

12 GÜNAYDIN ALTINOK ALTINEL

13 UFUK KILIÇ

14 OYA ÇINARLI


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 HASAN TAMER İNCE

2 EMİNE DALKIRAN

3 İHSAN AÇAN

4 AYŞE BENLİ

5 YUNUS AÇIKGÖZ

6 İHSAN BENLİ

7 YAŞAR KALENDER

8 İRFAN KARADOĞAN

9 TUNCAY ÜNAL

10 ALİ İHSAN ÖZDEMİR

11 AYDIN BOZOĞLAN

12 ŞAHİN AKSOY

13 ZİYA DEMİROK

14 AYHAN MENGİ


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 AHMET DENİZ BÖLÜKBAŞI

2 MUSTAFA CİHAN PAÇACI

3 VEDAT BİLGİN

4 ALİ IŞIKLAR

5 MUSTAFA ERDEM

6 HAMİT AYANOĞLU

7 MUHARREM BEŞİR

8 KADİR ARICI

9 SELMA YEL

10 HALİS ÇINAR

11 MEHMET ALİ ŞAHİN

12 SAFFET UZUN

13 NACİ KAYIN

14 HAKAN ATMACA


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 BEŞİR ATALAY

2 SALİH KAPUSUZ

3 MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

4 MUSTAFA SAİD YAZICIOĞLU

5 AHMET İYİMAYA

6 REHA DENEMEÇ

7 HALUK İPEK

8 AŞKIN ASAN

9 MUSTAFA TUNA

10 EMRULLAH İŞLER

11 NURDAN ŞANLI

12 NİHAT ÖZÇELİK

13 NAZLI ERGÜL

14 AVNİ ERDOĞAN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 ERHAN NALÇACI

2 MESUT ODABAŞI

3 RAHMİ YILDIRIM

4 İLHAN AKALIN

5 ALİ RIZA ELMAS

6 SERHAN POÇAN

7 HÜSEYİN ASLAN

8 FATMA İNCİ AKALIN

9 CENNET ŞİMŞEK

10 EMİNE TOPAL

11 ESMA ÇİÇEK

12 SEVİNÇ YÜCEL

13 MEHMETALİ KURT

14 MÜNİRE MİNE KİPER


BAĞIMSIZ

VEYSEL YILMAZ

MURAT POLAT

HÜSEYİN AVNİ KANSOY

İBRAHİM OKUDUCU

MURAT ÇİÇEK

METİN GÜMÜŞ

ALİ EŞREF EMRE

İSMAİL KASAP

ÖMER KÖSE

SERDAR HIZARCI

NİHAT İLKYAZ

HÜSEYİN KAYA

HACI MEHMET ÖZÇELİK

CEMAL KOCAMAN

OSMAN MELİH VİDİNLİ

MEHMET ARISLI

BATTAL ÖNDER

SIRRI KELEŞ



----------


Geçici aday listelerine göre, Ağrı'nın milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 MUSTAFA HAYRİ BEKTAŞ

2 CEZMİ ÇELİK

3 İSMAİL HAKKI ERGAN

4 YILDIRAY YILDIRIM

5 GÜRSOY YILDIRIM


SAADET PARTİSİ

1 MUZAFFER BAYDAR

2 AYDIN KURUŞ

3 KÜRŞAT HAN OSMANAĞAOĞLU

4 YARALI KAFKAS

5 ABDULLAH KILIÇ


İŞÇİ PARTİSİ

1 ÖZAY GÖKÇE

2 ZEKİ KIZILVEREN

3 KEMAL AĞRALI

4 KERİM MURAT ÜSTÜNDAĞ

5 ÇETİN TURAN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 AHMET KAYA

2 SAVCİ SAYAN

3 EROL SAMİ SARAYHANOĞLU

4 HAYRETTİN AKSOY

5 FIRAT ÖZBİLGİ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 HALİS TANIŞ

2 YUSUF GÜNEŞ

3 FİKRİ EROĞUL

4 SÜREYYA EROĞLU

5 CENGİZ KAYA


GENÇ PARTİ

1 YUSUF TİMUÇİN

2 KENAN GÜRBÜZ

3 METİN GÜLCAN

4 ÖMER TAŞKEMER

5 MUSTAFA GİDEN


DEMOKRAT PARTİ

1 ŞERAFETTİN AYDEMİR

2 ALİ İHSAN VAROL

3 İSMAİL OĞUR

4 NECİP YILDIRIM

5 İKRAM YAŞAR


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 TUNAY HAKKI GÖRGÜLÜ

2 KUTBEDDİN ALATAŞ

3 AYTEN EYRİCE

4 NERMİN KORKUTER

5 MUSTAFA TAŞ


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 MEHMET SABRİ ŞİMŞEK

2 KURTBEY HATUNOĞLU

3 OKAN ÖZMEN

4 MEHMET MERT TOKER

5 CEZMİ DOĞAN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 YAŞAR ERYILMAZ

2 CEMAL KAYA

3 MEHMET HANİFİ ALIR

4 FATMA KOTAN

5 ABDULKERİM AYDEMİR


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 HETEM AYAZ

2 SERDAL TOPCU

3 İSA DAŞDEMİR

4 ALİŞAN ERMİŞ

5 ÇİĞDEM AĞIRBAŞ


BAĞIMSIZ

KEMALETTİN KOÇAK

MUSTAFA KORKUSUZ

MEHMET NACİ KUTLAY

HİKMET ERASLAN

HÜSEYİN YILMAZ


-------

Geçici aday listelerine göre Ankara 1. Bölgenin milletvekili adayları şöyle:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 SEDAT YAZIRLI

2 MUHAMMET FEVZİ KÜÇÜKKAHVECİ

3 BAKİ KARACA

4 AYSEL BAŞUSTAOĞLU

5 ZEHRA KARAASLAN

6 EMİNE KARAKOL

7 OSMAN KENAN VURAL

8 MEHMET YALÇIN PEKER

9 ERDOĞAN ÖZTÜRK

10 BEYHAN DUMAN

11 BİLAL SAĞIR

12 AHMET CENGİZ

13 DAVUT KISA

14 BEKİR YILDIRIM

15 ALİ BİLGİN

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 ATA SELÇUK

2 NURİ KAPLAN

3 ABDULLAH TERZİ

4 ERTÜRK ACUN

5 ADEM ÖZHAN

6 HÜSEYİN BABAYİĞİT

7 SALİH TÜRKYILMAZ

8 İLHAN GÜLTEKİN

9 FİKRET BAYTAR

10 SALİH AKIN

11 MEHMET YILDIRIM

12 DOĞAN KARA

13 MAHİR CEYLAN

14 NEJAT ÇELİK

15 ONUR CIPLAK

SAADET PARTİSİ

1 OYA AKGÖNENÇ MUĞİSUDDİN

2 AYŞENUR TEKDAL

3 FAHRİ USTA

4 MURAT SİPAHİ

5 ESRA ALTUNTAŞ

6 ATİLLA KISAER

7 AHMET EMİROĞLU

8 İSMAİL ÖZDEMİR

9 MEVLÜT DEMİR

10 ALİ GÜLHAN

11 FAİK SARGINOĞLU

12 ŞERİF AKYOL

13 MUHİTTİN KEKEÇ

14 TURGUT ORDU

15 TAHSİN BULUT

İŞÇİ PARTİSİ

1 CEYHAN MUMCU

2 ÜMİT AKKOYUNLU

3 KAMİL DEDE

4 TURHAN İÇLİ

5 MAHİR YALÇINKAYA

6 BARIŞ YİĞİT

7 VAHDET CARLAK

8 SEYİT ATMACA

9 NECLA YALÇIN

10 ALTAY YÜCEL

11 NEJMİYE YÜCEL

12 AHMET YAĞCI

13 NUSRET ŞENALP

14 ERCÜMENT ŞENGÜR

15 MÜNEVVER KABAKLI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 ÖNDER SAV

2 EŞREF ERDEM

3 MEHMET EMREHAN HALICI

4 NESRİN BAYTOK

5 HAKKI SUHA OKAY

6 LEVENT GÖK

7 VELİ GÜNDÜZ ŞAHİN

8 HALİL ORHAN ÖZBAY

9 ADALET ÇEBİ

10 FARUK YAVUZ

11 ÖZGÜN ÖKMEN

12 HAKİ BÜLENT TANIK

13 KENAN ŞİMŞEK

14 İLYAS GÜVEN EROĞLU

15 DURSUN YILDIZ

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 BEHZAT ÖZEL

2 GÜNGÖR ERSOY

3 NECATİ SAYGILI

4 ŞÜKRÜ NAİL ATALAY

5 AYŞE ERDOĞAN

6 NAİLE GÖNÜL CİNİVİZ

7 YALÇIN MIHÇI

8 MEHMET ZİYA SÜPHAN GAFFAROĞLU

9 SERPİL CAN

10 BÜLENT KOÇAK

11 ASUMAN KAÇAK

12 İSMAİL AKSU

13 GAZANFER AKAYDIN

14 NURİYE AKATLAR

15 İLKER ALTUNKAYNAK

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 ALİ RIZA CİHAN

2 HASAN TATAR

3 MEHDİ BEKTAŞ

4 SABIR GÖKTAŞ

5 MEHMET ACER

6 NEZAHAT AĞTAŞ

7 ALİ SARIKAYA

8 SEVİM ÇAMLI

9 İNÖNÜ ALPAT

10 KEMAL COŞKUN

11 DÖNE GÜNAY KAHRAMAN

12 NURCAN TURAN

13 MUSTAFA YALÇIN

14 İSMAİL ALTIN

15 AYŞEN HADİMİOĞLU

GENÇ PARTİ

1 İSMET KALAFATOĞLU

2 ORHAN TOKSOY

3 GÜL DEMİRBAŞ ELÇİ

4 HASAN KOÇOĞLU

5 SELİM ÖCAL

6 TÜMER TOPAL

7 ŞEMSETTİN CENK AKTAN

8 ALİ ASKER ÖZTÜRK

9 ŞEFİKA MÜGE KILINÇKALE

10 CELİLE ERTUNÇ

11 ERDAL ÖZER

12 CENGİZ ESEN

13 SERPİL ŞAHİNER

14 ÖZTUNA NORMAN

15 TAHİR ARGÜN

DEMOKRAT PARTİ

1 AYDIN YARDIMCI

2 ÇAĞRI ERHAN

3 MEHMET AYPEK

4 AYLA ÖZBEK

5 AYDIN FATİH BEKTAŞ

6 MURAT İNAL

7 HÜSEYİN KILAVUZ

8 TUNCER KOCA

9 BANU ERKÖK

10 BİRSEN TEMİR

11 DANİYE EBRU TÜMER

12 METE İZZET ÖZCANOĞLU

13 ENVER AYAZ

14 MAHMUT YETİM

15 CANAN SÖNMEZ

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 YUSUF ZİYA KIVANÇ

2 MEHMET DERİCİ

3 AYŞEN KARACAOVA

4 HÜSEYİN TÜZÜN

5 BİLAL DALKIRAN

6 MELİH AKTER

7 OSMAN YILMAZ MEŞİNCİ

8 ERDOĞAN YAZGAN

9 ÖMER ADIGÜZEL

10 ORHAN ARMAĞAN

11 SELAHATDİN ÇOLAK

12 İSMET PARLAK

13 YAŞAR ARI

14 BAYRAM BALCI

15 HANİFE KOÇAN

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

2 BEKİR AKSOY

3 DOĞAN CANSIZLAR

4 MURAT ŞEFKATLI

5 MUSTAFA ERKAL

6 ABDURRAHMAN KÜÇÜK

7 MEVLÜT KARAKAYA

8 SEDAT ÇEVİK

9 SEVGİNAZ HAMEVİOĞLU

10 DOĞAN TÜRK

11 FİRDEVS POYRAZOĞLU

12 HALİL ÖZTÜRK

13 AHMET SERDAR PARLAK

14 SELİM SÖNMEZ

15 ERTUNGA ÖNSOY

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 CEMİL ÇİÇEK

2 ALİ BABACAN

3 BÜLENT GEDİKLİ

4 NAZMİ HALUK ÖZDALGA

5 ZEYNEP DAĞI

6 MEHMET ZEKAİ ÖZCAN

7 FARUK KOCA

8 BURHAN KAYATÜRK

9 YADİGAR GÖKALP

10 ZELKİF KAZDAL

11 AHMET SİNAN POYRAZ

12 HASAN GAZİ ÖZER

13 SEBAHİTTİN KORKMAZ

14 HASAN KAŞIKARA

15 METİN ÇİNAR

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 SIDIKA SERPİL GÜVENÇ

2 BEKİR TUNCAY ÇELEN

3 ABDULLAH NEFES

4 VELİ SALTIK

5 MEHMET BOZKURT

6 İSMET ATALAY

7 SAMİ KAYA

8 HÜSNÜ ÇUHADAR

9 AYSER İREN

10 MEHMET KADRİ KAHVECİ

11 SITKI ÖNER

12 OYA GÜLSÖKEN

13 AYTAÇ ÖZKAN

14 HATİCE ÇEVİK

15 ALİ AY

BAĞIMSIZ

0 ATİLLA BAKIRLI

0 ALİ YILDIRIM

0 GÜÇLÜHAN ÖZEN

0 EVRİM ERDOĞDU

0 ŞÜKRÜ ERBAŞ

0 NEDİM GÜNEŞ

0 ZİYA DOĞAN

0 NECATİ YILMAZ

0 RAMAZAN SÜMEN

0 GÜVENER YAĞMUR

0 MESUT ULUKAN

0 NAMIK UĞURLU

0 MÜSLÜM ÇALI

0 HÜSEYİN ESER

0 MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU

0 MURAT BAŞAR

0 SABRİ KIYAK

0 KAZIM YILDIRIM

0 MUSTAFA NURİ SEVİNÇ

0 MUHARREM DEMİRCİOĞLU

0 AYNUR SARAN

0 SETTAR DİNLER


-----------



Geçici aday listelerine göre, Ankara 2. bölgenin milletvekili adayları şöyle:



