MasterChef Türkiye yeni bölümde gergin anlar yaşanacak!

22 Ekim 2018 Pazartesi - 10:05 | Son Güncelleme : 22 10 2018 - 10:16

MasterChef Türkiye Pazartesi ve Salı akşamları TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı. Neden tüm yarışmacılar ağlıyor? İşte MasterChef Türkiye tanıtımı...


MasterChef Türkiye bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. TV8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye'de Mehmet beni eziyorsunuz diyerek yarışmacı arkadaşlarına tepki gösteriyor. Gerginliklerin yaşandığı MasterChef Türkiye TV8'de izlenebilecek.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?
 
Geçen hafta Masterchef Türkiye'de heyecanlı bir eleme yaşandı. Eleme potasına giren isimler,  Murat, Doruk, Eslem ve Atakan oldu. Jüri önüne çıkan dört isim arasından bir kişi yarışmaya veda etti. 
 
Potadan kurtulan isimler Murat ve Doruk oldu.Atakan ve Eslem arasında yapılan son elemede ise yarışmadan elenen isim Atakan oldu. Peki bu hafta yarışmaya veda edecek isim kim olacak?
 
MASTERCHEF TÜRKİYE HAKKINDA
 
Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?
 
Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye'nin Masterchef'i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.
 
Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu'ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz. 
 
Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye'nin yeni Masterchef'i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.