Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm fragmanında Polat Ölüyor mu-izle

15 Aralık 2015 Salı - 16:37 | Son Güncelleme : 15 12 2015 - 16:37

Kanal D ekranının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm fragmanında aksiyon dozu yüksek sahneler göze çarpıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm'de Polat ölecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu 276. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


KURTLAR VADİSİ PUSU 276. BÖLÜM ÖZETİ
 
Polis patlamadan Polat Alemdar’ı sorumlu tutmaktadır!
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde, Dağıstanlı’yı patlamaktan son anda kurtaran Polat Alemdar büyük bir şok yaşamış ve polis tarafından etrafı sarılmıştı. Peki bu hafta Kurtlar Vadisi Pusu’da neler yaşanacak?
 
 
POLAT ZOR DURUMDA!
 
İsviçre Polisi Polat, Cahit ve Dağıstanlı’yı gözaltına alarak bilinmeyen bir yere götürür. Polis patlamadan Polat Alemdar’ı sorumlu tutmaktadır.  Ariel ve Smith, kendilerini İnterpol görevlisi olarak tanıtarak, en büyük düşmanları Polat Alemdar’ı ele geçirip ondan ebedi olarak kurtulma derdindedir.      
 
HOCA HEDEFTE…
 
Karun’un yeni hedefi ise aşiret liderleriyle görüşüp aralarındaki sorunları çözmek için Irak’a giden Hoca olacaktır. Karun bu sefer de adamlarına Hoca’yı etkisiz hale getirme talimatı verir. 
 
Diğer yandan Yasin komutasındaki Siyah Sancak da hocayı korumak ve aşiretleri eğitmek maksadıyla Irak’a gider. Bu gelişme Ortadoğu’da gözü olan karanlık güçleri rahatsız eder. Ariel ve John Smith Irak’ta bulunan Cahit ve Yasin’e tuzak kurarken, aynı anda Hoca da hedeftedir…
 
SAFİYE’NİN TİLKİ’YE SÜRPRİZİ
 
Polat’tan intikamını almak için Safiye ve Elif’in İsviçre’de yaşadığı evi bulan Tilki’yi ise Safiye’nin sürprizi beklemektedir. Gafil avlanan Tilki’ye ummadığı bir yerden destek gelirken, bu sırada Pusat vurulur… 
 
ZEYNEP YUSUF’UN ANNESİ Mİ?
 
Yusuf kendi gerçeğinin peşinde koşmaya devam ediyor. Zeynep’in evine gizlice giren Yusuf’un amacı DNA örneği alarak kafasındaki soru işaretlerine son vermektir.   
 
 
KURTLAR VADİSİ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yi kurşunlarına hedef yapan Polat Alemdar, Gölge’nin ilişkilerinin peşine düşüyor ve kimler adına çalıştığını deşifre etmeye başlıyor. Gölge’nin yaşayıp yaşamadığı ise bu hafta cevabını buluyor. 
 
Polat’ın her defasında planlarını bozmasına çok sinirlenen Karun, topyekün saldırıya geçmek üzere Algis, John Smith, Ariel ve Tilki ile işbirliği yapıyor.
 
Düşmanları Polat Alemdar’ın Şedid’le ortak hareket ettiğini göstermek ve uluslararası savaş mahkemesinde yargılanmasını sağlamak için algı operasyonu yapmayı planlarken, bu yolla Polat’tan kurtulacaklarını hesap ediyorlar.
 
Karun’un talimatıyla bütün dünyayı şoka uğratacak bir eylem peşinde olan John Smith ve Ariel, İsviçre’de organize ettikleri canlı bomba eyleminde karşılarında yine Polat Alemdar’ı buluyor… Ancak Polat’ı büyük bir sürpriz bekliyor.
 
TİLKİ, SAFİYE VE ELİF’İN PEŞİNDE
 
Polat Alemdar’dan kardeşinin intikamını almak isteyen Tilki Andrei ise Doğıstanlı’yı kullanmaya karar veriyor. Dağıstanlı’yı Polat’a yem olarak gönderen Tilki bu sayede Safiye ve Elif’in yerini öğreniyor.
 
YUSUF BABASIYLA YÜZLEŞİYOR
 
Babasıyla yüzleşen Yusuf, annesinin kim olduğuyla ilgili kafasındaki soru işaretleri iyice artıyor…  Fehmi Kuzuzade ise Yusuf’un kafasını Polat Alemdar’ın karıştırdığını düşünüyor.