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 YUSUF ÖZÇAM

2 TEOMAN ÖZTÜRK

3 İSMAİL TERZİ

4 İSMAİL HAKKI BAYSAL

5 İBRAHİM KOÇ

6 NUSRET AKSOY

7 AHMET ALTINTOP


SAADET PARTİSİ

1 OSMAN HAZER

2 HAYATİ ÇELİKTAŞ

3 MUSTAFA VARLIK

4 MEHMET ÇAPAN

5 CEMAL KARKI

6 HAKAN DOĞAN

7 EKREM DEMİREL


İŞÇİ PARTİSİ


1 HÜSEYİN KARANLIK

2 HALİL ŞAHİN

3 MEHMET ÖNDER

4 TANJU BEYAZIT

5 HAMİT GÖZALAN

6 MUSTAFA KOÇAK

7 EMRULLAH EĞİLMEZ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 HALİL ÜNLÜTEPE

2 İSMET GÜLER

3 ŞERİF CEYLAN

4 İBRAHİM KADIOĞLU

5 VELİ CENGİZ

6 ADNAN ÇELİK

7 AHMET KAMİLOĞLU


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 HÜSEYİN CAVİT GÖKTEPE

2 CANAN KART

3 GÜLTEKİN ÖZCAN

4 MEVLÜT TEKİN

5 ALİ İHSAN USTA

6 GÖKNUR TOPCU

7 NURTEN DAĞDEMİR


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 AHMET YAKUT

2 DOĞAN TAŞKIRAN

3 FUAT DERE

4 MEHMET DEMİREL

5 İBRAHİM YILMAZ

6 TEVFİK KEMALİ ÜÇBAŞ

7 KADİR AKCELEP


GENÇ PARTİ


1 MUSTAFA ASIM BOZCA

2 MUSTAFA KARANFİL

3 YILMAZ ÇETİNEL

4 AYSEL YALÇINKAYA

5 HÜSEYİN HAKAN AKMAN

6 NAZİRE KESER

7 İRFAN DOĞAN


DEMOKRAT PARTİ


1 GÜLTEKİN UYSAL

2 UĞUR TÜRKMEN

3 İSMAİL AKTÜRK

4 CEYLAN EMET

5 MUHARREM USLU

6 NESRİN ÇELİKBİLEK

7 İSMAİL ÖZDİLEK


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 RIZA KOÇAK

2 EMİNE SİLİK

3 İSA BULUT

4 MEMET BAĞCAN

5 HAMİT KOÇ

6 ÖZKAN MEYDAN

7 ALTAN KÜLTE


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ABDÜLKADİR AKCAN

2 SEFA ÇETİN

3 KEMALETTİN YILMAZ

4 AZİZ ASLAN

5 ÖNCÜL KAZANCI

6 İSMAİL KURUTEPE

7 İBRAHİM TEKEŞ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 SAİT AÇBA

2 VEYSEL EROĞLU

3 HALİL AYDOĞAN

4 AHMET KOCA

5 ZEKERİYA ASLAN

6 TÜRKAN BUĞRA

7 ALİ ÖZKAYA


EMEK PARTİSİ


1 VEHBİ ERSÖZ

2 HASAN KOÇAK

3 LÜTFİ KARADEMİR

4 AZİZ AHMET BARLAK

5 BEKİR TUNA

6 SAİM ÇAKANŞİMŞEK

7 HALİL GÜRTOKLU


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ERİŞ KARANLIK

2 SAKİNE BULUT

3 MUSTAFA TOP

4 ÇETİN DİLİ

5 HARUN YILDIRIM

6 YÜKSEL YÜKSEK

7 MEVLÜT BAŞ


BAĞIMSIZ


ALİ YILMAZ

CEMİL ÇOKER

HALİL KILINÇ

VEYSEL BAKIRCI

MENDERES KOÇAK

LOKMAN YARIMAY


-------



Geçici aday listelerine göre, Artvin'nin milletvekili adayları şöyle:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 HÜSEYİN OKTAY

2 UĞUR BÜYÜKKAVUKÇU


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 İBRAHİM YILDIRIM

2 TURHAN DEMİR


SAADET PARTİSİ


1 GÜLTEKİN SOYDAN

2 TAYFUN ÇİÇEK


İŞÇİ PARTİSİ


1 MUAMMER OKAY

2 YUSUF VAYİÇ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 METİN ARİFAĞAOĞLU

2 ADİL YAZAR


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 ORHAN ÖZTÜRK

2 MELTEM BEKER


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 YALÇIN KAPTAN

2 NUROL ÇONTAY


GENÇ PARTİ


1 MUSTAFA POLAT

2 NAZIM ORHAN


DEMOKRAT PARTİ


1 HUSEYİN ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU

2 ADNAN ÇORBACIOĞLU


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 METİN ÇETİNKAYA

2 YUSUF ERİŞ


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ZAFER AYDEMİR

2 TEKİN BAYRAK


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 ERTEKİN ÇOLAK

2 HÜSEYİN SİNAN ALTUNSOY


EMEK PARTİSİ


1 REMZİ HATİNOĞLU

2 BENGÜL YAŞAR


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 EKREM TAŞTAN

2 MEHMET CEM CİHAN


BAĞIMSIZ


HAKKI TOPÇU

SEVİNÇ SARIAHMETOĞLU


---------


Geçici aday listelerine göre, Amasya ilinin milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 REMZİ ÇİNAR

2 ADEM CIRDI

3 FETULLAH KILIÇ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 AYDIN İLİK

2 METİN POLAT

3 ÖMER GÜNEY


SAADET PARTİSİ

1 İLYAS TÖNGÜŞ

2 AZİZ DURAN

3 FİKRİ GEVREK


İŞÇİ PARTİSİ

1 DEVRİM AŞKIN

2 İLHAN GÜRGEN

3 HALİME ÖZBAŞ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 HÜSEYİN ÜNSAL

2 SEDAT ULUSOY

3 CİHAN SANCAK


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 HİLMİ BAKMAN

2 ALİYE İSMAİLÇELEBİOĞLU

3 HASAN GÜCEK


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 GÜLTEN TATAR

2 NURŞEN ALTUNKAYNAK

3 RECEP RAFET SEYREKOĞLU


GENÇ PARTİ

1 MUSA SERDAR ÇAKMAN

2 ÜMİT ÖZASLAN

3 MEHMET MURAT ŞARİÇ


DEMOKRAT PARTİ

1 ÖMER KABAKCI

2 ÖMER AKIN

3 GÜLSEREN ERTOPCU


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 ERTURAN EKMEKCİ

2 MUSTAFA DAMLAR

3 NİHAT ŞAFAK


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 MAHMUT DEMİR

2 SADIK ASLAN

3 CENGİZ YILDIRIM


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 AKİF GÜLLE

2 AVNİ ERDEMİR

3 EMİN ÇUBIKCI


EMEK PARTİSİ

1 HASAN KOÇYİĞİT

2 SADIK TURAN

3 HULUSİ ŞİMŞEK


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 İBRAHİM ÇETİN

2 SADULLAH MİMAROĞLU

3 MEHMET BOZKURT


BAĞIMSIZLAR

NURULLAH ÇOLAK

ABDURRAHMAN SEZGİN

ERGÜVEN AYAN


-----


Geçici aday listelerine göre Adıyaman ili milletvekili adayları şöyle:

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 ABDURRAHMAN BAŞSÜRÜCÜ

2 CEMAL ÇİFTÇİ

3 ABDURRAHMAN ÇOBAN

4 ZEYNAL ABİDİN YÖRÜK

5 ÖMER ÖKELİ


SAADET PARTİSİ


1 MEHMET HALİT TEKBAŞ

2 ALİ ZENGİN

3 İNAN ARSLAN

4 ŞEVKET ÖZDEMİR

5 GÜLAY ATMACA


İŞÇİ PARTİSİ


1 ATİLA SARP

2 ALİ EMRE

3 MEMET YILMAZ

4 ABDULLAH YILDIZ

5 HASAN KAYAŞ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 ŞEVKET KÖSE

2 MEHMET SELÇUK TABAK

3 ALİ AĞCA

4 MUSTAFA FIRAT

5 MUSTAFA ASLAN


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 KUREYŞ TANRIVERDİ

2 FİKRET ÇETİNKAYA

3 SAKİNE YILDIRIM

4 DENİZ AKATLAR

5 ABUZER GÖÇER


GENÇ PARTİ


1 MAHMUT ORHAN YAŞAR

2 EMİNE DÜZKAYA

3 AHMET GÜNDÜZ

4 GÜLSEREN CANPOLAT

5 GÜLNAZ ÜNAL


DEMOKRAT PARTİ


1 MAHMUT NEDİM BİLGİÇ

2 İSMAİL SÜMER

3 MEHMET ÖZTEKİN

4 FATMA KARAKUŞ

5 HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET ÖZTÜRK

2 YAHYA YILDIRIM

3 ÖMER ALPDOĞAN

4 MÜSLÜM YILDIRIM

5 ZİYA YÜKKALDIRAN


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MEHMET TOPRAK

2 HASARİ GÜLER

3 MEHMET ÖZHAN

4 HATİCE ATALAY

5 MEHMET VURAL


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 FEHMİ HÜSREV KUTLU

2 AHMET AYDIN

3 ŞEVKET GÜRSOY

4 MEHMET ERDOĞAN

5 İCLAL YALÇIN TUTUŞ


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 EKİM ORHAN

2 REMZİ BARIŞ

3 MEVLUDE SANCAKLI

4 MESUT IŞIK

5 HÜSEYİN AYRIM


BAĞIMSIZ


- FARUK ARTAŞ

- MUSTAFA METİN KARALÖK

- ABUZER ATAMAN

- MEMET DOĞAN

- HAMZA DOLAŞKAN

- SAİT DOĞAN

- AHMET İNAN

- CELAL TOPKAN


----


Geçici aday listelerine göre, Bingöl'ün milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 ZEKİ KUDBAY

2 ABDULLAH OĞUZHAN

3 CELİL İŞERİ


SAADET PARTİSİ

1 KAMİL AYTAR

2 MAHMUT AKÇABEY

3 KASIM ATABEY


İŞÇİ PARTİSİ

1 ALİ HAYDAR KOÇİNTAR

2 SİNAN YEŞİLYURT

3 KAZİP KOYUN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 MUSTAFA KURBAN

2 LÜTFİYE MEMİOĞLU

3 MEHMET İLGEÇ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 NESİM ÇERMİ

2 BERGÜZAR DİZLEK

3 RASİM TANSEL KATİPOĞLU


GENÇ PARTİ

1 MEHMET BAKİ

2 MUŞTAK EROĞLU

3 MEHMET SIDDIK AKSOY


DEMOKRAT PARTİ

1 FARUK BAYLAZ

2 HASAN FEHMİ GÖKEL

3 ALİ KUMUŞ


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 UYGUR URCUN

2 FERHAT SARIOĞLU

3 MEMDUH SÖYLEGÜZEL


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 NAMET SEVİNÇ

2 ORHAN BARAKAZİ

3 MEHMET SOLMAZ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 CEVDET YILMAZ

2 YUSUF COŞKUN

3 KAZİM ATAOĞLU


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 DUDU KIRDI

2 GÜLGÜN AYŞE KENEŞ

3 SERTAÇ CANBOLAT


BAĞIMSIZ

SÜLEYMAN AYTUNÇ

MURAT VARAN

ZEKİ BÖRÜKOÇİN

HİDAYET ÖZDEMİR

MEHMET NURİ ÖZMEN


----



Geçici aday listelerine göre, Bitlis milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MEHMET TEVFİK ÖZDEN

2 HASAN TAŞKIN

3 İHSAN TERZİ

4 MAŞALLAH AKTAŞ


SAADET PARTİSİ


1 MEHMET SIDIK KARA

2 KEREM ARABOĞA

3 MEHMET EMİN BAĞATUR

4 SADETTİN ADLIĞ


İŞÇİ PARTİSİ


1 NİYAZİ BİNGÖL

2 AYHAN SARIHAN

3 SAKİNE GÜNDOĞDU

4 TURAN CANITEZ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 EDİP SAFDER GAYDALI

2 NECATİ GÜRSOY

3 MEHMET SUBAŞI

4 HASAN DALKIRAN


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 FERAH ARSLAN

2 MUSTAFA İHSAN SAL

3 NURAY YOLTAŞ

4 SAVAŞ AKGÜL


GENÇ PARTİ


1 SERVET GEBOLOĞLU

2 ZÜBEYİR YAŞAR

3 İSMET ÖZÇALIMLI

4 GÜLAY MARAŞ


DEMOKRAT PARTİ


1 YILCAN GEYLANİ

2 KEREM MARANGÖZ

3 NİYAZİ ALTILAR

4 FARUK ÇAMAN


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 TELHAT IŞIK

2 ŞENGÜL BİLGİ

3 OKAY ERDOĞAN

4 ALPAY ÖZKARACA


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ŞERAFEDDİN DENİZ

2 DAVUT DAY

3 AHMET KUTLU

4 SUAT SAYICI


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 ZEKİ ERGEZEN

2 VAHİT KİLER

3 CEMAL TAŞAR

4 MEHMET ALİ ASLAN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 OKTAY ÖZCAN

2 TÜRKAN KAYA TAYLAN

3 HANEFİ KARADAĞ

4 GÜNAY AKSU


BAĞIMSIZ


SERACETTİN BİTLİSLİ

MAHMUT CELADET GAYDALI

İSMET HİSAR

HİKMET ALTILAR

MUHSİM BAYRAK

MUHAMMED SABIR ÇEVİK

RIZA BAŞDAŞ

MEHMET NEZİR KARABAŞ


---


Geçici aday listelerine göre, İstanbul 1. bölge milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 OKTAY ÖZTÜRK

