İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

31 Ekim 2020 Cumartesi - 17:12 | Son Güncelleme : 31 10 2020 - 19:58

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı" dedi.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisi, eşi ve kızının koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurdu.Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi, doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, şimdi biraz daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı. 
 
 
 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Bakan Soylu ve ailesine geçmiş  olsun mesajı
 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni tip  koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve  ailesi için geçmiş olsun mesajı yayımladı.  Oktay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Koronavirüs  testleri pozitif çıkan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve ailesine geçmiş  olsun dileklerimi iletiyor, kendilerine ve tüm hastalarımıza acil şifalar  diliyorum." ifadesini kullandı.