Instagram’da en çok takipçisi olan 10 kadın ünlü 09 November, 10:17'de eklendi

Sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan ünlüler gezdiklerini, yediklerini, içtiklerini, adeta her anlarını instagram‘da paylaşmaya başladılar. Sizler için en çok takipçisi olan 10 ünlü kadını derledik…

1.
Tuba Büyüküstün
 
İnstagram takipçi sayısı  444 bin;Tuba Büyüküstün instagram’ı oldukça aktif kullanmamasına rağmen hayranları instagram’da da yalnız bırakmıyor.
 
2. Hande Yener
İnstagram’da oldukça aktif olmasına rağmen Hande Yener’in şu anlık takipçi sayısı 407 bin.
 
3. Hülya Avşar
Hülya Avşar’ın instagram takipçi sayısı 1.5 Milyon. Son zamanlarda adını Kösem Sultan dizisi ile sık sık duyduğumuz Hülya Avşar takipçilerini her geçen gün arttırıyor.
 
4. Merve Boluğur
Merve Boluğur Instagram takipçi sayısı şuan 1.3 milyon. Murat Dalkılıç ile olan evliliğiyle hala gündemde duran Boluğur Instagram’da da oldukça popüler gözüküyor.
 
5. Fahriye Evcen
Fahriye Evcen’in instagram takipçi sayısı 1.3 milyonu biraz geçmiş durumda. Bir makyaj firmasının yüzü olan Fahriye Evcen’i  yabancı hayranları da takip ediyor.
 
6. Esra Erol
Esra Erol’un takipçi sayısı 1.4 milyon, sunduğu evlilik programıyla gündemden hiç düşmeyen sunucu aldığı ücretle de dudak uçuklatmıştı. Bu kadar çok takipçisi olması reklam verenlerin de dikkatini çekmiş olmalı ki instagram sayfasından bazı firmaların reklamını da yapmayı ihmal etmiyor.
 
7. Burcu Esmersoy
Burcu Esmersoy’un takipçi sayısı 2 milyonu geçkin. Acun Ilıcalı’nın programlarıyla gündemde kalmayı başaran sunucular arasında. Erkeklerin de en fazla takip ettiği bayan ünlülerin arasında yer alıyor.
 
8. Gülben Ergen
Gülben Ergen’in instagram Takipçi sayısı  2.3 milyon sosyal sorumluluk projelerini de sık sık sayfasından duyaran sanatçı gündem konularıyla da bir hayli ilgili.
 
9. Serenay Sarıkaya
Serenay’ın takipçi sayısı 2.4 milyona ulaşmış durumda. Oynadığı Medcezir dizisiyle ününe ün katan Serenay Sarıkaya listemizde 2. sırada yer alıyor. Bu durum da Serenay’ı reklamların en çok kazanan ismi haline getiriyor.
 
10. Demet Akalın
Demet Akalın’ın instagram takipçi sayısı 3.3 milyon ve her ay hatta her hafta takipçisini artırıyor. Demet Akalın instagram’da her anını paylaşıyor. Ülkemizde yaşanan üzüntülü olaylarda hassasiyetini instagram’dan paylaşıyor ve sessiz kalmıyor. Hesabını aktif  kullanması en çok takip edilenler listesinde 1 numara yapıyor.