2 ERHAN KADRİ REYHAN

3 DERYA YOLYAPAN

4 ABDULLAH CEVİZOĞLU

5 AHMET SEÇGİN

6 ÖZKAN ÇELENK

7 CİHAT YAZIRLI

8 GÖNÜL ŞAHİN

9 CENAP DEMİRCİ

10 OSMAN RUŞEN ÖZDEMİR

11 MEHMET TOK

12 ERDAL ÇELEN

13 DURSUN ÖZGÜL

14 CELAL YÜKSEKER

15 ALİ SARI

16 CANAN YAZIR

17 EROL ÖNGÜÇ

18 AYŞE KARTAL

19 MEHMET YUSUF EKİNCİ

20 YUNUS ÇELİK

21 GÜLAY KARAMAN ŞENSOY

22 EDİP DUMAN

23 GÜNER KEŞAN

24 İRFAN CUMHUR DOĞANER


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MUHİDDİN FUAT ŞENGÜL

2 HARUN KAYACI

3 EKREM SAYAN

4 MEHMET LATİF UZUN

5 İHSAN AYDIN YÜKSEK

6 ZÜMRÜT TURGAY

7 BEHRİ BOZ

8 MURAT ETÇİ

9 HÜSEYİN ARAS

10 HALİT OKAN EGESEL

11 TANER IRMAK

12 KAYA DOĞAN

13 ERKAN ÇEVİK

14 TURGAY ŞENTÜRK

15 MUSTAFA HACIAHMETOĞLU

16 MUSTAFA ÖZKAN

17 NUH NACİ AKAY

18 İSMAİL DÖNMEZ

19 HALİM KASIM

20 RIFAT IRMAK

21 OSMAN DUMAN

22 HEDİYE ÇEVİK

23 ABDULLAH KULOĞLU

24 TUNCER USANMAZ


SAADET PARTİSİ


1 MEHMET RECAİ KUTAN

2 BAHRİ ZENGİN

3 MEHMET BİNGÖL

4 YILMAZ BAYAT

5 BURHAN ASAF ŞAFAK

6 ALİ HAYDAR HAKSAL

7 ZAFER EMANETOĞLU

8 HACİ BAYRAM KILIÇ

9 KEMAL KAYA

10 HALİL MERT

11 SELMAN YÜCEL

12 KEMAL BÜYÜKÖKSÜZ

13 FATMA NEVİN GÖKÇE

14 MEHMET ALİ ÖZGÜR

15 ALEV SEZEN

16 HAMİ AYDOĞAN

17 İSHAK KOSİF

18 METİN ÇELİK

19 HÜSEYİN KURTÇA

20 LÜTFÜ AYDIN

21 TAYFUN ÇULCUOĞLU

22 HALİL İBRAHİM ARIKAN

23 RECEP ZEKİ İSKENDER

24 MEHMET KAMİL AYAZ


İŞÇİ PARTİSİ


1 FERİD İLSEVER

2 KEMALETTİN ŞENTÜRK

3 DEMİRTAŞ CEYHUN

4 HALUK DURAL

5 OSMAN BİLGE KURUCA

6 AYŞEGÜL ŞAHİN

7 SAMİ TOPRAK

8 EKREM AZAKLI

9 FAZIL CEYLAN

10 YILMAZ EVCİMEN

11 ÜNAL İNAN ALBAYRAK

12 FATMA MEHVEŞ CİNEMRE

13 MEHMET AKKOÇ

14 AYDIN ŞÜKÜR

15 NURCAN KARADAĞ

16 MUSA TANRIKULU

17 HANRİ KANDİTAN

18 HÜSEYİN KILIÇ

19 KASİM YEŞİLKAYA

20 EMİR SAFA

21 İMAM HÜSEYİN AYVATAŞ

22 HASAN TAHSİN DURMUŞ

23 MEZENGÜL ŞİMŞEK

24 BAYRAM DİLKİ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 İLHAN KESİCİ

2 ALGAN HACALOĞLU

3 AHMET TAN

4 AYŞE JALE AĞIRBAŞ

5 ALİ TOPUZ

6 BAYRAMALİ MERAL

7 FATMA NUR SERTER

8 ŞİNASİ ÖKTEM

9 MUSTAFA ZENGİN

10 AHMET SIRRI ÖZBEK

11 EMİN KORUR KALENDER

12 BERHAN ŞİMŞEK

13 ALİ KILIÇ

14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL

15 FATMA DİLEK YARDIM

16 ESAT GÜNGÖR

17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY

18 MEHMET SALİH USTA

19 BASRİ BAYAR

20 HAYDAR EREN

21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE

22 HAYDAR ACUN

23 HÜSNİYE KAYA

24 BİNALİ AĞAÇ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 HAYRİ DOMANİÇ

2 ERDOĞAN DEMİRCAN

3 CANAN ÖZTÜRK

4 ALİ GÜNGÖR ÖZYEGİT

5 BELGİN KAÇAR

6 İSHAK SİNAN ENDER

7 FATMA ALEV TEKOĞUL

8 YILMAZ POLAT

9 AHMET RECAİ ÇEPKEN

10 GÖREN ORHON

11 FERHAT ZORER

12 MEHMET ÇELEBİ

13 YAŞAR TANRIYISEVEN ERGÜNSU

14 ÖMÜR KOKALI

15 FATMA EBRU KILIÇ

16 YUSUF ÖZDEMİR

17 YILDIZ MUTLUER

18 RAMAZAN SEVİNÇ

19 REYHAN KAYA

20 AHMET KELEŞOĞLU

21 FATMA VİLDAN TOPRAK

22 KEREM DURULAR

23 HÜMEYRA KILIÇ

24 FATMA NAKİYE GÜRE


GENÇ PARTİ


1 EMİN ŞİRİN

2 VASIF SONER ÇOKBİLGİN

3 OKAY ÖZTÜRK

4 İSMET MEMET SİLİVRİ

5 BEDRİYE YUDUM ŞAŞMAZ

6 MUSTAFA YALÇINKAYA

7 İRFAN YAVUZ

8 GÜLÇİN TALAY

9 HURŞİT AYDIN

10 MURAT İDUĞ

11 KEZİBAN ÜREYİL

12 SÜHENDAN VURAL

13 ÇETİN ÇETİNKAYA

14 ALPASLAN TÜYLÜOĞLU

15 VİLDAN ŞAHİN

16 YASEMİN BAL

17 HACER NİL GÜNGÖR

18 ZERRİN AYŞE KALYONCU

19 FATİH İPEK

20 FAHRETTİN SAYAR

21 İSMAİL GÜCER

22 ERSİN ESER

23 CEMİL SÖYLEMEZ

24 CELAL BUDAKOĞLU


DEMOKRAT PARTİ


1 SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN

2 FAİK İÇMELİ

3 TEVFİK ALTINOK

4 BELGİN AKOL

5 ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU

6 HÜSEYİN RAHMİ EKŞİ

7 İBRAHİM FİŞEK

8 ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU

9 SEFER BAYLAN

10 KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ

11 OSMAN POYRAZ

12 MUSTAFA İLTER ÖZDİL

13 ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ

14 HASAN SACİT ERTUĞ

15 ALTAN EDİS

16 ALİ KEMAL YILMAZ

17 AHMET ÜNAL İNCE

18 MEHMET OKTAY ARMAĞAN

19 HARUN ÖZDEMİR

20 KEMAL HANAĞASI

21 SONGÜL SEKMEN

22 FERDA ŞAR

23 ÜLKER BULUT

24 YÜKSEL TÜRKOĞLU


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 FAHRETTİN TANINMIŞ

2 NEŞET TAYFUN ERTÜRK

3 MİNE ÖMÜR

4 AYKUT ULUGÖL

5 ÖMER KUDRET TAN

6 MEDAR ÖNEREN

7 CEM ÖÇAL

8 AŞKIN ÇELİK

9 ALİ İSTAFİLOĞLU

10 COŞKUN ÇELİK

11 SERAP GÜNDÜZ

12 YALÇIN ERİŞGEN

13 MURAT MANDALI

14 BETÜL ŞIK ORTA

15 MUHAMMET TAĞLUK

16 UĞUR RENKVER

17 PINAR GÜLAY KALENDER

18 AYLİN MANDALI

19 MUSTAFA POYRAZ

20 NECLA KOÇ

21 MUHAREM SEVİNÇ

22 İSMET BAYRAM

23 İBRAHİM KAVAKTEPE

24 ALİ ÇAVUŞOĞLU


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 GÜNDÜZ SUPHİ AKTAN

2 DURMUŞALİ TORLAK

3 KADİR BOY

4 YILMAZ DURAK

5 ORHAN ÇAKIROĞLU

6 HAYRETTİN NUHOĞLU

7 FUAT FETTAHOĞLU

8 ZEKERİYA GÜNDOĞDU

9 ZEKİ BULUT

10 ALİ SUKAS

11 SAİME YÜKSEL PARLAK

12 İDRİS KURTULUŞ

13 AHMET TURGUT

14 ZEKİ HACIİBRAHİMOĞLU

15 SABRİ ŞENEL

16 SERDOĞAN AKBAY

17 HASAN BASRİ PEHLİVAN

18 FATMA GÜNSELİ MALKOÇ

19 MUZAFFER YILDIZ Y

20 TAHSİN ÇAKIR

21 EMİNE KALAFAT

22 KEMAL ÇAPRAZ

23 ASIM LEVENT ERTUĞ

24 BAHAR ARGIN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN

2 ERTUĞRUL GÜNAY

3 EDİBE SÖZEN

4 İRFAN GÜNDÜZ

5 MUSTAFA ATAŞ

6 MESUDE NURSUNA MEMECAN

7 NUSRET BAYRAKTAR

8 MEHMET SEKMEN

9 ÖZLEM PİLTANOĞLU TÜRKÖNE

10 HASAN KEMAL YARDIMCI

11 HÜSEYİN BESLİ

12 MEHMET BEYAZIT DENİZOLGUN

13 İDRİS GÜLLÜCE

14 İSMET UÇMA

15 NUMAN GÜZEY

16 RAHİME AKDOĞAN

17 AHMET BERAT ÇONKAR

18 ABDÜLKADİR ÖMER ABAMOR

19 TALAT İÇÖZ

20 PERİHAN PAKSOY SEVENCAN

21 ÖMER FATİH SAYAN

22 ÖMER ÖZKARTAL

23 AHMET HULUSİ BATU

24 HÜLYA GÖBELOĞLU


EMEK PARTİSİ


1 HÜSEYİN KIRCAL

2 TAHİRE AYLA BELEK

3 ŞAHİN TANRIVERDİ

4 İMDAT GÜRSEL DURMUŞ

5 ARİF ŞAKAR

6 HASAN DAŞDELEN

7 YAŞAR ÖZYÜKSEL

8 DEVRİM KOÇLAN

9 MEVLÜT AYDIN

10 MUSTAFA ÖCAL

11 VELİ BÖLÜK

12 MEHMET ÖZSARIKAMIŞ

13 RIZA ALTINTAŞ

14 YAKUP KADRİ KAYADALEREN

15 CANAN DURMUŞ

16 FEYZİ TEPELİ

17 ELVAN KORKMAZ

18 ALİ APAYDIN

19 MEMİŞ ODABAŞ

20 AHMET AKGÜZEL

21 ŞÜKRÜ AKGÜZEL

22 YILMAZ YURDAKUL

23 MUTLU KILIÇ

24 FERDANE GÖRGENÇ


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 AYHAN ERDOĞAN

2 ZEHRA AKAD

3 KAMİL KİNKIR

4 KEMAL PARLAK

5 RAMAZAN YALÇIN

6 KENAN UĞUR

7 HÜSEYİN TOPALOĞLU

8 ULVİ CAN KAYABAL

9 SEDAT CENGİZ

10 RECEP SELÇUK

11 ŞERİFE UĞUR

12 TUNAY KUŞATAN

13 ALİ ERTAN KÖYMEN

14 NURTEN KUŞATAN

15 UMUT ŞAHİN

16 YUSUF ZİYA CANSIZ

17 NECLA UZUNKAYA

18 SELVER DOĞAN

19 ŞEHRİBAN YAPIŞKAN

20 DÜZGÜN NARİN

21 ALİ AYIK

22 GÜLSÜM AYDEMİR

23 ALİ HIDIR ŞAHİN

24 ÇETİN CELEP


BAĞIMSIZ

OSMAN KİRAZ

ERDOĞAN TERAZİ

ŞÜKRÜ YANUT

MEHMET SELİM YILDIRIM

YILDIRAY ARSLAN

SALİHA ERMEZ

CAVİT KAYIKCI

ERCAN KOÇ

YAHYA YILMAZ

YAMAN SÖNMEZ

ZAFER İSKENDEROĞLU

CİHAT EROĞLU

KANBER SAYGILI

EMRULLAH CEMİL TARHAN

MUSTAFA AKKUŞ

ERTUĞRUL OĞUZ

SEMA ÖZKÖK

SABRİ DEMİRDÖĞEN

HALİL KAMİL TEMİZERLER

İBRAHİM SADAY

MEHMET MERT

ALİ DEMİREL

SEZAİR BÖLÜK

EKREM ÜNAL

MEHMET UFUK URAS

RIDVAN ÖZDİN

CİHAN BOZKURT

SÜLEYMAN KALAY

SAVAŞ ÖNDER

HIDIR DOĞAN

MEHMET ERGÜN

CELALETTİN ŞİRİN

CEMİLE GÜMÜŞTEKİN SERTKAYA

GÜNAY ÇALIŞAL

FAHRETTİN TELLİOĞLU

ADEM KARAPINAR

İHSAN BOZKURT

NECMİYE ŞAFAK ÖZDOĞAN

ADEM AYDIN

BÜNYAMİN EROL

İBRAHİM ÇETİN

MEHMET FİKRİ KARADAĞ

ENVER AZİZMAN

ERDİNÇ SEZER

NECİP RUŞEN OKAN

FAİK HİKMET SEYİT

BİLAL SARIYAR

İLHAN POYRAZ

ERDAL KARTAL

MUHARREM AYRANCI

ZEYNEP SELİN HAMAMCI

HALUK HÜSNÜ ONGAR

CEMAL DEMİRBİLEK

CEM CANKAYA

AHMET YILDIZ

CEM SERDAR TUNABOYLU


-------


Geçici aday listelerine göre, Balıkesir'in milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 OSMAN KONAK

2 ŞEREF ÇÖMLEKÇİ

3 MUSTAFA TARHANLI

4 SEÇİL AVCU

5 HAYRİ ABATAY

6 BURHAN BOZ

7 KARAALİ BAYDOĞAN

8 MEHMET ŞEVİK


SAADET PARTİSİ


1 METE GÜNDOĞAN

2 HALİL İBRAHİM SAĞAY

3 ZEKERİYYA OKTAY

4 SEFER İDRİSOĞLU

5 BASRİ DURNA

6 ALİ ATAÇ

7 AHMET TEVFİK ŞENOL

8 TANJU AKÇE


İŞÇİ PARTİSİ


1 KARTAL CEMİL DEMİR

2 YILDIZ AKDEMİR

3 AHMET COŞKUN

4 LEVENT SABRİ OVACIK

5 ALİ DEDELER

6 EMRULLAH ÖNDER

7 METİN OLCAY

8 MEHMET ARPAKU


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 HÜSEYİN PAZARCI

2 ERGÜN AYDOĞAN

3 ALİ KEMAL DEVECİLER

4 LATİF COŞKUN

5 GÖKAY BACAN

6 ORHAN ÖZDEN

7 HALUK AHMET GÜMÜŞ

8 HÜSEYİN AKYÜZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 İSA CAN

2 AYŞE ÖZDEN

3 CEMAL İNAN

4 HASAN ŞALMANLI

5 EROL IŞIK

6 SEDAT MANTAR

7 NİMET GÜCİ

8 MÜNİRE YILÖNÜ


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 RAMAZAN ÇELİKER

2 GÜLERMAN TÜTÜNOĞLU

3 SADIK YALÇIN GÜR

4 ALİ SÜRÜCÜ

5 HASAN KULAKSIZ

6 HÜLYA KARAYILAN

7 NİHAT SELÇUK

8 HASAN ZEKİ BULUNMAZ


GENÇ PARTİ


1 MELEK DINGAZ

2 FARUK ULUSOY

3 ALAETTİN KARADUMAN

4 YEKTA YÜCEL

5 SİBEL AYAN

6 BÜLENT ÇELİK

7 SELAETTİN DÖNMEZ

8 AJDA NAYMAN


DEMOKRAT PARTİ


1 HAYDAR ALTINTAŞ

2 FAHRETTİN TAN

3 SÜLEYMAN KOCABIYIK

4 FAHRETTİN DOLAR

5 HAYATİ KÖSE

6 MEHMET YARMA

7 YUSUF AYMANKUY

8 MUSTAFA ÇOBAN


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 İSMAİL ULU

2 FERAH ÖZCAN

3 GÜRAY ERDEM

4 ALİ TİMUR KAVAKLIOĞLU

5 LEVENT İLHAN

6 NERMİN TAŞ

7 İSMAİL ARSLAN

8 FATMA ESRA TULGA


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 AHMET DURAN BULUT

2 RUŞEN AŞKIN AKÇAY

3 TUNCAY GÖRGÜN

4 RAFET ÇETİNEL

5 MUSTAFA ZEYBEK

6 MEHMET EMİN BAYAR

7 ADNAN TUKSAL

8 MEHMET HASAR


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 AHMET EDİP UĞUR

2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN

3 AYŞE AKBAŞ

4 İSMAİL ÖZGÜN

5 ALİ OSMAN SALİ

6 ZEKAİ KAFAOĞLU

7 ÖZKAN KOSTAK

8 ÖMER ERTUĞRUL BİLGİN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 SELAMİ KIYMAÇ

