Meleklerin Aşkı 3. yeni bölümde Necmettin'in başı belaya giriyor!

19 Temmuz 2018 Perşembe - 10:07 | Son Güncelleme : 19 07 2018 - 10:07

Meleklerin Aşkı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Meleklerin Aşkı dizisinde neler yaşanacağı merak ediliyor. Meleklerin Aşkı'nda Teoman ve Melike’yi yakalayan Necmettin başını yine belaya sokacak.


Show TV'nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor. Romantik komedi dizisi Meleklerin Aşkı'nda Yağmur duygularını Melek'e anlatabilecek mi?

MELEKLERİN AŞKI 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Teoman ve Melike’yi yakalayınca kıskançlık krizine giren Necmettin yine başını belaya sokuyor. Melek ve Yağmur’un ilk randevularına hazırlandığı tanıtımda ikilinin romantik dans sahneleri ekrana gelirken, içkiyi fazla kaçıran Yağmur’un “O son gazozu içmeyecektim ben!” sözleri dikkat çekiyor. Rukiye, Melek ve Yağmur’u yakınlaştırmaya çalışırken, Melek’e duygularını açmaya çalışan Yağmur’un neler yapacağı merakla bekleniyor. 
 
 
MELEKLERİN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Meleklerin Aşkı'nın 2. Bölümünde; Yağmur, Deniz’le birlikte yakalanmış, Melek’i kendine âşık etme planı daha başlamadan bitme noktasına gelmiştir. Bu yüzden Melek’e bir an önce gerçekleri anlatmalıdır. Fakat bir sorun vardır ki, gerçekleri o da bilmemektedir. Çünkü geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. O gece yaşananları bilen tek bir kişi vardır, o da Deniz’dir. Deniz de gerçekleri menfaatleri doğrultusunda maniple edecektir. Yağmur’un kendisi bile Deniz’le sevgili olduğuna nerdeyse inanacaktır. Yağmur bu duruma daha fazla dayanamaz. Şartları lehine çevirmek için harekete geçecektir ki Rukiye’nin verdiği akılla, işlerin iyiden iyiye sarpa sarmasına neden olur. Yağmur, yine bir yanlış anlamanın ve entrikanın içine düşmüştür. Yağmur bu badireyi de atlatır. Tüm yanlış anlaşılmalardan, Deniz’in ahtapot gibi saran kollarından nihayet kurtulmuştur. Artık herkes Yağmur’la Deniz’in sevgili olmadığına emindir. Evde şimdilik sular durulmuşsa da Necmettin ikna olmamıştır. Evinin koridorlarında yaşanan trafiğe el koymaya karar verir. Kapalı kapılar ardında yaşananları ortaya çıkaracaktır. Bunun için de eve gizli kamera taktırır. Tabii ki bunun ilk kurbanı da Yağmur olur. Yağmur, kameralara ve Necmettin’e öyle bir şekilde yakalanır ki artık ne yapsa da kendini aklamayı başaramayacaktır.