Kırık kalplerin tekrar etmesi gereken 5 gerçek! 23 April, 22:54'de eklendi

Bir ilişkiden yılgın ve kırgın mı çıktınız? Kendinizi umutsuz ve paramparça mı hissediyorsunuz? O zaman bir şeyleri unutmuşsunuz demektir. Hatırlatalım dedik.

1. 1. Aşk hayatınız bitmedi.
Biliyoruz bir daha sevemeyecek ve kimse tarafından sevilemeyecek gibi hissediyorsunuz. Fakat bunun kocaman bir yanılgı olduğunu ve tekrar çok güzel bir aşk yaşayacağınızı hatırlamanız gerek. Her son yeni bir başlangıca gebedir.
2. 2. Mutsuzluğunuzu alışkanlık haline getirmek bir çözüm değil.
Sorununuza odaklanmak onu çözmenize değil, içinizde daha da büyütmenize sebep olacaktır. Normal hissetmeye başlamanızın en kolay yolu normal hayatınıza geri dönmek bunu unutmayın.
3. 3. "O"nun peşini bırakmazsanız asla unutamazsınız.
Hayır tabii kocaman güneş gözlükleriniz ve şapkanızla peşinde dolanmanızdan bahsetmiyoruz Bu kılıkla o kişinin sosyal medyasına dalmanızdan bahsediyoruz. Malum arada hiçbir fark yok! O kişiyi gözlemeye devam etmek size sadece acıyı hatırlatacak. O yüzden bunu derhal bırakmalısınız.
4. 4. Krizleri fırsatlara çevirmek sizin elinizde.
Evet yanlış okumadınız. Ayrılık elbette çok kötü bir şey ama büyük ve çok kötü bir kalp kırıklığının size mükemmel şeyler katmayacağını garanti edebilir misiniz?
5. 5.  Zamanı geri alamazsınız.
Zamanı geri alamadığınız gibi kimseden değişmesini de bekleyemezsiniz. O yüzden keşke demeyi bırakıp iyi ki evresine geçmeniz şart.