2 RECEP RENAN BİLEK

3 BELGİN ŞAHAN

4 SEMİH AKYAZI

5 MUTEBER GÜLDER

6 HÜSEYİN AY

7 SİNAN DALKILIÇ

8 EMİN KARABULUT


BAĞIMSIZ


HÜSEYİN ÇAKIN

MEHMET VAROL

ŞEFİK TUNA

REFİK KIRLI

HÜSEYİN ANARAL

FAHRİ ŞAHİN

İSMET ŞAHİN

NADİR KARAAĞAÇ

AHMET TURAN GÜNEŞ

MEHMET ALİ ÖZCAN


----


Geçici aday listelerine göre, Bolu'nun milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 BÜLENT BORA BALTACI

2 ZEYNEP HAZİNE

3 HÜSEYİN TAŞTAN


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MEHMET ALİ KABATAŞ

2 SUAT HAYRİ SAPMAZ

3 TURGUT PINAR


SAADET PARTİSİ


1 ABDULLAH UZUN

2 ABDULLAH ABAT

3 YETER YILDIZ CEBECİOĞLU


İŞÇİ PARTİSİ


1 NİMET KARABACAKOĞLU

2 EKREM SEZER

3 SAVAŞ TASLAMACIOĞLU


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 YÜKSEL CEYLAN

2 MEHMET KARAKAŞOĞLU

3 SABRİ ERHENDEKCİ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 YILDIRAY İNAN

2 NALAN ARAT

3 NEZİH DAĞDEMİR


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 MEHMET CANTÜRK

2 HÜLYA YILMAZ

3 RAMADAN ÇETİN KARAKOÇ


GENÇ PARTİ


1 NALAN SEVGİ İNCEOĞLU

2 SAVAŞ YÜCEL

3 ŞAYESTE AYDEMİR


DEMOKRAT PARTİ


1 OKTAY TÜRESİN

2 FAHRETTİN YILMAZ

3 İRFAN BAYAR


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 SALİH EROL TANINMIŞ

2 ABDULLAH GÖKALP TEVRÜZ

3 BİROL EKŞİ


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MANSUR ŞEN

2 EYÜP AHİ

3 RAHMİ ARSLAN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 METİN YILMAZ

2 YÜKSEL COŞKUNYÜREK

3 FATİH METİN


EMEK PARTİSİ


1 SEDAT BAYRAM

2 LÜTFİYE ÖZKAN

3 HÜSEYİN SAKMAK


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ERKİN TUFAN ÖZALP

2 AYŞEN ÖZTÜRK

3 MEHMET YAŞAR


BAĞIMSIZ


YUSUF YAMAN



-------


Geçici aday listelerine göre, Bilecik milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 BELKIS GEÇER

2 AYVAZ YALLI


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 SEFER KELEŞ

2 NECCAR KATIRANCI


SAADET PARTİSİ


1 ORHAN ŞİŞMAN

2 AVNİ KACIR


İŞÇİ PARTİSİ


1 NİYAZİ GÜNER

2 İBRAHİM IRMAK


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 YAŞAR TÜZÜN

2 NURCAN ÖZÇAKIR


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 ÖZNUR ÖKSÜZ

2 AHMET GÜNEY


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 LEMAN NİLGÜN AKLAR

2 MEVLÜT ÇOBAN


GENÇ PARTİ


1 HALİL CEYLAN

2 HAKAN DOĞAN


DEMOKRAT PARTİ


1 BAHRİ SERHAT ATALAY

2 MUHİTTİN ERKAN BELER


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 MUSTAFA NİHAT GONCA

2 ÜMİT YILDIRIM


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ERDİL BALAN

2 RAMAZAN ERKİN ÜNLÜ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 FAHRETTİN POYRAZ

2 SELMA GÖZLEV


EMEK PARTİSİ

1 RİZA DURNA

2 TAYLAN KOCAMAN


TÜRKİYE KOMÜNİST

1 ERDAL ULVİ İÇİL

2 HAKAN TURAN


BAĞIMSIZ


GÜLTEKİN CİCİ


-------

Geçici aday listelerin göre, Adana'nın milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 AHMET NAS

2 AHMET OSKAR HAZNADAR

3 RECEP GÖK

4 İBRAHİM DİKENER

5 AKİF ARIKAN

6 GÜRCAN AKÇAL

7 CABBAR BEKCİ

8 BEKİR SARIASLAN

9 SERMİN SÖZÜNDEN DÖNMEZ

10 HALİL KURANTÜRK

11 FEDAYİ SÖNMEZ

12 NERCİN CEVHER

13 OSMAN ÇOPUROĞLU

14 OSMAN DANIŞ


SAADET PARTİSİ

1 YAKUP BUDAK

2 ÖMER GENÇ

3 MEHMET BAKİ ÖZTÜRK

4 MUSTAFA GÖZÜTOK

5 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR

6 MEHMET EMİN ADIGÜZEL

7 ZEYİD SÜRÜCÜ

8 SÜLEYMAN ŞENOGUL

9 AYŞE TOPAL

10 ALİ BÜRCÜ

11 İSMAİL AKTAŞ

12 CENGİZ ÖLMEZ

13 CİHAN DAŞKIN

14 DURMUŞ SARIGÜL


İŞÇİ PARTİSİ

1 İSMAİL HAKKI SAVAŞER

2 HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU

3 KEMAL OLCAY

4 CEVHER TÜRKÖZER

5 SÜLEYMAN ÇELİK

6 BAYRAM UĞUR

7 MEHMET GÜNEŞ

8 HÜSEYİN YILDIRIM

9 FATMA ONUR

10 FEVZİ ÇINAR

11 ABDULLAH BÖRÜBAN

12 MUSTAFA IŞIK

13 MUSTAFA YAĞIZ

14 ALİ ÖLMEZ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 NEVİN GAYE ERBATUR

2 MUSTAFA VURAL

3 HULUSİ GÜVEL

4 TACİDAR SEYHAN

5 YILDIRAY ARIKAN

6 UĞUR AKSÖZ

7 ZÜLFİKAR DENİZ

8 MEMET TURAN ÖZER

9 MEKİN ŞAHİN

10 AYHAN BARUT

11 TURGAY DEVELİ

12 AHMET SARI

13 GÜRSEL DİLİÇIKIK

14 ZAFER ŞAHİN


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 FATİH MÜFTÜOĞLU

2 EROL DENİZLİ

3 OLCA HAYAL CAN

4 ÖZLENEN DENİZ İNANÇ

5 MUSTAFA TAŞ

6 GÜVENBEY ACUN

7 GÜNAY İŞLER

8 SÜLEYMAN ÖZDEMİR

9 HÜSEYİN ÇETİN TÜMER

10 DENİZ TOK

11 YÜKSEL DİKİCİ

12 ÖNDER ÇELİK

13 SÜLEYMAN YILDIZ

14 KAMER GÜLCAN



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 TÜLAY BİLGİLİ

2 FİLİZ UMAY

3 KENAN ASLANTAŞ

4 ŞENOL AKIN

5 SEVDA SÖYLEYEN

6 YAKUP KANGIRTAY

7 RIZA AYDIN

8 NECATİ İPEK

9 EMİNE ULU

10 HAYRİ AKGÜN

11 BELKIZ NESRİN KAYALAR

12 HAYDAR YILMAZ

13 YAKUP KURTTAŞ

14 ALİ ASKER ZORLUSOY


GENÇ PARTİ

1 REHA FERHUN GÜLÜ

2 MAHMUT GÜLLÜLER

3 MEHMET ADIYAMAN

4 BEKİR ÇOLAK

5 METİN YILDIRIM

6 BEKİR MANTAŞOĞLU

7 TÜLİN ÖZKAN

8 İKRİME KARA

9 MELTEM AYTEN KARATAŞ

10 YUSUF ARSLAN

11 İSMAİL VURAL

12 HASAN KART

13 SERPİL ŞEBNEN YALÇINTÜRK

14 ZEKERİYE BİLDİK


DEMOKRAT PARTİ

1 BEKİR SAMİ DAÇE

2 İBRAHİM CEVHER CEVHERİ

3 NEVZAT ŞAŞKIN

4 VELİ ANDAÇ DURAK

5 FİGEN SAFİYE TOKTAŞ

6 MEHMET İZLEMEK

7 FİKRET ADAMHASAN

8 HAYDAR ÇAKIROĞLU

9 GÖNÜL SOYDAN

10 AYHAN AYDOĞAN

11 ÇİĞDEM AKÇA

12 SERHAN ÖZCANDAN

13 YAKUP BULUT

14 UĞUR ÜNALDI


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 RECAİ YILDIRIM

2 KÜRŞAT ATILGAN

3 YILMAZ TANKUT

4 MUHARREM VARLI

5 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU

6 NİZAMETTİN BAŞAR

7 MUSTAFA AĞCA

8 SALİH GÖKÇE

9 HULUSİ ÜTEBAY

10 BİLAL TOKLU

11 HASAN YAMAN

12 YALÇIN GÜRGEN

13 MEHMET ALİ ÜN

14 CENGİZ OĞUZ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 DENGİR MİR MEHMET FIRAT

2 ÖMER ÇELİK

3 NECDET ÜNÜVAR

4 FATOŞ GÜRKAN

5 VAHİT KİRİŞCİ

6 ALİ KÜÇÜKAYDIN

7 AHMET EMRE BİLGİLİ

8 BURHAN ÜLGER

9 ELİF UÇAR

10 MAHMUT ÇELİKCAN

11 KÜRŞAT AKPINAR

12 BEKİR SARI

13 AYSEL GÜLBAHAR

14 KAMİL YILDIRIM



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 ÖZCAN KAYA GÜVENÇ

2 AYNUR PİŞMANLIK

3 BEDRETTİN AYKIN

4 AYŞE SAYAN

5 SERAP KARABIYIK

6 RAMAZAN ERSOY

7 GÜL CİNGÖZ

8 TUFAN ÜNLÜESER

9 MUALLA MUKADDER GÜNDÜZALP

10 ŞAHİN CİNBAY

11 MUVAFFAK ERSOY

12 GÜLÜSTAN KALİK

13 MAHMUT KARLIKDEMİR

14 SİBEL ÇAPAR


BAĞIMSIZ

MUSTAFA USLU

HALİL RÜZGAR

MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI

SERPİL YILDIZ

ABDURRAHMAN BOZTAŞ

KEREM GÜMÜŞSOY

ALİ İHSAN ÖZCAN

SIDDIK AKKAYMAK

ATİLLA PULİÇ

HAVALİ MENGİ

ŞERAFETTİN FARUK GİZER

ERTUĞRUL KİŞİAL

NAZMİ GÜR

ATEŞ CUMALİ ŞENGÜL

CANDEMİR MANSUROĞLU

TEVFİK BÜLENT GÜREKEN

SAİT AKIN

EKREM EROL

HALİL AKYÜREK



------



Geçici aday listelerine göre, Çanakkale'nin milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 GÜNER ÖZEN

2 RAŞİT AKYÜZ

3 RAMAZAN ÖZKAN

4 HİLAL KOLAY


SAADET PARTİSİ

1 ŞABAN SARI

2 NECMETTİN ÇAKMAK

3 MUSTAFA ALGÜL

4 RAMAZAN DOĞAN


İŞÇİ PARTİSİ

1 MUSTAFA ZAFER DOĞAN

2 HALE SARICAN

3 MEHMET GÜNDÜZ

4 HÜSEYİN DURU


CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 AHMET KÜÇÜK

2 MUSTAFA SERDAR SOYDAN

3 TUYGAN ÇALIKOĞLU

4 BÜLENT ÖZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 HADİ YÜCEL KARAOĞLU

2 İLKUTAY GÖKGİRAY

3 DENİZ ÖZGEN

4 GÜRHAN ŞENTÜRK


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 MUSTAFA BİLGİÇ

2 MEHMET TÜRKOĞLU

3 HALİL İBRAHİM DİRİK

4 AHMET KANBUR


GENÇ PARTİ

1 HARUN ÖZCAN

2 SEBAHATTİN TAZICI

3 FERHUNDE RUHAN BAŞARIR

4 HÜSNÜ KINASAKAL


DEMOKRAT PARTİ

1 NEVFEL ŞAHİN

2 SABRİ SEFA EROL

3 TURAN ERGİNBAŞ

4 NURSEVİL AŞIK


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 HASAN ÜNLÜ

2 GÖKHAN GAFUROĞLU

3 ILGAZ FOÇA

4 AYLİN MANDALI


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 MUSTAFA KEMAL CENGİZ

2 ENVER KOÇ

3 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA

4 HALİL ÇETİN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 MEHMET DANİŞ

2 MÜJDAT KUŞKU

3 HÜSEYİN AVNİ ŞENOĞLU

4 İBRAHİM USLAN


EMEK PARTİSİ

1 KENAN ERKUL

2 ALİ ÇAKIR

3 AYKUT ÖZBAKIR

4 ELİF UĞURLU


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 FİKRET SEZEN

2 MEHMET TEZEL

3 İSMAİL HAKKI ÇITAK

4 TURHAN ÜNAL ÇAKIR


BAĞIMSIZ

HÜSEYİN GÜR

NECDET CANDAN

İBRAHİM AKKOYUN

FATMA AZİZE GÜLSEREN ŞAHBAZ

YILMAZ ÇİMEN


-------




Geçici aday listelerine göre, Edirne'nin milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 UĞUR KARTAL

