İsmini duyunca sehpanın üzerinden atladı!

DHA |  24 Şubat 2014 Pazartesi - 15:44 | Son Güncelleme : 24 02 2014 - 15:44


KONYA’da MHP Doğanhisar Belediye Başkan adayı Abdullah Koç, seçim bürosu açılışında ismi anons edilince, protokol sırasında oturduğu koltuğundan fırlayıp, sehpanın üzerinden atladı, ardından da partilileri selamladı.

MHP Doğanhisar İlçe Başkanlığı, geçen cumartesi günü kent merkezindeki seçim bürosu için açılış töreni düzenledi. Törene MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP İl Başkanı Tarık Taşçı, Doğanhisar Belediye Başkanı adayı Abdullah Koç ve davetliler katıldı. Seçim bürosu önünde yapılan tören sırasında programın sunucusu konuşmasını yapmak üzere belediye başkan adayı Abdullah Koç’u kürsüye davet etti.Anonsu duyan başkan adayı Abdullah Koç da protokol sırasında oturduğu koltuğundan fırlayıp, sehpanın üzerinden atladı ve ardından partilileri selamladı. Koç’un bu hareketi ise Milletvekili Mustafa Kalaycı ve diğer davetlileri gülümsetti. Koç, konuşmasında projelerini anlattı.


Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
  • oruc apaydınNe güzel işte genç bir adam.Ben yetkili olsam 50 yaşına gelen,belediye başkanından başbakana,bakanlara,milletvekillerine kadar,her kim olursa olsun,hepsine teşekkür eder yollarım.24.02.2014 04:24
  • şeyhül islamÜLKÜCÜLER HER YERDE ZIMBA GİBİDİR.24.02.2014 04:24