Irmak Ünal'ın eşi çıldırdı: Yeter artık...

03 Temmuz 2017 Pazartesi - 10:14 | Son Güncelleme : 03 07 2017 - 10:14

Irmak Ünal yeni bir dövme yaptırmaya karar verince, eşi Emre Karabacak "Yeter artık her yerin dövme bu durumdan hoşnut değilim" diyerek resti çekti.


Oyuncu Cihan Ünal'ın kızı 40 yaşındaki Irmak Ünal yeni bir dövme yaptırmaya karar verince, eşi Emre Karabacak "Yeter artık her yerin dövme bu durumdan hoşnut değilim" diyerek resti çekti.
 
 
Irmak Ünal iki kez anne olduktan sonra sıkı şekilde spora başlamıştı. Kaslı vücudunun fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor.
 
 
 
Dövmeye de merak saran Irmak Ünal, geçen kış karnının sol tarafına büyük bir deniz kızı dövmesi yaptırmıştı. Bu kez de karnının sağ tarafına büyük bir dövme yaptırmak istemiş.
 
 
 
''YETER ARTIK''
 
Eşi Emre Karabacak da “Yeter artık her yerin dövme oldu. Bu durumdan hiç hoşnut değilim” deyince evde müthiş bir gerginlik yaşanmış ve kriz henüz aşılmamış.
 
 
KİM DER İKİ ÇOCUK ANNESİ
 
Women's Health'in Temmuz sayısına röportaj veren Irmak Ünal, "İki yıldır et yemiyorum. Pesketaryen, yani sadece balık içeren bir beslenme düzenini benimsedim. Sebze, meyve, kurubaklagiller ve doğru karbonhitratlarla desteklediğim bir beslenme planım var." diyor "
 
 
Aslında sporu haftanın her günü yaşayan biriyim ben... Zayıf gördüğüm bölgeler varsa ona göre antrenman programım hazırlanıyor. " diyen Irmak Ünal en fit halini yaşıyor.
 
 
GALERİ
 
''İDOLÜM MADONNA''
 
Anne olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Irmak Ünal," İyi ki anne olmuşum, iyi ki hep kalbimi takip etmişim, iyi ki sporu hayat tarzı olarak benimsemişim. Dünyayı gezmek isterim, görmediğim çok yer var. Madonna ile tanışmak istiyorum, tek idolüm. Ve anlatmak istediğim hikâyeler var daha, çeşitli projeler aracılığıyla insanlarla paylaşmak istediğim." diyor.