Kalbimin Sultanı 5. bölüm fragmanı! Mektup ortaya çıkıyor!

11 Temmuz 2018 Çarşamba - 9:40 | Son Güncelleme : 11 07 2018 - 9:40

Kalbimin Sultanı 5. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı.STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kalbimin Sultanı yeni bölümde Hoşyar Sultan, Anna’nın mektubunda ne yazdığını öğrenmeye kararlı. İşte Kalbimin Sultanı yeni bölümden heyecan dolu o anlar haberimizde...


Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kalbimin Sultanı yeni bölümde heyecan dorukta. Kalbimin Sultanı 5. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de STAR TV'de...
 
KALBİMİN SULTANI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır.
 
Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan’ı tekrar kazanmanın peşindedir.
 
Saliha Sultan, Civanmert’in evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmert’e kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Saliha’yı başka bir serüvenin içine atacaktır.
 
KALBMİN SULTANI 5. BÖLÜM FRAGMAN