KPSS önlisans sınav soru ve cevapları yayımlandı mı? ÖSYM KPSS 2018

06 Kasım 2018 Salı - 7:16 | Son Güncelleme : 06 11 2018 - 7:16

KPSS önlisans sınav soru ve cevapları için adayların meraklı bekleyişi sürüyor. Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS önlisans sınavı 4 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi. 10:15'te başlayan sınav 12:25'te sona erdi. Sınavın sona ermesinin ardından adaylar sınav soru ve cevaplarını araştırmaya başladı. Peki KPSS önlisans sınav soru ve cevapları yayımlandı mı?


KPSS önlisans sınavı 4 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi. KPSS ssınavının ardından sınava giren binlerce aday önlisans sınav soru ve cevapları için araştırmaya koyuldu. 120 soru yöeltilen sınav 130 dakika sürdü. Sınavda, Tarih, Matematik Türkçe bölümlerinde sorulan bazı sorular sınavın ardından sosyal medyada gündem oldu. Peki KPSS önlisans sınav soru ve cevapları yayınlandı mı?

KPSS ÖNLİSANS SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

KPSS önlisans sınav soru ve cevapları yayınlandı mı sorusu adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 4 Kasım'da gerçekleştirilen KPSS sınavının ardından ÖSYM tarafından sınav soru ve cevaplarının yayımlanması bekleniyordu. KPSS önlisans sınav soru ve cevapları henüz yayımlanmadı. Yayımlandığı andan itibaren haberimiz güncellenecektir.