Just Cause 3'ten 'ücretsiz' sürprizi!

27 Temmuz 2017 Perşembe - 15:54 | Son Güncelleme : 27 07 2017 - 15:54

Eğer bir oyundan sadece başıboş dolanıp, ortalığı katmayı bekliyorsanız muhtemelen size en uygun yapım Just Cause 3 olacaktır.


Eğer bir oyundan sadece başıboş dolanıp, ortalığı katmayı bekliyorsanız muhtemelen size en uygun yapım Just Cause 3 olacaktır. Oyun kuralları dahilinde yapabildiklerimizin sınırı olmadığı yapım Steam'de kısa bir süre için ücretsiz oldu.
 
Just Cause 3 yüzde 75 indirim aldı!
 
Hollywood'un patlamalı aksiyon filmlerine en en yakın şey olarak sunulan Just Cause serisi, yeni oyunu ile de bir şeyi değiştirmedi. Yine ortalığı toza, dumana buladığımız yapım uzun süredir aksiyon delilerinin en sevdiği oyunlardan biri olmayı başardı.
 
Ama her güzel şey gibi Steam'de de bir indirim dönemi vardır. Just Cause 3 Steam oyuncularına 2 gün için tamamen ücretsiz hale getirildi. Aynı zamanda yüzde 75 indirime giren Just Cause 3, uzun süredir oyunu merak eden ama satın almakta kararsız olan için müthiş bir fırsat sunuyor.
 
Oyuna yeni eklenen multiplayer modunun şerefine düzenlenen bu indirim etkinliği bakalım oyunun satışlarına ne gibi bir katkı sağlayacak? Eh, Just Cause 3 fiyatının 18,75 TL gibi son derece uygun olduğunu da eklemek gerekiyor.