2 MUHSİN YILDIRIM

3 HATİCE GÖK

4 EYYUP AKSAN


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 NURİ HACIAHMETOĞLU

2 MUAMMER TUNUS

3 YAVUZ EKİM

4 MUSTAFA ŞAKİR AKTÜRK


SAADET PARTİSİ


1 MUSTAFA İRİŞ

2 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

3 ALİ ZONTUL

4 ŞEFİK ÖZTÜRK


İŞÇİ PARTİSİ


1 BAHRİ VATAN

2 EYÜP KAYA

3 MEHMETALİ AKTAŞ

4 HASAN HAYRİ ÇAKTI


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 RASİM ÇAKIR

2 BİLGİN PAÇARIZ

3 ABDÜLAZİZ ÇIKIKÇI

4 MEHMET KARAGÖZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 ÇETİN BUDAK

2 BİROL ŞENTÜRK

3 AHMET ÖZTÜRK

4 FERHUNDE EMRE


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 NEVZAT UĞUR

2 İLHAN BALKAN

3 RAMİZ ÜLKER

4 EROL MERİÇ


GENÇ PARTİ


1 ŞAYLAN ÇIĞGIN

2 BÜLENT ADNAN KARAKAYA

3 İSMAİL GÜREL

4 SEVİM EROL


DEMOKRAT PARTİ


1 RAFET SEZEN

2 MEHMET EREN

3 CENGİZ BABACAN

4 NURHAYAT BOZKURT


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 CEMALEDDİN USLU

2 GÜRSEL ŞİMŞEK

3 ALİ ÖZER YÜKSEK

4 AHMET KARAGÜLLE


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 NECDET BUDAK

2 İSMAİL ÖMER ERAKMAN

3 NEŞE COŞKUN

4 ŞEMSETTİN EMİR


EMEK PARTİSİ


1 CENGİZ ATLI

2 MUAMMER ALAN

3 ÖNAL BULUT

4 EROL SERİN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 SERKAN ARIKUŞU

2 SEDAT ZIMBA

3 TARKAN KONAR

4 ASUDE AYDIN


BAĞIMSIZ


ERKAN SOLAKOĞLU

TUNA BEKLEVİÇ


-------


Geçici aday listelerine göre, Çankırı milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 ZÜLKÜF YILMAZ

2 ÖZCAN AKBAŞ

3 SONER HAZİNE


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 ŞENOL AKSOY

2 MUSTAFA KÖROĞLU

3 HACI ÇINAR


SAADET PARTİSİ


1 İSMAİL AYDOS

2 HALİL İBRAHİM AY

3 ALİ ÇIRAK


İŞÇİ PARTİSİ


1 ORHAN TOKAR

2 HAVA ŞAHİNER

3 MUSTAFA PAK


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 MEHMET AZİZOĞLU

2 TANER KARAGÖZ

3 MUHARREM DEĞİRMENCİ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 MURAT ÖZMEN

2 DİLARA GÜNDÜR

3 AYHAN KIRIKCI


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 YAŞAR MERAL ÇAKICI

2 NEVİN LİMANLAR

3 NEJDET GÖĞÜSDERE


GENÇ PARTİ


1 ADEM HAN MENGEL

2 SERDAR YUMAK

3 NURTEN AŞULUK


DEMOKRAT PARTİ


1 TUĞRUL SİDAR

2 YÜKSEL SÖNMEZ

3 ARİF ÇAYIR


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 İBRAHİM ULUTAŞ

2 FATMA SİBEL LİLİOĞLU

3 FATMA SEVİNÇ GEZER


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 AHMET BUKAN

2 SALİH GÜNGÖR

3 ŞAHİN ERASLAN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 NURETTİN AKMAN

2 SUAT KINIKLIOĞLU

3 TEVFİK AKBAK


EMEK PARTİSİ


1 MUSTAFA SATILMIŞ

2 MELEK SATILMIŞ

3 ERKAN TULGAR


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ZÜMRAY TAMGÜLER

2 YUNUS KUTLU

3 SAFİYE KARABULUT


BAĞIMSIZ


HASAN HÜSEYİN KUŞCU


------


Geçici aday listelerine göre, Denizli'nin milletvekili adayları şöyle:



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 İSKENDER DOĞAN

2 HÜSEYİN ÖZHAN

3 BÜLENT AKSÖL

4 ÖMER KILIÇ

5 RAMAZAN ERDOĞAN

6 MEHMET ÇETİNKAYA

7 SELAHATTİN GEDİZ


SAADET PARTİSİ


1 KAMİL KABAK

2 CAĞFER AKINLI

3 KUDRET KOLBAŞI

4 ADNAN AYBAY

5 İBRAHİM AYHAN

6 ELMAS SEMA ELÇİ

7 ÖZGÜR KUTLU


İŞÇİ PARTİSİ


1 MUSTAFA GÜLEÇ

2 CENGİZ ÇAKIR

3 MEHMET ÇOBANOĞLU

4 SERPİL BATUR

5 HÜSEYİN MERCAN

6 GÖKHAN DİKMEN

7 İBRAHİM TEKİN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 HASAN ERÇELEBİ

2 ALİ RIZA ERTEMÜR

3 MEHMET UĞUR NEŞŞAR

4 BİRSEN ÇELİK

5 BEKİR KAR

6 HÜSAMETTİN ATAMAN

7 NECDET YILMAZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 MURAT YATAĞANBABA

2 MEHMET AYDINER

3 RABİA ARGUÇ

4 FİGEN KARAKAŞ

5 AZİZ ÜTKÜR

6 HURİYE AKMAN

7 ZÜHTÜ GÜVEN


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 PERİHAN ÜGE

2 ELİF TATAR

3 AYŞE SÜZÜK

4 AYŞE KİRAZ

5 NURAY KOCAMAN

6 SEMRA KARAĞÜNDÜZ

7 SEVİLAY AVCI


GENÇ PARTİ


1 RIZA CAN ÖZHAN

2 MEHMET CANSEVER

3 SELAHATTİN SERHAT DURUHAN

4 MEHMET ATILGAN

5 GÜLBEN ASKEROĞLU

6 METE TÜRKÖZ

7 İSMAİL HAKKI İÇYÜZ


DEMOKRAT PARTİ


1 HASAN KAZDAĞLI

2 ZEKERİYA ER

3 MEHMET GÖZLÜKAYA

4 LATİF UĞUR SARAÇOĞLU

5 HALİL ELİTOK

6 YEŞİM TURAN GÜREL

7 EMİN OKKAYA


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 EMİN HALUK AYHAN

2 ARİF FIRTINA

3 ALİ KESKİN

4 TURGUT TOK

5 ZAFER KAPLAN

6 MEHMET ALİ UZAKGİDER

7 NALAN YAMAN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 MEHMET YÜKSEL

2 SELMA ALİYE KAVAF

3 MEHMET SALİH ERDOĞAN

4 MİTHAT EKİCİ

5 ŞAHİN TİN

6 CAHİT ÖZKAN

7 NİYAZİ VURAL


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 MEHMET AŞKIN SÜZÜK

2 SEYHAN ŞAHİN

3 EROL ALTINTAŞ

4 ZEYNEP GÜVEN

5 AYNUR ERMİŞ

6 TONGUÇ KOÇ

7 ORHAN YAVAŞÖZ


BAĞIMSIZ


ALİ ASLAN

RASİM BULUT

AYŞE LEVZAN

MEHMET EFE HARİTA

ALİ FUAT USLU

NEBİ EBCİ

ABDİL KARLIOĞLU

HASAN ÇETİN


-----



Geçici aday listelerine göre, İstanbul 2. bölgenin milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 ALİ GEDİK

2 HAKAN GÜLER

3 SELİM KOTİL

4 SELİM MECİT BEŞER

5 HASAN ÇAKIR

6 MEHMET SALİH TURAN

7 NECATİ PIRLANT

8 MEHMET ALİ AKOVA

9 AHMET RIDVAN MURAT

10 MURAT GÜLEN

11 MEHMET ŞERİF YILDIZ

12 NİLGÜN DUMAN

13 ABDURRAHMAN ÖZTÜRK

14 ERTUĞRUL HEKİMOĞLU

15 HÜSEYİN KÖKSAL

16 YILMAZ GÜMÜŞTEKİN

17 MURAT ÇABAS

18 MURAT YÜKSEL

19 İLHAN KEÇECİ

20 YAŞAR TEBER

21 SEVGİ GÜLER


SAADET PARTİSİ


1 NUMAN KURTULMUŞ

2 İSMAİL MÜFTÜOĞLU

3 MUSTAFA GEÇER

4 ÖMER FUAT GÜNDAY

5 LÜTFİ KİBİROĞLU

6 EKREM ŞAMA

7 TÜRKER SALTABAŞ

8 MUSTAFA KAYA

9 ZEYNEL KESKİN

10 HASAN AKPINAR

11 EMİN ŞEN

12 RECEP ÇELİK

13 ABDULLAH DENİZ

14 YÜCEL ERENCE

15 İSMAİL DEMİR

16 TEVFİK DAG

17 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

18 İBRAHİM GÜVEN

19 NECATİ ERMİŞ

20 ENVER KİBAR

21 AYHAN PELİSTER


İŞÇİ PARTİSİ


1 DOĞU PERİNÇEK

2 SERVET CÖMERT

3 TURHAN ÖZLÜ

4 AHMET UÇKUN GERAY

5 MEHMET EYÜP KIZILOK

6 ALİ KALAN

7 TAMER DOĞAN

8 CAHİT ZORA

9 SEVDA SEVİL AKTOLGA

10 ALİ OSMAN ÖZDİLEK

11 HASAN PARKAN

12 LEYLA BAHÇECİ

13 VEFİK FEHMİ TÜMERALP

14 NAMIK KEMAL KOÇ

15 MEHMET ZEYREK

16 BEYHAN GAMZE YALÇIN

17 AYHAN İLHAN

18 MEHMET AKİF ŞENOĞLU

19 ŞADUMAN ÇAĞLAR

20 CAFER ÖZTÜRK

21 ŞEREF AVSEREN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 MEHMET SEVİGEN

