Mehmet Özhaseki'den teşekkür mesajı

AA |  12 Nisan 2019 Cuma - 16:45 | Son Güncelleme : 12 04 2019 - 16:45

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Bize oy veren, vermeyen tüm vatandaşlarımıza, birlikte yürümekten ömrümün sonuna dek onur duyacağım AK Parti teşkilatlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına, seçimlerde görev alan tüm sandık görevlilerimize, güvenlik güçlerimize ve değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Twitter hesabından 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri  sonrası teşekkür mesajı yayımladı.
 
AK Parti'nin bir yerel yönetimler hareketi olduğunu belirten  Özhaseki, "AK Partimizin tecrübesinden ilhamla kültürden sanata, kentsel  yenilemeden yeşil alanlara, ulaşımdan akıllı şehirlere, sosyal projelerden  kadınlarımıza, yarınlarımızın teminatı gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik  111 proje­mizle Ankaramız için 'Niyet hayır, akıbet hayır' dedik ve ekibimizle  yola revan olduk." değerlendirmesini yaptı.
 
Projelerinin her detayındaki odak noktasının insan ve Ankara olduğunu  bildiren Özhaseki, şöyle devam etti:
 
"İstisnasız tüm projelerimizi; gönül belediyeciliğini temel alan  bir anlayış, derin bir tecrübe ve kavrayış, uzun soluklu bir ekip  çalışmasıyla hazırladık ve sizlere sunduk. Projelerimizi sizlerle paylaşmaktan  her defasında ayrı bir heyecan duyduk. Yaptığımız yüzlerce toplantı, miting ve  programlarda, Ankara'mıza bir söz verdik: Ankara'mızı, ülkemizin 2023, 2053 ve  2071 hedeflerine uygun hale getirmek, dünyaya örnek bir başkent yapmak, 'ben'  değil 'biz' merkezli, şeffaf ve istişare odaklı bir yönetimi hakim kılmak  için gecemizi gündüzümüze katacağımız konusunda Ankara'mızla ahitleştik.  Seçim günü geldi ve Ankara'mız kararını verdi.
 
Bizler, milletimizin kararının tüm kararlardan, milletimizin  seçiminin tüm seçimlerden üstün olduğu inancını esas alan kutlu bir davanın  neferleriyiz, kadim bir medeniyetin evlatlarıyız. Bu kutlu davadan aldığımız  her­ bireyiyle 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçim sonuçlarının başta  Ankara'mıza, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.  Ülkemizin her noktasında görev alan belediye başkanlarımızı canı gönülden  kutluyorum. 17 yıldır sürdürülen çığır açan hizmetleri sürdürmeleri  noktasında başarılar diliyor, aldıkları görevleri birer bayrak yarışı olarak  görmelerini temenni ediyorum."
 
"ÖMRÜMÜN SONUNA DEK ONUR DUYACAĞIM"
 
Cumhur İttifakı'nın, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit, gazi ve  meydanlardaki kahramanlarla birlikte kurulduğunu vurgulayan Mehmet Özhaseki,  şunları kaydetti:
 
"24 Haziran'da olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de yine tarihi bir  oy oranıyla milletimiz nezdindeki güveni bir kez daha tazeledi. Cumhur  İttifakı'yla ülkemize kurulan tuzakları birer birer aşan, irade, basiret ve  feraset timsali liderliğiyle bizlere her daim güvenen Genel Başkanımız,  Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, cesur ve dirayetli  siyaset adamı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'ye  hürmet ve şükranlarımı arz ediyorum.
 
  Bize oy veren, vermeyen tüm vatandaşlarımıza, birlikte yürümekten  ömrümün sonuna dek onur duyacağım AK Parti teşkilatlarımıza, Milliyetçi  Hareket Partisi teşkilatlarına, seçimlerde görev alan tüm sandık  görevlilerimize, güvenlik güçlerimize ve değerli basın mensuplarımıza  teşekkür ediyorum."