MasterChef'in yarışmacısı dizi yıldızı oldu

31 Aralık 2018 Pazartesi - 7:28 | Son Güncelleme : 31 12 2018 - 10:26

MasterChef Türkiye, Gardırop Savaşları, Aşk Yalanı Sever ve Yemekteyiz gibi dikkat çeken projelerde yer alan Tuğçe Sökesoğlu, Yasak Elma dizisinde rol aldı.


Tv8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef Türkiye yarışmacılarından Tuğçe Sökesoğlu, 'Gardırop Savaşları' programı, 'Tatlı İntikam' ve 'Aşk Yalanı Sever' dizilerinin ardından şimdide Yasak Elma'da rol aladı.
 
 
YASAK ELMA DİZİSİNDE ROL ALDI
 
Tiyatro eğitimi de alan 1990 doğumlu Sökesoğlu, en son jüri koltuğunda Ayşe Brav, Gül Gölge Saygı ve Raşit Bağzıbağlı gibi isimlerin yer aldığı Gardırop Savaşçıları yarışmasında tarzını yarıştırmış ancak ilk haftadan elenmişti. Sık sık dizilerin yan rollerinde görülen güzel isim, şimdi de Yasak Elma dizisinde ortaya çıktı ve Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterinin köşkteki çay partisinde gözüktü.
 
 
TUĞÇE SÖKEOĞLU KİMDİR?
 
Tuğçe Sökesoğlu, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Tiyatro eğitimi alan Tuğçe Sökesoğlu, Gizem Dinibütünoğlu, Aycan Demirci, Gizem Ay, Didem Ezgi Akın gibi isimlerin de yarışmış olduğu Gardırop Savaşları adlı moda yarışmasının yanı sıra Yemekteyiz'e katılmıştı. Aynı zamanda Aşk Yalanı Sever ve Tatlı İntikam dizilerinde kısa süreli yer almıştı. Tuğçe Sökesoğlu, bir catring firmasında yönetici olarak çalışmaktadır.