İşte Kubilay Aka'nın yeni dizisi!

12 Ekim 2017 Perşembe - 12:02 | Son Güncelleme : 12 10 2017 - 12:04

Ay Yapım imzalı, bu sezonun en merak edilen dizilerinden ‘Çukur’un kadrosunda yer alan yakışıklı genç oyuncu Kubilay Aka, canlandıracağı ‘Celasun’ karakteriyle ‘Çukur’da izleyiciyle buluşacak.


Ay Yapım imzalı, tanıtımlarıyla heyecan uyandıran Show TV’nin yeni dizisi Çukur’un kadrosuna dâhil olan genç oyuncu Kubilay Aka, dizide Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı, öfkeli, gençliği ve toyluğu ile Koçovalılara olan öfkesi birleşince yanlış yollara saparak düzene karşı duran Celasun karakterine hayat verecek.
 
 
Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide Kubilay Aka ile birlikte son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.
 
 
Nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vuracak ‘Çukur’, ilk bölümüyle 23 Ekim Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de başlıyor.