Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanında nefesler tutulacak-izle

26 Kasım 2015 Perşembe - 9:45 | Son Güncelleme : 26 11 2015 - 9:45

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanıyla kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanında Polat Alemdar Gölge'yi takibini sürdürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanı ve tüm ayrıntıları haberimizde...


Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanıyla çok konuşulacak sahnelerin sinyalini verdi. bu akşam yepyeni bir bölümle izleyici karşısına çıkacak olan dizide bu kez canlı bomba tehlikesi yaşanacak.

Polat Alemdar, basın toplantısına canlı bomba sokup içeride bulunan herkesi havaya uçurmaya karar veren Gölge'nin kirli planını boşa çıkarmak için nasıl bir yöntem kullanacak? Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

 

Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 273. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Kurtlar Vadisi Pusu soluksuz izleyeceğiniz yeni bölümü kaldığı yerden devam ediyor.  Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 273. bölüm fragmanı yayınlandı.  
 
Suriye’deki en büyük silah deposunu havaya uçuran Polat Alemdar karşısında Gölge’nin çaresizliği dikkat çekiyor! Peki Polat'tan öcünü almak için yemin eden Tilki yeni bölümünde neler yapacak? Gölge, Polat’tan aldığı bu ağır darbeye nasıl karşılık verecek? 
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta önemli bir gelişme yaşandı! Profesör Anadolu ve öğrencisi Altay, uzun yıllardır gizlice sürdürdükleri Türkiye’nin maden zenginlikleriyle ilgili araştırmalarını Polat Alemdar’ın desteğiyle kamuoyuyla paylaşmaya karar veriyorlar.
 
Altay’ın basın toplantısına hazırlandığını öğrenen Gölge ise, bunu engellemek için planlarını devreye sokuyor.
 
Polat Alemdar’dan öcünü almak için yemin eden Tilki ise hedefine Polat’ın en yakınındaki isimlerden birini koyuyor.  Karun’un da yardımıyla Safiye'nin izini bulmaya çalışan Tilki, büyük bir sürprizle karşılaşıyor. 
 

 

Yusuf, Zeynep hakkında araştırma yaparken Azra'nın kaçırıldığını öğreniyor ve Azra’yı kurtarmak için hemen harekete geçiyor.