Maximoon'da dosya masrafı yok!

01 Mart 2012 Perşembe - 9:30 | Son Güncelleme : 01 03 2012 - 9:30

"Yalçıntepe Group olarak müşterilerimize fazla faiz ve dosya masrafı adı altında ekstra ücret ödetmek istemiyoruz."


Esenyurt'ta tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hayata geçirilen Maximoon projesinde, Yalçıntepe Grup sizi fazla masraftan kurtarmayı hedefliyor.

Proje hakkında tüm detaylar için tıklayın!
Maximoon projesi, hem her kesime hitap etmesiyle hem de fiyatları ve lokasyonuyla bölgede örnek projelerden olurken, diğer taraftan da ekonomik fiyatlarıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

32.356 metrekare alan üzerine inşa edilen Maximoon'da projenin yüzde 70'i yeşil alana ayrılmış durumda.

İstanbul'un en yüksek noktalarından birinde yer alan Maximoon, Esenyurt sınırlarında, İstanbul Boğazı ile yapımı planlanan Kanal İstanbul arasında kalan altın değerinde prestijli bir mevkide yükseliyor.

Proje sayfamızı gördünüz mü?

Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, müşterilerinin çıkarlarını ön planda tuttuklarını ifade ederken, "Bankalarla bizim kurumsal olarak anlaşmamız yok ama müşterilerimiz banka kredisi kullanmak isterse engel olmuyoruz. Fakat biz Yalçıntepe Group olarak müşterilerimize fazla faiz ve dosya masrafı adı altında ekstra ücret ödetmek istemiyoruz." dedi.

Projede bulunan 1515 dairenin yüzde 50'sinin satıldığını ifade eden Mehmet Yalçıntepe, Maximoon'da metrekare fiyatlarının 1600 liradan başladığını açıkladı.

Esenyurt'ta yükselen Maximoon'da 3+1 daireler tükendi, sınırlı sayıdaki 2+1 ve 1+1 daireler ise seçkin sahiplerini bekliyor.

 

Milliyetemlak