Kızım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Dizi konusu ve oyuncuları...

03 Eylül 2018 Pazartesi - 9:32 | Son Güncelleme : 03 09 2018 - 9:32

Kızım dizisinin ilk tanıtımı merak ediliyordu ve yayınlandı. TV8'in yeni dizisi Kızım ne zaman başlayacak? Kızım dizisinin konusu ve oyuncuları kimler? İşte merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizde...


TV 8'de yepyeni bir dizi Kızım başlayacak. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Kızım dizisi ilk tanıtımıyla da büyük ilgi gördü. Yayın tarihi henüz netleşmeye Kızım, çok yakında izleyicilerle buluşacak.

KIZIM İLK TANITIM YAYINLANDI!

KIZIM DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

Yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım - Fatih Aksoy’un üstlendiği , yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ’nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı  ‘’Kızım’’ dizisinin tanıtımı bu akşam yayınlandı. Yeni yayın döneminde “Kızım” ismiyle TV8 ekranlarına gelecek olan dizide Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’a, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen eşlik edecek.

Anne ve babasını küçükken kaybetmiş ama zengin bir kız, yaramaz, hırçın tavırları ile dedesine kök söktürmektedir. Sorumsuz ve çocuksu hareketleri ile dedesini çılgına çeviren kızın hayat hikayesi romantik komedi türünde ekranlara gelmektedir. Dede en sonunda bir kahya bulur ve macera o anda başlar.