İSKİ personel alımı başvuru sonuçları açıklandı!

18 Aralık 2018 Salı - 9:43 | Son Güncelleme : 18 12 2018 - 9:43

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı için başvuru sonuçları belli oldu. KPSS sınavından en az 70 puan alma şartıyla yapılan başvuru sonuçları listesi haberimizde yer alıyor.


İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre T.C. Kimlik Numarası ile ÖSYM kayıtları ve öğrenim uyumu kontrol edilmek suretiyle adaylar KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak boş kadro sayısının 5 (beş) katı aday belirlenmiştir.
 
Adaylar https://basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve aşağıda sayılan belgeleri, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Güzeltepe Mahallesi Alibey Caddesi No:7 34060 Eyüpsultan/İstanbul adresine 24/12/2018 – 28/12/2018 tarihleri arasında (sadece iş günlerinde ve 09.00 – 17.00 saatleri arasında) getirecektir.
 
GEREKLİ BELGELER
 
Nüfus cüzdanı veya fotokopisi,
Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumumuzca tasdik edilebilir.)
KPSS sonuç belgesinin internet çıktısı,
2 adet Biyometrik fotoğraf, (bir tanesi başvuru formuna yapıştırılacak)
Yabancı okul mezunları için denklik belgesi aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumumuzca tasdik edilebilir.)
Bilgisayar İşletmeni kadroları için M.E.B.'den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair traskript belgesi,
Özel Şartlarda belirtilen kadrolar için Yüksek Lisans mezuniyet belgesinin aslı veya fotokopisi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumumuzca tasdik edilebilir.)
Özel Şartlarda belirtilen kadrolar için YDS ya da eşdeğer sayılan sınav sonuç belgesinin internet çıktısı,
Özel Şartlarda belirtilen kadrolar için Osmanlıca Yazılan Eser ve El Yazmalarını Okumak ve Türkçeye Çevirmek Konusunda en az 140 saatlik Sertifikanın aslı veya fotokopisi
 
Not: Adayların İdaremizce tasdik edilmek üzere İstenilen Evrakların birer fotokopisini beraberinde getirmesi gerekmektedir.