İstanbul'da akılalmaz olay! Hepsi üst üste gelince...

AA |  17 Mayıs 2019 Cuma - 13:55 | Son Güncelleme : 17 05 2019 - 14:33

İstanbul Avcılar'da akıllara durgunluk verecek cinsten bir silahlı çatışma yaşandı. Eski eşinin, erkek arkadaşından şiddet gördüğünü öğrenen bekçi, konuşmak için gittiği taksi durağının önünde adamı görünce silahla ayağından vurdu.

Silah sesini duyan ve kendilerine saldırı olduğunu düşünen taksi durağı görevlisi ise silahıyla dışarı çıktı. Bu sırada yoldan geçen bir polis memurunun silahı bırakmasını söylemesine rağmen ateş eden taksi durağı görevlisi, polisin de ateş etmesiyle hafif yaralandı.


Olay, 11.30 sıralarında Avcılar Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde meydana geldi. İddiaya göre, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bekçi Yunus S., eski eşinin erkek arkadaşı Murat B.'den şiddet gördüğünü öğrenince Murat B. ile konuşmak istedi. Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde buluşan taraflar, tartışmaya başladı.
 
Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bekçi, yanında bulunan silahla ateş ederek eski eşinin erkek arkadaşını ayağından yaraladı.
 
SİLAHLA DIŞARI ÇIKTI
 
Taksi durağında görevli E.A silah sesini duyunca taksi durağına yönelik bir saldırı olduğunu düşünerek silahı ile dışarı çıktı. Bu sırada yoldan geçen bir polis memuru taksi durağı görevlisine silahını bırakmasını söyledi. Polis olduğuna inanmayan taksi durağı görevlisi, silahı ile ateş edince polis de karşılık verdi. Olayda E.A hafif yaralandı.
 
 
Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar Ambulansla Bakırköy Dr. Sadik Konuk Hastanesine götürüldü. Polis çevrede güvenlik önlemi alarak olay yeri incelemesi yaptı. Polis ekiplerinin olayla ilgili çalışması sürüyor.

ETİKETLER

gündem haber istanbul