Kemer Country’de final heyacanı

12 Mart 2016 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 12 03 2016 - 2:30

Bu hafta sonu, Kemer Country Club’ta 2016 Kış Binicilik Festivali’nin final heyecanı yaşanacak


Binicilik dünyasının heyecanla beklediği, ilgiyle izlediği, kıyasıya mücadele ettiği 2016 Kış Binicilik Festivali bugün ve yarın gerçekleşecek final müsabakalarıyla son buluyor. Kemerburgaz’da bulunan Kemer Country Club’ta düzenlenen 2016 Kış Binicilik Festivali’ne camianın önde gelen tanınmış isimleri de katılıyor. Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri olan Kemer Country Club’ta, SIEC (S Uluslararası Binicilik Merkezi) ana  sponsorluğunda  düzenlenen festivalin finali bugün ve yarın saat 10:00’da gerçekleştirilecek.
 
Geleneksel Kış Binicilik Festivali, Türkiye’de binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması ve gelişmesi açısından önem taşıyor. Festival, ülkemizde bu alanda düzenlenen profesyonel müsabakaların çoğalmasına destek sağlıyor, gelecek vadeden yeni yeteneklerin kendilerini göstermelerine olanak tanıyor.
 
Prestijli sponsorlar
 
Türkiye’nin en iyi isimlerin bir araya getirecek Kış Binicilik Festivali’nde zirve keyfini yaşayacak olan davetliler; festivalin co-sponsoru olan Doğuş Oto, Audi model ailesi ile festivalde yer alacak ve her biri sınıfının öncüsü Audi modellerini test etme şansını katılımcılarımıza sunacak. Ayrıca Kasım 2015’te lansmanı yapılan ve satışa sunulan Yeni A4 modeli de katılımcılarımızın beğenisine sunulacak. Festival katılımcıları sergilenecek yeni Audi A4 araçları statik inceleyebilecekleri gibi ileri teknolojinin yeni karşılığı Audi A4’ü test de edebilecekler. 
 
Festival kapsamındaki Final Yarışmalardan biri de Ofton İnşaat sponsorluğunda gerçekleşecek. “Elysium” markası altındaki konut ve rezidanslarıyla kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunan Ofton, festival alanındaki standında Elysium Soul Beyoğlu ve Elysium Art Şişli projelerini festival katılımcılarına tanıtıp yarışma boyunca final yarışmasına özel avantajlar sunacak.
 
Festivalin medya sponsorluklarını ise Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olan Best FM ile Milliyet ve Vatan Gazetesi üstleniyor. 

ETİKETLER