Mehmet Erdem hemşehrileriyle buluştu!

İHA |  11 Ocak 2018 Perşembe - 13:23 | Son Güncelleme : 11 01 2018 - 13:23

Mehmet Erdem, Malatya’da sevenleriyle buluştu. Aslen Malatya Arapgirli olan ünlü şarkıcının, Kongre ve Kültür Merkezinde verdiği konsere hemşehrileri büyük ilgi gösterdi.


Biletleri günler öncesinden tükenen konserde, müzik listelerinde en çok dinlenenler arasında yer alan şarkılarını seslendiren Mehmet Erdem, Malatyalılara yaklaşık 2 saatlik müzik ziyafeti sundu.
 
Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun da izlediği konserde kısa bir konuşma yapan Erdem, “Sizlerle yeniden bir arada olmak benim için mutluluk verici. Biliyorsunuz ben de Malatyalıyım, Arapgirliyim. Malatya’yı çok seviyorum ve fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. Haluk Cömertoğlu başkanım da burada. Ona da sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
"MELEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM"
 
Memleketi olan Malatya’dan olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Mehmet Erdem, “Burası benim memleketim, Arapgirliyim. Zaten fırsat buldukça geliyorum. Çok seviyorum memleketimi. İnşallah hemşehrilerimizle güzel vakit geçiririz” şeklinde konuştu. 
 
Başarısının sırrını sorulan ünlü şarkıcı, “Bu işin bir sırrı varsa 'samimiyet' derim. Tabii işimi severek yapıyorum. Umarım insanların beğenisini kazanıyoruzdur. Bugün buraya gelen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı