MasterChef Türkiye'de elenen kim oldu?

21 Kasım 2018 Çarşamba - 10:01 | Son Güncelleme : 21 11 2018 - 10:01

MasterChef Türkiye dün akşam yine bir eleme bölümüyle ekrana geldi. O Ses Türkiye ekibine yemek hazırlayan MasterChef Türkiye yarışmacılarından kazanan takım kim oldu? MasterChef Türkiye'de bu hafta hayallerine hangi isim veda etti?


TV8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye'de yine heyecan dolu bir eleme bölümü yaşandı. MasterChef Türkiye'de finale adım adım yaklaşan yarışmacılar daha da bir gerilmeye başladı.

TAKIM OYUNUNU HANGİ GRUP KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de dün akşamki takım oyununu kazanan Mavi Takım, bu akşam yemeklerin O Ses Türkiye jürisine yapıldığı oyunu da kazanarak büyük bir başarıya imza attı ve bu haftaki iki takım oyununu da kazanmış oldu.
 
DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?
 
MasterChef'te bu akşamın kaybeden takımında yer alan Meltem, Uğur ve Mehmet dokunulmazlık için büyük yarışa girdi ve irmik helvasının yapıldığı zorlu yarışın sonunda dokunulmazlığı kazanan isim Mehmet oldu. Böylelikle Uğur ve Meltem, Esra'dan sonra diğer iki eleme adayı oldu...
 
MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?
 
Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme adayları iki takım oyununu da kaybeden Kırmızı Takım yarışmacıları Esra, Uğur ve Meltem oldu. Fenomen yarışmaya veda eden isim ise oynanan oyun sonrası açıklandı ve hayallerine veda eden isim Esra oldu...