2 MUSTAFA ÖZYÜREK

3 BİHLUN TAMAYLIGİL

4 SÜLEYMAN YAĞIZ

5 KEMAL KILIÇDAROĞLU

6 NECLA ARAT

7 ÇETİN SOYSAL

8 HASAN FEHMİ GÜNEŞ

9 ENGİN ÜNSAL

10 HÜSEYİN ASLAN

11 AHMET CEMAL SEYMEN

12 MUSTAFA KORAY YÜCEL

13 HAKKI SEVİM

14 DİDEM ENGİN

15 ŞULE BAŞÇIL

16 HIDIR TANRIVERDİ

17 HÜSEYİN ŞAHİN

18 SUAT TÜRK

19 SALİH GÖKTEPE

20 CEMAL AVCI

21 TANYEL TAYFUR


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 FAHRİ TÜRKKAN

2 AYŞEGÜL SAL

3 HASAN HOŞBEN

4 MELTEM KAYNAŞ

5 RIZA KÖROĞLU

6 SANİYE ÖZTÜRK

7 CENGİZ TESKİ

8 DİLEK AYDIN

9 HÜLYA KORKMAZ

10 EKREM ZOROĞLU

11 BERRİN SAVAŞCI

12 AYHAN SÖZER

13 LEYLA ERÖNCER

14 MUSTAFA DEMİRCİ

15 AYTEN AKIN

16 NAMIK KEMAL KANCA

17 AYŞE GÜNAYDIN

18 TAHSİN GÜDER

19 EMİNE ZEYREK

20 ŞENGÜL KARABULUT

21 ŞERİF BOSTANCI


GENÇ PARTİ


1 SAİT SELAHATTİN SAKARYA

2 ALİ CENAP ERMUTLU

3 ZAFER PERKSU

4 AHMET RASİM ÇETİN

5 AKİF ÖZTABAK

6 ERKAN SANCAKLI

7 İDİL ÖZER

8 SÜREYYA CİNİK

9 NURHAN AKTAŞ

10 GÜLŞEN GÜRER

11 JALE ÖZÜBERK

12 MİNE BORA

13 ALİ GENÇ

14 ÖZCAN ÇOBAN

15 HÜSEYİN YAMAN

16 ALİ GÜLKANAT

17 FEYZİ ÖMÜR

18 AYGÜN TAŞ

19 DEMET KELEŞ

20 ALİ ÇAMLI

21 NİLGÜN KIRAY


DEMOKRAT PARTİ


1 CELAL ADAN

2 ÖMER BALIBEY

3 SAFFET PINAR ECZACIBAŞI

4 AYŞE BİNHAN OĞUZ

5 DURSUN ÇAĞLAYAN

6 İBRAHİM GÜLER

7 ALİ KEMAL AKSOY

8 HATİCE BAYRAM

9 OSMAN TANIK

10 ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ

11 ARZU YÜKSELEN

12 MEHMET ÖZDEMİR

13 İSMET SAVAŞ

14 EFRİN BAĞ

15 SÜLEYMAN AKSOY

16 GÜLDEREN IŞIK

17 HASAN MUTLU

18 MEHMET CELAL PALALI

19 İZZET GAYE GÖKEMRE

20 HATİCE ÇİĞDEM ERİM

21 ÖZLEM ÇETİN


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 İHSAN AYDIN

2 AHMET EMİN ŞIK

3 HAMDİ ATALAY ÖÇSU

4 SUNA ÇİNAR

5 MEHMET ALİŞAN

6 MARTI SABUNİŞ

7 CAFER HAKAN ÖZBEKLE

8 NURAN ATAMAN

9 BÜLENT ERSOY

10 HATİCE FÜSUN BARUTCUOĞLU

11 UĞUR BARAN KASIRGA

12 ÖNDER KARAMAN

13 EMİNE KÜÇÜKELLİİKİ

14 KADİR ÇOBANOĞLU

15 HÜLYA ARSLAN

16 HÜSEYİN İSTAFİLOĞLU

17 SEVİNÇ ÖZGÜR

18 NERİMAN ŞİRVANLI

19 CEBRAİL ALTAN

20 HÜSEYİN ERDOĞAN

21 ZELİHA AKDEMİR


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MİTHAT MELEN

2 ÜMİT ŞAFAK

3 HASAN HÜSEYİN CEYLAN

4 NAZİF OKUMUŞ

5 SERDAR GÖKHAN

6 AHMET ÇOLAK

7 ERDİNÇ BALCI

8 CENNET TEKER

9 İSRAFİL ÇELİK

10 NİYAZİ PAKSOY

11 AHMET ÖZYÜREK

12 BAHATTİN FURUNCUOĞLU

13 MUSTAFA IŞIK

14 BAYRAM ALİ OYMAK

15 KAFİYE SAATÇİ

16 AKİF AK

17 ŞABAN KÜÇÜK

18 MUHTEREM EROĞLU

19 ÖZGÜR GÜN

20 HİKMET KARAÇAY

21 UĞUR FORA


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 HAYATİ YAZICI

2 MURAT BAŞESGİOĞLU

3 NİMET ÇUBUKÇU

4 EGEMEN BAĞIŞ

5 BURHAN KUZU

6 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

7 ÖMER DİNÇER

8 OSMAN GAZİ YAĞMURDERELİ

9 CANAN KALSIN

10 NECAT BİRİNCİ

11 ALAATTİN BÜYÜKKAYA

12 RECEP KORAL

13 SEVİM SAVAŞER

14 ATİLA AYDINER

15 MUHAMMET YENEL

16 HAYRİ BARAÇLI

17 CANAN BAYKURT

18 OSMAN KÖKSAL

19 HİDAYET IŞIK

20 MUAMMER BİRDAL

21 AYHAN DOĞAN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ORHAN AYDİN

2 SABAHATTİN DİKMEN

3 MEHMET BARIŞ

4 GÜLTEN ÇAKICIOĞLU

5 MEHMET KARAOĞLU

6 ERDEM TUÇ

7 OLCAYTU ULAŞ

8 ÜNZÜLE ARLI

9 HASAN HÜSEYİN BAYKARA

10 UFUK IŞILAR

11 NİMET ELA ALKAYA

12 ÜMİT ÜN

13 CEMAL GÜL

14 NİMET YILDIRIM

15 ALİCAN DEMİRÇİVİ

16 EMİNE KARAKÖSE

17 SAKİNE GÜLÇEHRE

18 SEYHAN KARABULUT

19 SULTAN AĞCAGÜL YEŞİLBAĞ

20 HASAN YILMAZ

21 HÜSEYİN KARABULUT


BAĞIMSIZ

HABİB EKREM ÇELİK

BÜLENT AYDIN

OZAN GÜNDOĞDU

MUHAMMET ÖZMEN

BASKIN ORAN

FERAHİ MENGEŞ

HÜSEYİN ELDEM

ÖMER ATAOĞLU

MEHMET ÖRÜK

ERCAN ATMACA

REFİK BÜYÜKYILDIRIM

FÜSUN BANDIR

AHMET KARAKAŞ

EMİR GÜNAYDIN

ÖMER SUNGUR SAVRAN

MÜMİN BİCİL

ALİ YÜCEL

HASAN İNCEKARA

DOĞAN ERBAŞ

CİHAN AKDAŞ

ÖZCAN YILMAZ

AYŞE SERAP AĞIRER

KAMİL ÖNER

MUHTEREM AKTAŞ

AYFER GÜLSOY

FATMA RAGİBE LOĞOĞLU

BATTAL BULUT

AHMET VECDİ SAVAŞ

FİRUZAN OFLAZ

MEHMET YILDIRIM

LÜTFİYE ZENGİN

HÜSEYİN KILAVUZLU

AVNİ ATABEK

ABDULLAH KIZILBOĞA

TUNCAY ŞEYRANLIOĞLU

HÜSNÜ NEDİM YÜKSEL

FUNDA PEKELMEN

ABİDİN ORHAN PAK

AHMET KABOĞLU

GÜLAY YENİYURT

SEDAT ÖZYİĞİT

AHMET LACİN

İLYAS AYDIN

BARBAROS AKIN

FATMA ÜNSAL

İLKAY BEZİRCİ

İSA MUSLUBAŞ



-----


Geçici aday listelerine göre, Bursa'nın milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MEHMET ZEKİ GARAÇOĞLU

2 HÜSEYİN ZENGİN

3 CEVDET DEMİRCİOĞLU

4 SÜLEYMAN KESKİN

5 AYKUT ATLILAR

6 CANAN ATEŞ

7 MEHMET BAŞ

8 SERDAL HİSAR

9 MEHMET ARİF ÖZKARA

10 HAKAN ÖZKUL

11 VEYSEL NARMAN

12 İBRAHİM ŞENALDI

13 TANER ALAN

14 İSMAİL TUNA

15 ÜNAL AKAR

16 CEMİL BALE


SAADET PARTİSİ


1 AHMET SÜNNETÇİOĞLU

2 HİLMİ TANIŞ

3 ORHAN ALTINÖZ

4 SELİM SAİT TERZİOĞLU

5 GÖKHAN GERÇEK

6 ABDİL AKGÜN

7 İBRAHİM DEMİRTAŞ

8 SALİH BERBER

9 ALİ TURGUT

10 NECATİ ASLAN

11 GÖNÜL KAFKAS

12 HASAN KAHRAMAN

13 HASAN UŞEN

14 MEHMET GÖKBEL

15 MUSTAFA BAYRAK

16 İBRAHİM AKMAN


İŞÇİ PARTİSİ


1 ŞEFİK ÇAKMAK

2 MEHMET ALANBEL

3 SÜRMELİ KIRBAŞ

4 CENGİZ ŞENTÜRK

5 ŞÜKRAN KURTİŞ

6 ABDULLAH GÜLGEÇ

7 ŞAFAK ÇORUM

8 RECEP ALPAY

9 MEHMET SUNGUR

10 SAMİ ERGEN

11 İBRAHİM ŞEN

12 RİFAT NARHIN

13 MEHMET ŞÜKRÜ PUGAT

14 FEYZULLAH TÜRE

15 RAMAZAN ÖZ

16 NURETTİN MİSTAN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 ONUR BAŞARAN ÖYMEN

2 KEMAL DEMİREL

3 ABDULLAH ÖZER

4 MEHMET KÜÇÜKAŞIK

5 ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ

6 EMİR BİRGÜN

7 CESİM ALPTEKİN

8 ERDAL ALTUN

9 DİNDAR SEZGİN

10 MEHMET ERBABACAN

11 HASAN İLTER

12 MEHMET MORSÜNBÜL

13 ONUR İÇER

14 NEJAT YAHYA

15 EFLATUN ÇELİK

16 ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 RAĞIP ÖNDER GÜNAY

2 BESİM AKÇAKIR

3 ECE YILDIRIM

4 ÜMİT AVCI

5 HÜSEYİN AKDENİZ

6 MELEK TAV

7 ALİ ÖNER

8 MESUT İNCİ

9 MUZAFFER AKSOY

10 TURHAN OKUMUŞ

11 FİLİZ ABIK

12 YAŞAR KAYA

13 YAŞAR ÇEVİK

14 ŞAHİNDE KÖKSALAN

15 RECEP BOYACIGİL

16 FİKRİYE BAYRAM


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 FERRUH YILMAZ

2 ABDULKADİR KARAKAYA

3 SEYHAN YİĞİT

4 SEVGİYE ÖZMEN

5 FERİDE AY

6 AHMET OKUMUŞ

7 NURSEN SUBAŞI

8 ÖZLEM SARI

9 CEVDET İRKETİ

10 CENGİZ YÜCEL

11 RECEP YALNIZCA

12 SADIK ÇELİK

13 HÜSEYİN YILDIZ

14 YUSUF ERSOY

15 NİLGÜN YILDIRIM

16 ZEKERİYA ATICI


GENÇ PARTİ


1 MİYASER NURSUM ÖZŞAHİN

2 İLYAS KAYA

3 ALİ OSMAN

4 BÜLENT GÖKGÖZ

5 AHMET PAMPU

6 MEHMET YILMAZ ÇAM

7 FEVZİ BORA

8 MEHMET SAFA KIRICI

9 TÜLİN DEMİR BİRER

10 ALİ GENÇ

11 MAHMUT BOZKURT

12 HARUN ÖZDEMİR

13 ALİ ÖZGÜR

14 NAİL ZEYBEK

15 NİHAT KARADENİZ

16 MÜRÜVVET ERKUL


DEMOKRAT PARTİ


1 TURHAN TAYAN

2 KEMAL CANTÜRK

3 HARUN AKIN

4 AHMET OKUR

5 ALİ YEKTA ER

6 AHMET MURAT ÜNAL

7 FERRUH KAYA

8 SEDAT CANLISOY

9 YILDIZ YURTTAŞ

10 MURAT KARAMAN

11 PEYAMİ ÇAĞLAR

12 İSMAİL ANIL

13 RAGİP CEYLAN

14 NEDİM ÖZBALABAN

15 AHMET CEM ÖZKARDAŞ

16 COŞKUN GENÇ


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 SABİHA ÖZCAN

2 ŞİNASİ GÜNEŞ

3 ALİ RİZA KOCAMAN

4 HAKAN KUMRU

5 UFUK GÜVEN

6 REMZİYE DEMİROĞLU

7 NURTEN ATASEVER

8 NEVZAT YURTEMRE

9 GÜLŞEN UZTETİK

10 KADİR ERSAN GENÇER

11 ADNAN BORUCU

12 MEHMET CENGİZ TOZAN

13 SAFİYE SERDAROĞLU

14 ASLI KAĞITÇIBAŞI

15 MUHİTTİN BODUR

16 ÇAĞLA ALEMDAR


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 NECATİ ÖZENSOY

2 HAMZA HAMİT HOMRİŞ

3 İSMET BÜYÜKATAMAN

4 İSMAİL TATLIOĞLU

5 HASAN TOKTAŞ

6 FEVZİ ZIRHLIOĞLU

7 ÇETİN ELMAS

8 FAİK ŞENIŞIK

9 YAVUZ KOCA

10 HÜSEYİN HÜSNÜ SERDAR

11 MUSA SİPAHİOĞLU

12 ÖZCAN MERTYÜREK

13 BİROL MUMCU

14 FATİH ŞENÖZ

15 ŞABAN ALİ YANIKLAR

16 HÜSEYİN MANÇOLAR


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 FARUK ÇELİK

2 MEHMET ALTAN KARAPAŞAOĞLU

3 HAYRETTİN ÇAKMAK

4 MEHMET EMİN TUTAN

5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

6 MEHMET TUNÇAK

7 SEDAT KIZILCIKLI

8 ALİ KOYUNCU

9 ALİ KUL

10 MEHMET OCAKDEN

11 CENNET CANKILIÇ

12 MUSTAFA DÜNDAR

13 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

14 AHMET YAŞAR AKBEY

15 TÜLİN KARA

16 GÖKAY BİLİR


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 MEHMET YAVUZKAN

2 ÖNDER DİRİK

3 RENGİN YÜKSEL

4 FERHAN YEŞİL

5 ZAFER KIRDAR

6 MÜMİN ÖZKAN

7 ALİ DEMİR

8 ALİ AYAZ

9 YENAL ÇINAR

10 BARBAROS DOĞDU

11 SEYDİ ÇINAR

12 MEDİHA GÖBENLİ

13 BARIŞ ERAKKUŞ

14 ERTAN YILMAZ

15 EMİNE TAKAK

16 FATMA YILMAZ


BAĞIMSIZ


MEHMET AZİZ KARAAHMETOĞLU

NURBAY ŞAHİN

ŞENER ŞAHİN

HÜSEYİN ARMAĞAN

İBRAHİM ÇALIŞKAN

TANER İŞLER

NERİMAN GÜL EREN

SERPİL ARSLAN

GÜRKAN KAYA

İSMAİL YETİM

ALİ ATAYATA

ALİNAZ SURYA AKSAKAL

TAHİR AYDIN

RIDVAN TÜRKER

FARUK DERGİ

ADEM DEVECİ

CAFER ÖZYURT

ÖMER FEDAYİ AYIK

KENAN PARS

ŞERAFETTİN ÇELİK

MUHAMMED FATİH KARIŞMAN

OSMAN DURAN


---


Geçici aday listelerine göre, Çorum milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 KIYASETTİN BALKAYA

2 FERİT BAYER

3 MUSTAFA YÜCEL

4 MEHMET USTA

5 YUSUF EKİCİ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MUSTAFA PAK

2 AHMET ÖZTÜRK

3 AHMET GÜLER

4 FUAT ZEREN

5 CAVİT PAK


SAADET PARTİSİ


1 ARİF ERSOY

2 MEHMET AŞILA

3 NECLA AKDEMİR

4 HACI ARSLAN TÖK

5 MEHMET GÜL


İŞÇİ PARTİSİ


1 ALİ MERCAN

2 MEHMET PATLAR

3 AYDIN KINACI

4 AHMET ARSLAN

5 ERGÜN ESERYAĞAR


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 DERVİŞ GÜNDAY

2 OSMAN SAMSUNLU

3 ATİLLA KAĞAN DURAKLIOĞLU

4 LEYLA ÖZHAN

5 HÜSEYİN UÇAR


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 ERKAN DEMİR

2 HATİCE HASAR

3 ALAATTİN AKÇA

4 DAVUT BAĞÇECİ

5 MUSTAFA KEMAL SAYINER


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 NİHAT AHISKALIOĞLU

2 NİMET YÜCEL

3 GÜLSEREN KİLİS

4 SEVİM ARÇOK

5 İRFAN SARMAŞIK


GENÇ PARTİ


1 SUNA BERCİS AÇIKALIN

2 ADİL MUMCU

3 ŞÜKRÜYE KALKAN

4 MESUT ÖZCAN

5 NERMİN HENDEK


DEMOKRAT PARTİ


1 UĞUR BARLIK

2 MURAT KOÇAK

3 RAFET BAĞIRÖZ

4 DOĞAN SOFRACIOĞLU

5 HACER HORMEB


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 SELAHATTİN AYDEMİR

2 SATILMIŞ BOLAT

3 GÜLSÜM BAKAR

4 MEHMET BAKAR

5 ABDULLAH ERTAN


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MUHARREM ŞEMSEK

2 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU

3 FATİH MEHMET ARSLAN

4 ZİYA BOYACIOĞLU

5 MUSTAFA AYDIN ÇEVİK


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 AĞAH KAFKAS

2 CAHİT BAĞCI

3 MURAT YILDIRIM

4 AHMET AYDOĞMUŞ

5 İLKNUR ÇETİN


EMEK PARTİSİ


1 HİKMET AYDIN

2 AYHAN OĞUZ

3 SEHER BOLAT

4 HASİBE BEYAZ

5 AHMET ATAY


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 CAN HASAN ACILIOĞLU

2 MENEVŞE ELMAS

3 YAŞAR DERTLİ

4 İLKER DERTLİ

5 SAMİ EROCAĞI


BAĞIMSIZ


MEHMET OKAY

HALİL İBRAHİM ATALAY

KEMAL BEŞİKCİ


---


Geçici aday listelerine göre, Burdur milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 MUAMMER TANRIKULU

