MEB'den veliler için "yaz söyleşileri"

06 Temmuz 2019 Cumartesi - 14:19 | Son Güncelleme : 06 07 2019 - 14:19

Milli Eğitim Bakanlığının sosyal medya hesaplarından, veliler ve eğitimcilerin verimli bir yaz tatili geçirmeleri amacıyla alanında uzman isimlerle anne-babalık deneyimleri hakkında yapılan "yaz söyleşileri" yayınlandı


Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) sosyal medya  hesaplarından, veliler ve eğitimcilerin verimli bir yaz tatili geçirmeleri  amacıyla alanında uzman isimlerle anne-babalık deneyimleri hakkında yapılan "yaz  söyleşileri" yayınlandı. 
 
MEB tarafından veliler ve eğitimcilerin yaz tatilini verimli  geçirmeleri amacıyla alanında uzman isimlerle anne-babalık deneyimleri hakkında  söyleşiler yapıldı.
 
Bakanlığın sosyal medya hesaplarından "#MEBYazSöyleşileri" etiketiyle  yayınlanmaya başlayan videoların ilk bölümüne masalcı Judith Liberman,  psikiyatrist Kemal Sayar, edebiyatçı Enis Batur, akademisyen Mim Kemal Öke ve iş  kadını Nurten Öztürk katıldı.
 
Konuk isimler, çocukluk serüvenleri ve anne babalık hallerini  anlattığı söyleşilerde, toplumda değişen çocukluk ve anne babalık, aile,  teknoloji ve kitaplar gibi konularda da konuştu.
 
  

ETİKETLER