Mayıs Kraliçesi 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı-izle

30 Aralık 2015 Çarşamba - 10:33 | Son Güncelleme : 30 12 2015 - 10:43

Show Tv'nin sevilen dizisi Mayıs Kraliçesi dün akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geldi. Dün akşam ekrana gelen Mayıs Kraliçesi son bölümde nefesler tutuldu. Mayıs Kraliçesi dün akşam yayınlanan izleyenleri ekrana kilitleyen son bölümde Nehir tüm gerçeği öğrendi. Peki Mayıs Kraliçesi 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar


Dün akşam ekrana gelen Mayıs Kraliçesi son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Yayınlanan son bölümde Nehir tüm gerçeği öğrendi. Nefes kesen anların yaşandığı dizinin 8. bölüm fragmanı merakla beklenmeye  başlandı. Mayıs Kraliçesi 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaen haberimizde yer alacak...

MAYIS KRALİÇESİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nehir gerçekleri öğrendi!
 
Yapımcılığını, MinT Yapım’ın, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği “Mayıs Kraliçesi” dizisinin güçlü kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin rol alıyor.
 
“Mayıs Kraliçesi”nin 6. bölümünde; Öz kızını öldü bilen acılı anne Asu, kızının yaşadığını ve Nehir olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşar. Bu gerçeği öğrenir öğrenmez Nehir’e koşan Asu’yu büyük bir sürpriz beklemektedir. Asu ve Nehir’in kavuşma anında yaşananlar merak konusudur. 
Gerçekleri Asu’ya söyleyen Feryal, dayanamaz ve Nehir’e de öz annesinin Asu olduğunu söylemeye karar verir. Nehir, öz annesinin Asu olduğunu öğrendiğinde ne yapacaktır? Başsavcı Yiğit ve savcı Alper, bilim adamı Önder Atakan’ı öldürmek suçundan Sencer Aytekin’i tutuklamıştır. 
 
Sencer, sorgu esnasında Alper’e babası Celil’in katil olduğunu söylemiş, Alper’i köşeye sıkıştırmıştır. Alper, Sencer’i kurtarmazsa, Celil’in katil olduğunu ve Nehir’in babasını öldürdüğünü, başta Nehir olmak üzere herkes öğrenecektir. Alper’i çok zor anlar beklemektedir. Sencer gözaltından kurtulabilecek midir? Babasının Nehir’in babasının öldürmüş olması ve Sencer’in ağır baskıları sonucu son derece kötü bir psikolojiye giren Alper, Nehir’den ayrılmaya karar verir!