İstanbul'dan bir First Lady geçti

DHA |  14 Aralık 2017 Perşembe - 0:39 | Son Güncelleme : 14 12 2017 - 0:43

Fransa'nın eski First Ladysi, şarkıcı Carla Bruni, İstanbul'da hayranlarıyla buluştu


Fransa'nın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi Carla Bruni, Ekim ayında çıkan yeni albümü French Touchın tanıtım turnesi kapsamında Türkiyede ilk kez konser verdi. Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliğiyle Zorlu PSMde gerçekleştirilen konserde Carla Bruni, 90ların klasik şarkılarını yorumladığı French Touch albümünden parçaları seslendirdi. İran halısı üzerinde, piyano, çello ve akordeon eşliğinde aşk şarkılarını söyleyen sanatçı, konser sonunda seyircilerin isteği üzerine bis yaptı.
 
Güzelliği ve zarafetiyle dikkati çeken Carla Bruni, ilk kez İstanbulda sahne almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
 
 
 
KONSERİ ÜNLÜLER DE İZLEDİ
 
Carla Bruninin İstanbuldaki ilk konserini, cemiyet ve sanat dünyasından ünlüler de izledi. Fransız şarkıcıyı izlemeye gelenler arasında Fransanın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries, şarkıcı Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener, Galatasaraylı futbolcu Bafetimbi Gomis, şair Ataol Behramoğlu, şarkı yazarı Sezen Cumhur Önal, manken Tülin Şahin ve Berrin Zorlu da yer aldı.
 
SARKOZY, ANNESİNİN VEFATI NEDENİYLE GELEMEDİ
 
Carla Bruninin eşi, Fransanın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, annesinin vefat etmesi nedeniyle konsere gelemedi. Bruni, kayınvalidesinin ölümü nedeniyle üzgün olduğunu ifade etti.