Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanında büyük hesaplaşma!

02 Haziran 2016 Perşembe - 9:35 | Son Güncelleme : 02 06 2016 - 11:35

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kurtlar Vadisi Pusu reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmıyor. 298. bölüm fragmanı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu yine nefesleri kesecek. Peki Kurtlar Vadisi Pusu'da neler yaşanacak? İşte merak edilen soruların yanıtları ve son yayınlanan 298. bölüm fragmanı...


Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Ali Buhara Mete gibi isimlerin rol aldığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu yoluna dolu dizgin devam ediyor. 298. bölüm fragmanı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yapımcılığını ise Pana Film üstleniyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve ilgi ile takip edilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 298. bölüm fragmanı...

KURTLAR VADİSİ PUSU 298. BÖLÜM FRAGMANI

Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

Tilki, Pusat’ı rehin almıştır ve geçmişin hesaplarını kapatmak için onunla bir oyun oynamaya başlar!

Zeynep, Ozi’nin Konsey’in adamı olduğunu öğrenir ve çaresizce Polat’a sığınır. Bu sırada artık tüm gerçeği bilen Konsey de Zeynep’in peşindedir.
 
Gölge, yeni mekanı olan ‘İstasyon’ da faaliyetlerine başlamışken, uyuşturucu sevkiyatını polisin tespit ettiğini öğrenip, harekete geçer. Polat, Zeynep’i güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Konsey’in adamları onlara tuzak kurmuştur.
 
Gölge, Hırsız’dan Anadolu ve ekibinin izini bulmasını ister.
 
Tilki, Pusat’ın Polat’ı aramasına izin verir, Polat ise gördükleri karşısında hemen harekete geçer. Ve nihayet… Polat Alemdar Tilki’nin karşısındadır.
 
 
KURTLAR VADİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Polat’ın kendisine bıraktığı koltuğa oturan Pusat, Raskoln’ü de yanına alarak mekanı bir kumarhaneye çevirmek için hazırlıklara başlıyor.
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm'de: Polat, Gölge’nin yerini tespit edip oraya baskın düzenler. Bu sırada Gölge de büyük üssünü faaliyete geçirir.
 
Fehmi’nin davetinde, Mete’nin tehdidiyle karşı karşıya kalan Zeynep, sırrını bir koz olarak kullanan Mete’yi öldürmeye giderken tuzağa düşer. Polat, Mete’nin son büyük hamlesine nasıl bir cevap verecek? Kendi adamlarını toplayıp, yeni mekanının açılışını yapmaya hazırlanan Pusat’ı hangi sürpriz bekliyor?