İşte karşınızda iPhone 9 ve iPhone X Plus!

30 Temmuz 2018 Pazartesi - 11:16 | Son Güncelleme : 30 07 2018 - 11:16

Yeni iPhone modelleri ilk kez görüntülendi.


Apple, iPhone X ile birlikte kullanıcıların gönlünü her zaman ki gibi çalmayı başardı.
 
Fakat asıl merak edilen konu, yeni iPhone modellerinin X kadar görkemli olup olmayacağı. Aslında X'i özel kılan bir diğer nokta ise çentikli yapısı. Ortaya çıkan son görsellere göre iPhone 9 ve iPhone X Plus tasarımı çentikli ekran geleneğini sürdürecek gibi duruyor. 
 
Geçtiğimiz günlerde internete düşen sızıntılar da, Apple‘ın 6.5 inçlik iPhone X Plus modelini doğruluyor. Ayrıca sızıntıya göre 6.1 inçlik iPhone 9 da bu sene tanıtılacak. Aslında iPhone 9 diyoruz ancak henüz adı netliğini kazanabilmiş değil. Biz şimdilik kendisine 9 demekle yetiniyoruz.
 
 
Eylül ayında tanıtılması planlanan yeni iPhone’ların tasarımları, iPhone X modeline oldukça benziyor olmasıyla, iPhone severleri üzebilir. X ile başlayan değişim anlaşılan uzun bir süre bizlerle olacak ve kolay kolay da tasarım değişikliğine gidilmeyecek.
 
Apple’ın iPhone 8, 8 Plus ve X modelleriyle ile birlikte yeniden arka yüzeyde cam kullandığı tasarım anlayışı, yeni iPhone‘larda da devam edecek gibi gözüküyor. Sızıntılar doğruysa, iPhone X Plus modeli tasarımsal olarak, iPhone X‘e göre sadece boyut farklılığı gösterecek. Daha küçük ve daha ince.

ETİKETLER