Kara Sevda 73. son bölümünde Kemal öldü mü?

15 Haziran 2017 Perşembe - 9:20 | Son Güncelleme : 15 06 2017 - 9:20

Kara Sevda 73. son bölümüyle dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. Emir Kozcuoğlu Nihan ile Kemal arasındaki Kara Sevda'yı bozmak için planlarını gittikçe ağırlaştırmaya başladı. Kara Sevda'da Kemal'in ölüp ölmediği merak konusu...


Kara Sevda'da dün akşam nefeslerin tutulduğu bir bölüm izlendi. Nihan'dan Deniz ile Kemal arasında tercih yapmasını isteyen Emir, Kemal'i Nihan'a vurdurttu. Peki Kemal ölecek mi? Kara Sevda'nın merakla beklenen 74. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

KARA SEVDA SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

KARA SEVDA 73. SON BÖLÜM ÖZETİ

Emir’in, Deniz ve Zeynep’i göstere göstere yuvalarından kaçırması Kemal’le Nihan’a hayatlarının şokunu yaşatır. O geceden geriye kalan tek şey Emir’in dümeni bırakmaya niyeti olmadığını anlatan mektubudur. 
 
Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için zamana karşı amansız bir yarış içine girer. Emir ince ince kurduğu oyunun mutlak galibi olduğunu düşünürken Zeynep’in kaçmak için aradığı fırsat ayağına gelir. Emir’in çaresizliği, Zeynep’in umudu olacaktır. 
 
Gözünü karartan Kemal, Emir’in hapishanedeki adamı Mehmet’i konuşturmak için bugüne kadar başvurmadığı bir yolu dener. Hakan da bu yolda Kemal’in en büyük yardımcısı olacaktır.
 
Nihan çaresizlik içinde boğuşurken Emir’in üstlerindeki gözünü fark etmeyi başarır. ‘Küçük bir kuşun’ taşıdığı ipucu Nihan’ı evladına kavuşturacak yardım halatına dönüşür. 
 
Nihan ile Kemal, Emir’e adım adım yaklaşırken, Emir Kemal’e en büyük uyarısını yapmak için harekete geçer. Bu uyarı, Zeynep’in hayatına mal olacak kadar ciddi ve tehlikelidir. Kemal zamanla yarışırken her dakika kardeşinin aleyhinedir. 

 

Nihan’la Kemal, Emir’i köşeye sıkıştırmak için ellerinde kalan son umuda sıkıca sarılır. Kemal ile Emir karşı karşıya geldiğinde, Nihan bu karanlık geceye nokta koyacaktır.