Kısmetse Olur 370. bölümde Aycan eve geri dönecek mi?

28 Şubat 2017 Salı - 9:30 | Son Güncelleme : 28 02 2017 - 9:30

Kısmetse Olur 370. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur 370. bölümde başarılı sunucu Seda Akgül Aycan ile ilgili kararı açıklayacak. Peki Aycan Kısmetse Olur evine geri dönecek mi?


Kısmetse Olur 370. bölümde güzel sunucu Seda Akgül kritik Aycan kararını açıklayacak. Kısmetse Olur hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Kısmetse Olur 370. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor...

KISMETSE OLUR 370. BÖLÜM FRAGMANI

 
Kısmetse Olur 28 Şubat Salı yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Onur ve Farima arasındaki ilginç diyalog herkesin dikkatini çekiyor! Seda Akgül ise Aycan hakkında verilen kararı açıklıyor? Aycan, eve dönecek mi?
 
Kısmetse Olur'da evden rahatsızlığı nedeniyle bir süre ayrılan Aycan için karar veriliyor! Herkesin büyük bir merakla beklediği gelin adayı Aycan eve geri dönecek mi yoksa tamamen evden ayrılacak mı? Onur, Aycan'la olan ilişkisini sonlandırıyor mu? Onur'un sözlerinden sonra Farima, beklenmedik bir hamle yapıyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!
 
Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Altuğ Seçkiner kimdir?
 
Kısmetse Olur'da yeni bir hafta daha başlarken, eve yeni bir damat adayı geliyor. Yeni damat adayı Altuğ, eve girdiği ilk andan itibaren gelinlerin beğenisini kazanıyor. Oyunculuk yapan Altuğ, İstanbul'da ailesiyle yaşıyor. Programa gelirken kafasında bir gelin adayı olmadığını söyleyerek, evdeki adayları zamanla tanıyıp ona göre karar vereceğini açıklıyor. 35 yaşında olan Altuğ, aynı zamanda ikizler burcu.
 
Daniela'dan sürpriz ziyaret!
 
Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunmuş ve Tankut'la büyük bir aşk yaşamış olan gelin adayı Daniela, eve sürpriz bir ziyarette bulunuyor. Aylar sonra Daniela'yı karşısında gören Tankut önce büyük bir şaşkınlık ve huzursuzluk yaşıyor. Daniela konuşmaya başlayınca ise Tankut duygulanarak gözyaşlarını tutamıyor. Daniela'nın bu ani ziayreti herkesin kafasında soru işaretleri bırakıyor. Şimdiye dek ortada olmayan Dani'yi bu ziyarete iten sebep neydi?
 
Çikolata ve Çilek hikayesi gözyaşlarına boğdu!
 
Dani ve Tankut'un yaşadığı aşk programdan sonra da devam etmişti. İkilinin birbirlerine hitap ettikleri Çilek ve Çikolata isimleri artık onları temsil ediyordu. Daniela Çilek, Tankut ise Çikolata olmuştu. Daniela'nın bu isimler üzerinde anlattığı aşk hikayesi herkesi en çok da Tankut'u etkilemişti. Tankut'tan istemeye istemeye ayrılmak zorunda kaldığının altını çizen Dani, eve geri dönecek miydi? Daniela'ya sarılarak ağlayan Tankut'un duyguları yoksa hala bitmemiş miydi?