Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

09 Aralık 2015 Çarşamba - 14:40 | Son Güncelleme : 09 12 2015 - 14:40

Kanal D ekranının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölüm fragmanında bu hafta nefesler kesilecek. Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölüm'de Polat'ın her defasında planları alt üst emesine sinirlenen Karun, topyekün saldırıya geçmek üzere Algis, John Smith, Ariel ve Tilki ile işbirliği yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 275. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 275. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde, Polat Alemdar hesapları bozuyor! Kurtlar Vadisi Pusu, zihinlerden silinmeyecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de..
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 275. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 275. BÖLÜM ÖZETİ
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yi kurşunlarına hedef yapan Polat Alemdar, Gölge’nin ilişkilerinin peşine düşüyor ve kimler adına çalıştığını deşifre etmeye başlıyor. Gölge’nin yaşayıp yaşamadığı ise bu hafta cevabını buluyor.
 
Polat’ın her defasında planlarını bozmasına çok sinirlenen Karun, topyekün saldırıya geçmek üzere Algis, John Smith, Ariel ve Tilki ile işbirliği yapıyor.
 
Düşmanları Polat Alemdar’ın Şedid’le ortak hareket ettiğini göstermek ve uluslararası savaş mahkemesinde yargılanmasını sağlamak için algı operasyonu yapmayı planlarken, bu yolla Polat’tan kurtulacaklarını hesap ediyorlar.
 
Karun’un talimatıyla bütün dünyayı şoka uğratacak bir eylem peşinde olan John Smith ve Ariel, İsviçre’de organize ettikleri canlı bomba eyleminde karşılarında yine Polat Alemdar’ı buluyor… Ancak Polat’ı büyük bir sürpriz bekliyor.
 
TİLKİ, SAFİYE VE ELİF’İN PEŞİNDE
 
Polat Alemdar’dan kardeşinin intikamını almak isteyen Tilki Andrei ise Doğıstanlı’yı kullanmaya karar veriyor. Dağıstanlı’yı Polat’a yem olarak gönderen Tilki bu sayede Safiye ve Elif’in yerini öğreniyor.
 
YUSUF BABASIYLA YÜZLEŞİYOR
 
Babasıyla yüzleşen Yusuf, annesinin kim olduğuyla ilgili kafasındaki soru işaretleri iyice artıyor…  Fehmi Kuzuzade ise Yusuf’un kafasını Polat Alemdar’ın karıştırdığını düşünüyor.
 
SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Canlı bomba tuzağını Zeynep’in yardımıyla boşa çıkaran Polat Alemdar, Gölge’ye terzi üzerinden ulaşmaya çalışırken, Cahit’le birlikte düştüğü pusudan Erhan’ın yardımıyla son anda kurtuluyor. Polat ve Cahit uzun uğraşlar sonucunda amaçlarına ulaşıyor ve Gölge’ nin izini sonunda buluyor. Ancak ikiliyi büyük bir sürpriz bekliyor.
 
KGT’deki bütün adamlarını Gölge’nin saldırısı sonucu kaybeden Polat Alemdar,  Hocaya da danışarak KGT’yi yeniden yapılandırmak için harekete geçiyor.
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde gerçek annesinin Zeynep olduğunu öğrenen Yusuf ise, kendi gerçeğinin peşine düşüyor. Doğum kayıtlarının peşine düşen Yusuf bir kez daha Zeynep'in karşısına çıkarken, bu karşılaşma Zeynep'in Yusuf hakkında aklının karışmasına neden oluyor.
 
Şedid’i kendi çıkarları için kullanan John Smith ise Avrupa’daki saf Müslüman gençleri devşirmek için kirli planlarını uygulamaya koyuyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe’nin birincisi
 
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun bu bölümü; Tüm Kişiler’de yüzde 7.25 reyting ve yüzde 17.99 izlenme payı ile yine birinci oldu.
 
Kanal D’nin yayınlandığı akşamlar milyonları ekran başına kilitleyen reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”, Perşembe akşamı yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.
 
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun bu bölümü; Tüm Kişiler’de yüzde 7.25 reyting ve yüzde 17.99 izlenme payı ile yine birinci oldu.
 
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D 'de