2 OKTAY BAYRAM

3 SEVDA BOZ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 PERİHAN KAPLAN

2 SERKAN EŞREF İMAMOĞLU

3 MURAT DOĞAN


SAADET PARTİSİ


1 AHMET SİPAHİ

2 CELİL AYGÜN

3 İSMAİL TURGUT


İŞÇİ PARTİSİ


1 MEHMET İMRAK

2 HALİS GEZER

3 RECEP ÜNLÜ


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 RAMAZAN KERİM ÖZKAN

2 SÜLEYMAN SOLMAZ

3 YAKUP YILDIZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 METİN ATAY

2 EROL ATİLLE

3 İNCİ ÇETAK


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 GÜLÜMSER KOCABIYIK

2 AYSUN TENEKECİ

3 NURAY AK


GENÇ PARTİ


1 MEHMET ARSLAN

2 SELMA UYSAL

3 ABDURRAHMAN ULADI


DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET BAŞARAN

2 ADEM ŞENGÜL

3 BAKİ VAROL


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 TUĞBA KAVAS

2 SELİMAN BULUT

3 ERCAN EKMEKÇİOĞLU


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 NAZİF AKTÜRK

2 HİKMET ÖKTE

3 ÖMER ALİ BEYAZIT


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 BAYRAM ÖZÇELİK

2 MEHMET ALP

3 BEYTULLAH OKAY


EMEK PARTİSİ


1 İLHAN KARAKURT

2 HANİFE KÜÇÜKDUMAN

3 OSMAN KARTAL


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 AHMET ALİ BİLGEN

2 ALİ ÜŞÜMEZGEZER

3 TÜLÜN İÇİL


BAĞIMSIZ


ETHEM İŞLER


-----


Geçici aday listelerine göre, Elazığ milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 SAMİ DEMİRAY

2 MURAT YEŞİLGÜL

3 BAYRAM KAVAK

4 HALİL BAKİ

5 MEHMET ARDA


SAADET PARTİSİ


1 AHMET CEMİL TUNÇ

2 LATİF ÖZTEK

3 BURHAN SADAK

4 FİKRET UYMAZ

5 ERHAN YUMAKGİL


İŞÇİ PARTİSİ


1 BÜLENT SEÇKİN DÜZTAŞ

2 BEDRİ DÖNERTAŞ

3 HATİCE KOYUN

4 KAHRAMAN TAŞĞIN

5 KADİR MUM


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 NAMIK KEMAL ŞİRİNOCAK

2 ZÜLFÜ DOĞAN

3 MEHMET FARUK ÜLGEN

4 HÜLYA ÜLKÜ

5 NAMIK KEMAL ÇANAKCI


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 TALAT AKSOY

2 NAZIM DEMİR

3 NEJDET ÇOLPAN

4 MUHAMMET SUAT AKSU

5 MUHAMMET AYDIN


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 HAYDAR İLKER

2 MERİ ERBAY

3 EMİN GÜRTAN UYSAL

4 ALİ GÖLPUNAR

5 UFUK PONPE


GENÇ PARTİ


1 YAŞAR AKGÜN

2 NİLGÜN İLBAY

3 FEYZİ YILMAZ

4 RECAİ KAVAK

5 ALİ ASKER SAĞCAN


DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET KEMAL AĞAR

2 MEHMET ORHAN PEKEL

3 ABDULKADİR TOLUÇ

4 SABAHATTİN BULUT

5 FEZA DİLEK SOLMAZ KIRCIMAN


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 TAYFUN GÖGEN

2 OKTAY ÇİT

3 ORHAN BENEKLİOĞLU

4 AHMET VEYSEL ÇELİK

5 GÜVEN BALTA


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MUSTAFA GÜL

2 MEHMET YILDIZ

3 MEHMET AKİF ALADAĞ

4 ZÜLFÜ BİÇER

5 ABDULKERİM EFLATUN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA

2 HAMZA YANILMAZ

3 FARUK SEPTİOĞLU

4 TAHİR ÖZTÜRK

5 FEYZİ İŞBAŞARAN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ÖMER YALÇIN CERİT

2 KEMAL HALİS

3 EMİNE KAHRAMAN

4 AYSEL ACAR

5 ZEHRA KISMET


BAĞIMSIZ


YUSUF BİÇER

HASAN ESEN


---


Geçici aday listelerine göre, Diyarbakır milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 ŞEYHMUS ELÇİ

2 BELGİN PINAR

3 MUSTAFA ÜMÜT ERONAT

4 ERCAN ÜŞEN

5 ZÜLKÜF CİNİVİZ

6 NAİF KILIÇ

7 ALİHAN KAŞDAŞ

8 İSMET ELÇİ

9 MEHMET İNEKÇİALİOĞULLARI

10 MEHMET YAŞAR ANTEPLİOĞLU


SAADET PARTİSİ


1 ALİ RIZA GÜRAN

2 CAFER ŞATIR

3 ABDULLAH VAHİP BADEMCİ

4 SADULLAH ERGÜN

5 MEHMET ŞERİF BARANOĞLU

6 MEHMET HANİFİ KILIÇ

7 MEHMET TOKAY

8 HÜSEYİN KAZAYLEK

9 MEHMET ERDOĞAN

10 MEHMET DİMDİK


İŞÇİ PARTİSİ


1 BAYRAM YURTÇİÇEK

2 MUHSİN VURAL

3 ULAŞ GENCER

4 MEHMET TEDİK

5 AHMET İNAL

6 ALİ EKEN

7 MEHMET ZÜLKİF BAYRAK

8 OSMAN ÖZBAY

9 SAKİNE DURGUN

10 BEKİR ERDOĞAN KOÇAK


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 MESUT DEĞER

2 KAMİL AKAN

3 SIDDIK KARADENİZ

4 MEDENİ SEYREK

5 SİNAN TEKİN

6 MEMDUH GÜRCAN ÖZBAY

7 İLKNUR SAVCI

8 NAZIM TAŞ

9 MEHMET BEŞİR İPEKÇİ

10 MAHMUT ŞEVKETOĞLU


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 SELAHATTİN ÇAKAR

2 HAKAN KARAGÖZLÜ

3 MEHMET ECE

4 ZÜLFİYE YILDIZ

5 BİRGÜL DEMİR

6 ÖZLEM İPEKİŞLEYEN

7 RAMAZAN EĞE

8 MEHMET ŞİRİN DENİZ

9 ALİ KEMAL AKÇAY

10 MAHMUT TATLI


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 MUSTAFA SITKI ÇİĞDEM

2 ZAKİRE FÜSUN SARSILMAZ

3 MEHMET ALİ ULUSOY

4 YALÇIN KÖSE

5 MEHMET TİRGİL

6 ÖZGÜR KARABAT

7 NAVRUZ ÖZSAYGI

8 SELÇUK SAMUR

9 ZAFER ÇAĞIRIR

10 VAHAP KUZU


GENÇ PARTİ


1 AYDIN İLDIZ

2 FARUK ZERAKİOĞLU

3 EBUBEKİR KARATAŞ

4 MEHMET HASİP BAYRAM

5 FADIL ÇELİK

6 SEZAYİ BEYAZİT

7 VEYSİ YAZGAN

8 MEHMET ULUK

9 NAFİYE ARSLAN

10 RECEP YAŞATAN


DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET SELİM ENSARİOĞLU

2 ABDURRAHMAN BAL

3 SUNA KEPOLU

4 ABBAS HÜSEYİNOĞLU

5 HASAN ERDEM

6 HAMDULLAH GÜLEKEN

7 KENDAL AK

8 EDİM AYAYDIN

9 MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ

10 MUSTAFA REŞİT BURKAN


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ABDULLAH ARZAKÇI

2 MUSTAFA KADER ALTAN

3 SUAT EVİN

4 METİN AKMEŞE

5 RECEP ALANLI

6 VEDAT AYDINALP

7 ARAP KOLUMAN

8 SADULLAH TUNCALP

9 BAYRAM DURMUŞ

10 AHMET DEMİR


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 MEHMET MEHDİ EKER

2 KUTBETTİN ARZU

3 M.İHSAN ARSLAN

4 ABDURRAHMAN KURT

5 OSMAN ASLAN

6 ALİ İHSAN MERDANOĞLU

7 MAHMUT ERDOĞMUŞ

8 AYŞEGÜL JALE SARAÇ

9 MELİK ADNAN ÇELİK

10 MEHMET MURAT KABAR


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 KURTULUŞ KILÇER

2 SELMA AKANSU

3 ORHAN MORDOĞAN

4 CEMAL SÜMER

5 AYHAN ALPAR

6 SELAHATTİN TURĞA

7 FATMA AÇIL

8 BEKİR TULUM

9 MELAHAT TEZEL

10 MEHMET GÜMÜSEL


BAĞIMSIZ


MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

MUSTAFA ÜZÜLMEZ

AKIN BİRDAL

SÜLEYMAN ERGİN

TALHA EKİNCİ

MEHMET AYDIN

ÇETİN YILDIRIM

İBRAHİM HACIENSARİOĞLU

CEVDET ALTUNDAL

MURAT KAYA

ORHAN SAYGIN

MURAT ŞENYİĞİT

YILDIZ NAMDAR

KENAN ÇEKİÇ

RAHMİ KOÇAL

AYSEL TUĞLUK

SELAHATTİN DEMİRTAŞ

SEBĞATULLAH SEYDAOĞLU

MEHMET REŞAT ÇELİK

ENVER SUNGUR

NİL HAYAL DEMİRKAZIK

MAHMUT ORUÇ

MEHMET AZAT KAYAN

İBRAHİM AKSÖZ

NEVZAT ÖZDEMİR

YILMAZ ACU

MEHMET EMİN İNCEL

YÜCEL YENTÜRK

NURSEL AYDOĞAN

MUZAFFER TOY

NİHAT ARİF TEKİN

AHMET BİLGİN

FARUK TAŞİN

GÜLTAN KIŞANAK

MUSTAFA ERTÜRK

VAKIF İŞLER



----



Geçici aday listelerine göre, Gümüşhane milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 İRFAN OKTAY

2 ÖMER YILMAZ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 İSMAİL KAYA

2 RECEP ULUTAŞ


SAADET PARTİSİ


1 NUH DURSUN OZAN

2 HÜSEYİN DUMAN


İŞÇİ PARTİSİ


1 CEMALETTİN KORKUT

2 ŞADAN TÜRKER


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 CEVAD UYANIK

2 TÜLİN YÜCEL


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 ZAFER OKUMUŞ

2 ŞENER AKSU


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 ÖZLEM AKBAŞ

2 HALİL İBRAHİM NİZAM


GENÇ PARTİ


1 NECDET İLHAN

2 İLHAMİ KARAGÜL


DEMOKRAT PARTİ


1 İSMAİL TAŞTAN

2 HALİS PARLAK


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 NİHAT MÜŞTÜ

2 HASAN ARSLAN


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ENGİN ŞANLITÜRK

2 AKIN ÜSTÜN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 KEMALETTİN AYDIN

2 YAHYA DOĞAN


EMEK PARTİSİ


1 NAİME AKBAY

2 HAMZA ZEHİR


TÜRKİYE KOMÜNİST


1 NİLGÜN ATALAY

2 NADİR ÇETİN


BAĞIMSIZ


HUSREV ÖZEL

VECDET ERTEK

AYDIN MUTLU



----


Geçici aday listelerine göre, Giresun milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 MUSTAFA BİROL CEVİZOĞLU

2 SALİH SEZER

3 PELİN TURGUT

4 BEYHAN ARSLAN

5 ŞÜKRÜ KABASAKAL


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 MUSTAFA ŞAHİN

2 İSMAİL ŞEFİK AYDIN

3 ZEKAİ ÇITLAK

4 AHMET KAYA

5 YILMAZ DİNÇ


SAADET PARTİSİ


1 TURHAN ALÇELİK

2 HASAN BİTMEZ

3 FAHRİ GÜLENÇ

4 CEVAT GÜNDOĞDU

5 İSMAİL DERBEDER


İŞÇİ PARTİSİ


1 TURGUT DEMİRCİ

2 İSMAİL KABA

3 HADİYE YILMAZ

4 NİHAT KARA

5 FİKRİ SARIKAYA


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 EŞREF KARAİBRAHİM

2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU

3 GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU

4 CANAN DERVİŞOĞLU

5 MURAT YILDIRIM


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 SEYHAN RECEPOĞLU

2 HASİBE BEKER

3 YENER ÇAKMAK

4 NADİDE HAMSICI

5 HAŞİM ATA


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 HAVA TURAN

2 MUSTAFA DİNÇER UÇAR

3 BİRGÜL KARACA

4 ERCAN DEMİR

5 HASAN ŞAHİN


GENÇ PARTİ


1 MEHMET ALİ GÜNEY

2 BİROL OK

3 AYŞE HAKYEMEZ

4 HÜSEYİN AKTAŞ

5 MUSTAFA YILMAZ


DEMOKRAT PARTİ


1 YAVUZ SELİM BAŞAR

2 ALİ KARA

3 HALDUN GEDİKALİ

4 ERDEM EKŞİ

5 BAYRAM USTA


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 EMRULLAH SAYGIN

2 SERPİL ALINTAŞ

3 ERKAN KALPAKLI

4 RESUL ACİ

5 AHMET ULU


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 MURAT ÖZKAN

2 AHMET ŞENEL ANAFOROĞLU

3 İSMAİL BOZALİOĞLU

4 YUSUF KURT

5 NİHAT YILMAZ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 NURETTİN CANİKLİ

2 HACI HASAN SÖNMEZ

3 ALİ TEMÜR

4 MUSTAFA DEMİRCİ

5 ADEM TATLI


EMEK PARTİSİ


1 MEHMET HAMDİ BALCI

2 HÜSEYİN YILMAZ

3 AYŞE TURP

4 FATMA KAYA

5 BELGİN AKSOY


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 ATANUR GÜNEYSU

2 HAKAN GÜNEYTEPE

3 AHMET TİLKİ

4 AYGÜN AYTEKİN DİNCEL

5 AYHAN YURDATAN YURDAKUL


BAĞIMSIZ


ORHAN PATAN

HARUN KARAGÖZ

MEHMET TURAN

ÖNER HEKİM

RASİM ZAİMOĞLU

ABDULKADİR VEYİSOĞLU



-----


Geçici aday listelerine göre, Eskişehir milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 FAHRİ GÜRGENBURAN

