Kocamın Ailesi 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı-izle

29 Ekim 2015 Perşembe - 10:56 | Son Güncelleme : 29 10 2015 - 10:56

Kocamın Ailesi dün akşam 55. bölümü ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Kocamın Ailesi 55. bölüm de balayı telaşı yaşandı. Peki Kocamın Ailesi 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...


Fox Tv'nin sevilen dizisi Kocamın Ailesi 55. bölümü ile dün akşam izleyenleri ile buluştu. Kocamın Ailesi 55. bölüm de balayı telaşı yaşandı. Şimdiden 56. bölümü merakla beklenen Kocamın Ailesi 56. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.  Kocamın Ailesi 56. bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacak.

KOCAMIN AİLESİ 55. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

FOX TV'nin Sevilen aile dizisi Kocamın Ailesi yepyeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Kadrosundaki dev isimler bulunan ve renkli senaryosuyla gönülleri fethetmeyi başaran Kocamın Ailesi 55. bölümünde yine rengarenk sahneler vardı. Ar Apartmanı'nda yaşanan olayları kimi zaman renkli kimi zamansa hüzünlü bir şekilde ekrana taşıyan dizinin yeni bölümünde telaş yerini romantik günlere bırakıyor.
 
Düğün telaşı ve stresini sonunda kazasız belasız atlatan Tarık ve Güneş, sonunda romantik bir balayına çıkıyor. Başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Cengiz Bozkurt, Füsun Kostak, Yeşim Salkım, Kenan Bal, Beren Gökyıldız ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı Kocamın Ailesi 55. bölümü dün akşam saat 20.00'de Fox Tv'deydi.
 
Balayına uğurlanan çiftin ardından Mukadder'le Cücü, Tarık'la Rıza'yı yurda kimin bıraktığını öğrenmenin peşine düşer. Ancak onlardan daha erken davranan başkaları da vardır. Rıza'nın peşinde olduğu şey ne? 
 
Güneş'le Tarık'ın başbaşa geçirdikleri balayına Ar ailesi de gelirse ne olur? Herşeyini kaybeden Hakan ise, tek varlığı olan Pelin'i almak için Ar ailesinin ocağına ateş düşürmekten çekinmez.