Kaşlarınızın sizin karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? 13 March, 21:55'de eklendi

Gözler ruhun penceresiyse, o zaman kaşlar o pencerenin çerçevesidir. Ancak onlar da bizim karakterimiz hakkında çok şey söyleyebilirler...

1. 1. Sıradan kaşlar
Orta genişlikte ve birbirinden uzaktaki kaşlar, geleneksel değerlere ve karakter bütünlüğüne olan bağlılık anlamına geliyor.
2. 2. Ekstra uzun kaşlar
Uzun kaşlara sahip insanlar neredeyse her strese dayanabilir ve çok girişkendir. Tükenmez iç kaynaklara ve geniş bir ilgi alanına sahip canlılardır :) 
3. 3. Kısa kaşlar
Ayrıntılara takılıp kalıyorsunuz. Bazen yaşamın zorluklarıyla başa çıkmanın zor olduğunu gördüğünüzden dolayı başkasının da şikayet etmesini kaldıramıyorsunuz.
4. 4. Kalın kaşlar
Güçlü çekiciliğinize güvenin. Sizin gibi insanlar çatışmalarla kolayca başa çıkabilir.
5. 5. İnce kaşlar
Doğuştan ince bir ruha sahipsiniz. Çatışmalar yüksek öncelikler listenizde değildir ve bunları tamamen ustalıkla önlemeyi başarırsınız. Mükemmel bir dinleyici ve merhametli bir ruhsunuz.
6. 6. Yüksek kavisli kaşlar
Yüksek kavisli kaşlara sahip olanlar iletişim konusunda hassas ve seçicidirler. İlk tanıştığınız kişiler sizi kibirli olarak değerlendirebilir. Güveninizi kazanmayan kişilere kesinlikle açılmayın.
7. 7. Düşük kavisli kaşlar
Düşük kavisli kaşlara sahip olan kişiler her durumda güvenebileceğiniz türden bireylerdir. Bu kişiler genellikle çekici bir kişiliğe sahiptirler ve ciddi, uzun süreli ilişkiler isterler.
8. 8. Üçgen kaşlar
Kaşlarınızın keskin, açısal şekli dinamik bir kişilik anlamına gelir. Durumları hızlı bir şekilde analiz etme ve şimşek hızlı kararlar alma beceriniz vardır. 
9. 9. Yuvarlak kaşlar
Bu tür kaşlar şefkat ve dikkatlilik açısından tartışılmaz bir işarettir. Başkalarının sorunlarına asla kayıtsız kalmazsınız ve muhtaçlara yardım etmeye her zaman hazırsınız.
10. 10. Neredeyse düz kaşlar
Analitik bir zihniyet ve akılcı düşünceye meyilleri ima eder. 
11. 11. Diyagonal kaşlar
Eğim açısı ne kadar dik durursa, ruhunuzun içinde kalan duygular ve tutkular o kadar güçlüdür. Tanıştığınız herkeste kalıcı bir izlenim bırakıyorsunuz. Sizin gibi insanlar hayattan tam olarak ne istediklerini biliyor ve her zaman başarıya doğru en hızlı yolu buluyor.