comScore
Gazetevatan.com » Editörün Seçimi » Kardeş Payı 4. Bölüm izle -Kardeş Payı son bölüm tıkla izle

Kardeş Payı 4. Bölüm izle -Kardeş Payı son bölüm tıkla izle

Kardeş Payı 4. Bölüm izle -Kardeş Payı son bölüm tıkla izle

Kardeş Payı 4. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Kardeş Payı 4. bölümde neler yaşandı. Kardeş Payı 4. bölüm ve geçmiş bölüm detayları haberimizde


Kardeş Payı 3. Bölüm Fragmanı İzle 13 Mart 2014 Star Tv haberi için tıklayınız, Kardeş Payı 4. Son Bölüm Özeti - Star Tv, Kardeş Payı yeni bölüm fragmanı izle, Kardeş Payı son bölüm özeti hakkındaki bilgiler...

Star tv ekranlarında en çok seyredilen dizilerden olan Kardeş Payı bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak. Kardeş Payı bugün 4. bölüm ile ekranlara gelecek.

Kardeş Payı 4. bölüm izlemek için tıklayın

Kardeş Payı dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Diziye ait 4. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamında görebilirsiniz.

Peki Kardeş Payı'nda geçen bölümde neler yaşandı?

Kardeş Payı 4. bölüm özeti;

Kardeşler yeni bölümde çalınan motorları yerine konan daha iyi bir motorun şaşkınlığını yaşıyorlar. Kardeş Payı 4. bölüm bu akşam saat 22.45'te ekrana gelecek. Kardeş Payı 4. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Kardeş Payı yeni bölümü internetten izlemek istiyorsanız haberler.com olarak aşağıda "Canlı Kardeş Payı İzle" ve "Full Kardeş Payı İzle" linklerini de paylaştık.

Kardeş Payı 4. Bölüm Özeti: Motorları çalınan ama daha sonra yerine konan daha iyi bir motorla baş başa kalan mucit kardeşler durumu idrak etmekte zorlanıyor. Kardeş Payı yeni bölümde Ali motoru çözmenin peşine düşerken, Metin de Eda’ya açılmanın peşinde. Feyza aldığı teklifle baştan çıkıyor, Hamiyet mahalleye çeki düzen vermeye karar veriyor.

Kardeş Payı 2. bölüm özeti;

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar.

Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...

Kardeş Payı 1. bölüm özeti;

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Kardeş Payı dizisinin muzip kerdeşleri Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.