Kadın dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

14 Şubat 2018 Çarşamba - 13:45 | Son Güncelleme : 14 02 2018 - 13:45

Kadın dizisi 16. son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Fox'un kısa sürede sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi Kadın'da yine heyecan dolu anlar yaşandı. Son bölümün hemen arkasından Kadın 17. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.


Kadın dizisi dün izleyicileri ekrana kilitledi, hemen arkasından yeni fragman da yayınlandı. Kadın 17. yeni bölümde Bahar çocuklarını da alarak evden gitme kararını açıklıyor, Enver ise peşlerinden gitmeyi düşünüyor. İşte tüm gelişmeler...

KADIN 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 16. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bahar’ın hastalığına ve ciddiyetine inanmayan Şirin, dikkatleri kendi üzerine çekmek için elinden geleni yapar. Bu defa çok daha farklı planlar peşindedir. Sarp’ın annesini gördükten sonra ise Bahar’ın kafası daha çok karışmıştır. Sarp’ın yaşıyor olabilme düşüncesi bile onu mutlu etmeye yeter. 
 
Her fırsatta Bahar’ın yanında olan Arif ise duygularını belli etmeye başlar ve Bahar’ın sürekli Sarp hakkında konuşması giderek canını sıkmaktadır. Şirin’in evden kaçması üzerine hassaslaşan Hatice ise Şirin’in baskılarından sonra bir seçim yapmak zorundadır. Şirin mi? Yoksa Bahar mı?