Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

20 Şubat 2018 Salı - 13:48 | Son Güncelleme : 20 02 2018 - 13:48

Jet Sosyete 2. yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. İlk bölümüyle Pazar akşamı ekrana gelen Jet Sosyete dizisi konusu ve kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor. Çok beğenilen Jet Sosyete'nin son bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.


Star TV'nin yeni dizisi Jet Sosyete ilk bölümüyle Pazar akşamı yayınlandı ve izleyicileri tarafından büyük ilgi gördü. Kahkahalara boğan sahneleriyle dikkat çeken Jet Sosyete dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte yaşanacaklar...

JET SOSYETE 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. 
 
Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir. 
 
JET SOSYETE OYUNCULARI
 
Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.