comScore
Gazetevatan.com » Gündem » Kardeş Payı 5. bölüm izle-Kardeş Payı 5. bölümde neler yaşandı?

Kardeş Payı 5. bölüm izle-Kardeş Payı 5. bölümde neler yaşandı?

Kardeş Payı 5. bölüm izle-Kardeş Payı 5. bölümde neler yaşandı?

Kardeş Payı 5. bölümü ile ekranlara geldi. Kardeş Payı 5. bölümde neler yaşandı. Ekranların güldüren ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu hafta nasıl bir macera içinde. Kardeş Payı 5. Bölüm ve geçmiş bölüm özetleri haberimizde..


Kardeş Payı'nda sıfırlanmamış hesap! Hilmi borcunun peşine düşüyor.

On yedi bin dolar borç ne oldu? Tabii ki "Hilmi bunu unutmadı." Ali ve Metin için bir ödeme fırsatı oluşturdu. İkilimiz artık alt kademe hizmet sektörünün yeni prensleri mi olacak? Feyyza, annelik güdüsünü tatmin etmeye çok yakın. Kartal, Oğuzhan ve Şerif de ona yardımcı. Yiğit, fark edilmeden yardım etmek için elinden geleni yapsa da, bakalım yetecek mi?

'Kardeş Payı 5. Bölüm Fragmanı - İzle'video için tıklayın


KARDEŞ PAYI 5.BÖLÜM TIKLA İZLE


Kardeş Payı 4. bölüm özeti
Peki Kardeş Payı'nda geçen bölümde neler yaşandı? Kardeşler yeni bölümde çalınan motorları yerine konan daha iyi bir motorun şaşkınlığını yaşıyorlar. Kardeş Payı 4. bölüm bu akşam saat 22.45'te ekrana gelecek. Kardeş Payı 4. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Kardeş Payı yeni bölümü internetten izlemek istiyorsanız haberler.com olarak aşağıda "Canlı Kardeş Payı İzle" ve "Full Kardeş Payı İzle" linklerini de paylaştık.

KARDEŞ PAYI 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kardeş Payı 4. Bölüm Özeti: Motorları çalınan ama daha sonra yerine konan daha iyi bir motorla baş başa kalan mucit kardeşler durumu idrak etmekte zorlanıyor. Kardeş Payı yeni bölümde Ali motoru çözmenin peşine düşerken, Metin de Eda’ya açılmanın peşinde. Feyza aldığı teklifle baştan çıkıyor, Hamiyet mahalleye çeki düzen vermeye karar veriyor.

Kardeş Payı 2. bölüm özeti;

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar.

Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...

Kardeş Payı 1. bölüm özeti;

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Kardeş Payı dizisinin muzip kerdeşleri Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.