2 SERVET GÜLEÇYÜZ

3 MÜNÜR KARYEL

4 SEFER ÖZ

5 KAMURAN PEKTAŞ

6 SEVGİ ER


SAADET PARTİSİ


1 FESİH BİNGÖL

2 MUSTAFA ÖZKAN

3 MEHMET DUNCA

4 FEHİME SARAN

5 HAMDİ ÇELEBİ

6 HALİT ÖZ


İŞÇİ PARTİSİ


1 MEHMET DENİZ GÜRER

2 RÜVEYDE KAYACIK

3 YILDIZ KAYGUSUZ

4 EYÜP YALÇIN

5 AYŞE NUR ÇETİNKAYA

6 NEJDET ISIYEL


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ

2 FEHMİ MURAT SÖNMEZ

3 MUHARREM ŞENEL

4 AYHAN TÜRKSEVEN

5 AYŞEGÜL ÜNÜGÜR

6 NAFİ MAKAROÇ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 MERİH BEŞOĞUL

2 FARUK UĞUR

3 HÜSEYİN GÜRAY GÜRLEK

4 HAMİDE AKYOL

5 OSMAN ÇINAR

6 MAZHAR GÖKHAN ARIKAN


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 MUAMMER CİVELEK

2 MEHMET KAÇMAZ

3 ABDİLKADİR TARAZAN

4 BORA ÇİNKAYALAR

5 ALİ DURGUN

6 NİYAZİ AKDENİZ


GENÇ PARTİ


1 İBRAHİM YAŞAR DEDELEK

2 BİRGİ ÖZDENKÇİ

3 BÜLENT TÜRE

4 ASUMAN YURDAGÜL

5 SÜLEYMAN GÜNDÜZ

6 TÜRKAN YÜCE


DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET ORHAN KESİKOĞLU

2 HALİL ÜNAL

3 TAHİR ÜSKÜDAR

4 BİROL KARA

5 FUAT YAHŞİ

6 GÖNÜL DOĞRUCAN ERGİNOĞLU


LİBERAL DEMOKRAT PARTİ


1 REFİYE BİRTEK

2 SİBEL ERSÖZ

3 HÜLYA KOCAOĞLU

4 ZAHİT AVCI

5 ALİ TUNA

6 MEHMET ALİ SAĞLAM


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 BEYTULLAH ASİL

2 NİYAZİ İRFAN ÜNVER

3 RUHSAR DEMİREL

4 OĞUZ SEVER

5 İSMET YÜCEL

6 TURHAN KAYA


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 KEMAL UNAKITAN

2 HASAN MURAT MERCAN

3 EMİN NEDİM ÖZTÜRK

4 AYŞE FERT DÖKMECİ

5 SÜLEYMAN REYHAN

6 ETHEM KALIN


EMEK PARTİSİ


1 HÜR KESKİN

2 AYŞE BÖRİ

3 SEVCAN TEKİN

4 ÇİĞDEM ARIÖZ

5 ZELİHA AYDOĞDU

6 ÜLKER ALKIN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 OKTAY YOLSEVER

2 YÜCEL ÜÇEL

3 MUHARREM ŞAHİN

4 ATAMAN TAŞTAN

5 MUSTAFA TEMİZTAŞ

6 SADİYE DİRİK


BAĞIMSIZ


HÜSEYİN ÇETİN

AHMET ERYÜRÜK

DAVUT TUNCER

FİLİZ ULUÇELEBİ

HÜSNÜ KOVANCI

ALİ AKYÜZ

ALİ KOÇAK



---


Geçici aday listelerine göre, Erzincan milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 SEYFETTİN ÇALIŞKAN

2 YÜKSEL KAYA

3 TACETTİN HIZARCI


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 TURAN AYDOĞDU

2 EYYUP KIZILTAŞ

3 SABRİ GÖKTÜRK


SAADET PARTİSİ


1 METİN ÇİMEN

2 ÖMER BAŞGÖZE

3 BAHATTİN SEREN


İŞÇİ PARTİSİ


1 HACER ŞULE PERİNÇEK

2 ZEYNEL COŞAR

3 KAYALI ÇETECİOĞLU


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 EROL TINASTEPE

2 NEDİM AYRAN

3 CELAL TÜRK


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 MUSTAFA KEMAL KOÇTEPE

2 KENAN ÖZDEMİR

3 KENAN TOPCU


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 NECLA KARATAĞ

2 FERDA BULUT

3 ALİ ERGÖLEN


GENÇ PARTİ


1 İBİŞ ÜNSAL DEMİRCİ

2 MEHMET ERASLAN

3 SERKAN KAYA


DEMOKRAT PARTİ


1 AHMET KORKMAZ

2 TEMEL TEKİN

3 ALİ OSMAN ÇETİNER


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 HASAN ÖZARSLAN

2 İHSAN AKBAŞ

3 SELAHETTİN AYAN


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 BİNALİ YILDIRIM

2 SEBAHATTİN KARAKELLE

3 YÜKSEL ÇAKIR


EMEK PARTİSİ


1 KEMAL ÇİÇEK

2 AFET ALP

3 RESUL UYAN


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 HÜSEYİN NURALİ

2 ALİ RIZA ÇELİK

3 AHMET İNAN


BAĞIMSIZ


MUSTAFA KUL

ZENNUR KARSLI

ŞÜKRÜ KÖSEN



----


Geçici aday listelerine göre, Hakkari milletvekili adayları şöyle:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 ABDULLAH AYDIN

2 MEHMET HAKAN TOHMA

3 HAKAN KARA


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 FERİT KAÇAR

2 İDRİS KILIÇ

3 FATMA ELÇİ


SAADET PARTİSİ


1 ARAFAT ATAN

2 RAHMİ ÇİFTÇİ

3 MUHSİN SEVEN


İŞÇİ PARTİSİ


1 ERCÜMENT ÇAMLI

2 ÖMER MERT

3 HÜSEYİN YÜZÜGÜZEL


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 HAMİT ATLI

2 ABDULCEBAR YAKUPOĞLU

3 AHMET KORKMAZ


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 AHMET PINAROĞLU

2 HALİL İBRAHİM YAHŞİ

3 ŞERAFETTİN ESEN


GENÇ PARTİ


1 ALİ AZİZOĞLU

2 KEMAL KURT

3 ŞEHMUS MAVİGÖZ


DEMOKRAT PARTİ


1 MEHMET NECİP ZEYDAN

2 ABDURRAHMAN KESKİN

3 HASAN ÇİFTÇİ


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 FATİH ÖZBEK

2 YILDIRIM ÖZTEPE

3 HURİYE DENİZ


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 RÜSTEM ZEYDAN

2 ABDULMUTTALİP ÖZBEK

3 MEHMET ERTUŞ


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 FAHRİYE BELGÜN BABA

2 FİKRET İŞERİ

3 ÜMİT GÜVERCİN


BAĞIMSIZ


ÇETO ÖZEL

SEBAHATTİN SUVAĞCİ

HAMİT GEYLANİ

ESAT CANAN

SEFERİ YILMAZ

MEHMET KAVAL

HETEM İKE

HASAN ÜMİT

CAHİT AYBAR



---



Geçici aday listelerine göre, Gaziantep milletvekili adayları şöyle:


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 ÖMER EYERCİOĞLU

2 MEHMET HAKAN KERESTECİ

3 ÖMER FARUK BOZTEPE

4 İSMET TUĞRUL

5 NURETTİN ELMAS

6 MUSTAFA KAMİL EKSEN

7 YAKUP CAN

8 NURAY BÜLBÜL

9 ADİL ÜNAL YÜKSEK

10 HASAN ARSLAN


SAADET PARTİSİ


1 ENVER BAKIRCI

2 RAİF BOZGEYİK

3 MUSTAFA KEMAL ATEŞ

4 MEHMET KARALAR ORTA

5 MUHAMMED VAHİT ABUŞOĞLU

6 AHMET YAVUZ

7 ÖMER BALCI

8 NAZLI KARAKUZULU

9 İMAM TOY

10 MEHMET FATİH ZENGİN


İŞÇİ PARTİSİ


1 HÜSEYİN BİLDİRİCİ

2 SÜLEYMAN ŞAHİNCİ

3 NAZMİ ÇAKIR

4 MEHMET CANPOLAT

5 AHMET KURT

6 MEHMET LÜTFİ GÜNNUR ÜNVERDİ

7 SERPİL SUBAŞI

8 HALİT GÜNGÖR

9 YUNUS EMRE KORKMAZ

10 HÜSEYİN MERCAN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 YAŞAR AĞYÜZ

2 AKİF EKİCİ

3 HASAN ÖZTÜRKMEN

4 MEHMET GÖKDAĞ

5 İRFAN KAPLAN

6 LÜTFÜ DEMİR

7 MAHMUT KOZBAŞ

8 CAHİT ÇİRKİN

9 NERİN TÜRKMEN

10 MÜSLÜM UZUN


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 MEHMET REFİK BARLAS

2 HASAN FUAT GÖÇER

3 ÖZKAN YEŞİLOVA

4 CEMAL TAPARLI

5 MELEK ÜSTÜN

6 YILMAZ ÖKTEM

7 GÜRCAN ÖZARAS

8 AYTEN SÜZEN

9 HÜSEYİN GÜLÇİNER

10 FERHAN UĞUR


ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ


1 ZEYNEP ÇALIŞKAN

2 MEHMET KÖROĞLU

3 SEMİHA ÇATALTEPE

4 ADNAN ALTUN

5 ABDÜLKADİR ÖZKARA

6 İLYAS KURTULMUŞ

7 SIDIKA ÇALĞAN

8 GÜLSEREN YALAZA

9 MEHMET KILIÇ

10 MUZAFFER YAMANER


GENÇ PARTİ


1 MEHMET CAFER SAYILIR

2 MUSTAFA İNCEARIK

3 İSMAİL GÜRSOY

4 ÖKKEŞ TABUR

5 ALİ ERDEM

6 MÜZEYYEN İÇDOĞAN

7 MEHMET USTABAŞ

8 METE BÜYÜKMURAT

9 MUSTAFA YILMAZ

10 OĞUZ ÖZDARAKÇI


DEMOKRAT PARTİ


1 KAMİL YAŞAR TURAN

2 AHMET ŞAHAP ÜNLÜ

3 MEHMET UĞUR KILIÇ

4 YAŞAR KALEOĞLU

5 AYSEL ŞERAFETTİNOĞLU

6 MEHMET HAYRİ ÖZÜZÜMCÜ

7 ÇAĞRI SÖKÜCÜ

8 ASUMAN SIVAKCIGİL

9 SADIK AYDOĞAN

10 ALİ ARİF AKTÜRK


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 HASAN ÖZDEMİR

2 MEHMET ÖZDEMİR

3 MEHMET YAVUZ

4 SERDAR ÇELİK

5 MEHMET ÇOPUROĞLU

6 SALİHA KÜBRA KABAALİ

7 CUMA KAYMAKÇI

8 MESUT NİZİPLİOĞLU

9 HASAN ÖREL

10 ÖMER ÖĞÜT


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 MEHMET ŞİMŞEK

2 FATMA ŞAHİN

3 MEHMET SARI

4 MAHMUT DURDU

5 MEHMET ERDOĞAN

6 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU

7 ÖZLEM MÜFTÜOĞLU

8 MEHMET İHSAN TAHMAZOĞLU

9 MUHİTTİN ŞİMŞEK

10 YUSUF POLAT


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 LEVENT İNCEDERE

2 OYA SÖNMEZ

3 KADİR İÇİBAL

4 MAHMUT UFUK ALP

5 OGÜN HAKAN KÜÇÜKÜNAL

6 ABDURRAHİM KAHRAMAN

7 FATİH MUSTAFA AKPINAR

8 VEDAT AÇIL

9 ÖZLEM ÖZER

10 BEGÜHAN MERİÇBOYU


BAĞIMSIZ


ŞİHO GÖÇMEN

ABDULLAH SABRİ KOCAMAN

MEHMET ÖZKAYA

FEVZİ KOÇOĞLU

ŞİHO KARAOĞLAN

VAKKAS DALKILIÇ

NASIR ARSLAN

ŞERİF ÇAKI

ORHAN ARI



------


Geçici aday listelerine göre, Erzurum milletvekili adayları şöyle:


AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ


1 CEVAT YELEÇ

2 ADNAN ÇAKILLI

3 İBRAHİM GÜZELSOYLAR

4 AHMET GENCER

5 SEBAHATTİN YİĞİT

6 OSMAN BURMABIYIK

7 HÜSNİ BEKTAŞ


BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 AZİZ KARACA

2 BURHAN KAZANASMAZ

3 ORHAN TURĞUT

4 ÖZKAN ÖZTÜRK

5 FERİT AYDEMİR

6 ERDAL ALBAYRAK

7 CAHİT YAVUZ


SAADET PARTİSİ


1 LÜTFÜ ESENGÜN

2 TEOMAN KÜMBET

3 SEDAT LALOĞLU

4 LÜTFÜ GÜNÜÇ

5 HULİSİ TURAN

6 FAİK ÇALIK

7 AVNİ DEMİR


İŞÇİ PARTİSİ


1 ABDURRAHMAN TAŞCİ

2 HİKMET CEYLAN

3 VELİ SİVASLI

4 NEDİM GÜLTEKİN

5 METİN ÖZDEMİR

6 HAKKI DEMİREL

7 CELAL İLHAN


CUMHURİYET HALK PARTİSİ


1 ERBAŞAR ÖZSOY

2 ERSAL BAKAN

3 HAKAN KOÇ

4 KÖKSAL VARLI

5 AYDEMİR GEZGİN

6 İSRAFİL AYYILDIZ

7 OSMAN HATUNOĞLU


HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ


1 NURCAN ENGİN

2 ERSİN POLAT

3 BİLDEM ZENGİN

4 SALAHATTİN YILDIZ

5 YEŞİM ALTINKAYA

6 ADEM ÇEVİKEL

7 MUSTAFA KEMAL BUCAK


GENÇ PARTİ


1 MAKSUT ERGANİ

2 NAİM HALUK NAKİPOĞLU

3 TAHSİN CENGİZ USAKALP

4 NECATİ MIZRAK

5 NİMET GÜNEŞ

6 MUSTAFA DİKİCİ

7 KONCAGÜL ÖZDEMİR


DEMOKRAT PARTİ


1 UĞUR GÜZEL

2 ABDULKADİR AYDIN

3 SEYFETTİN YAZICI

4 BÜLENT GÜVEN

5 REMZİ ÖZGEN

6 İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU

7 LEYLA MUTLUTÜRK


MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ


1 ZEKİ ERTUGAY

2 ERTÜRK ÇİMEN

3 İSMAİL FIRAT

4 KENAN ŞAHİN

5 TALAT GÖĞEBAKAN

6 KERİMAN ŞİMŞEK

7 RAHMİ ÖZKURT


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ


1 RECEP AKDAĞ

2 MUZAFFER GÜLYURT

3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

4 İBRAHİM KAVAZ

5 SAADETTİN AYDIN

6 MUHYETTİN AKSAK

7 AHMET ER


TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ


1 MAHMUT DOĞAN

2 HÜSEYİN ZÖNGÜR

3 MEHMET KEÇECİ

4 KAYA ŞAHAN

5 PINAR CANPOLAT

6 İSMAİL ESER

7 YILMAZ KARADAĞ


BAĞIMSIZ


HARUN YILDIZ

KIYASETTİN TEMELLİ

METİN OKTAY

NİZAMETTİN MASKAN

YAKUP ÖZDEMİR

NİHAT YILDIZ

SABİT ÇALIŞIR

AHMET ÇELEBİ

BEDRİ FIRAT

EMRULLAH ÖNALAN


ETİKETLER

0