Kızlarım İçin dizisinin 2. yeni bölümünde Yaşar Yılmaz hapiste!

05 Aralık 2017 Salı - 11:21 | Son Güncelleme : 05 12 2017 - 11:21

Kızlarım İçin geçtiğimiz hafta 1. bölümüyle ekrana gelmişti. Kanal D'nin yeni dizisi Kızlarım İçin 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İlk bölümüyle sevilen ve ikinci bölümü merak edilen Kızlarım İçin dizisi bu akşam izlenebilecek.


Kızlarım İçin 2. yeni bölüm fragmanları heyecan yarattı. Kızının suçunu üstlenerek hapse düşen Yaşar Yılmaz'ın neler yapacağı merak konusu oldu. Anneleri ölen kızlar bundan sonra yollarına nasıl devam edecek? İşte yaşanacaklar...

KIZLARIM İÇİN 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kızının suçunu üstlenen Yaşar Yılmaz’ı hapiste neler bekliyor? Annesini öldürmenin verdiği vicdan azabıyla Sumru’nun hayatı alt üst olur. Bu vicdan azabı ona neler yaptıracak?Kumru, babasını Yağız’ın onun avukatı olması için ikna edebilecek mi? Kumru’yu kıskanan Alper, Yağız’la karşı karşıya gelir. Alper ve Kumru’nun aşkını öğrenen Hacer, Alper’i Kumru’dan uzak tutmak için neler yapacak? Egemen - Sumru aşkında neler yaşanacak? Annelerinin ölümü ve babalarının hapse girmesinden sonra çocukları nasıl bir hayat bekliyor? 
 
KIZLARIM İÇİN 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Hikayemiz İstanbul Beykoz’da babadan kalma iki katlı ahşap bir evde yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin hikayesidir. Yaşar, evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir’in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır.
 
Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva, evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü, tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.
 
Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.