SPONSOR

Hayal Gibi Yaşam İstanbul’da Gerçek Oldu! 

Bir yaşam hayal edin; istediğiniz her lokasyona kolayca ulaşabileceğiniz, farklı sosyal imkânlar sayesinde kaliteli vakit geçirebileceğiniz, şık tasarımıyla kendinizi her zaman özel hissedebileceğiniz… Tüm bunların Levent-Maslak arasında Seyrantepe’de Türk Telekom Stadyumu’nun hemen yanı başında hayata geçirilen karma bir projeyle gerçeğe dönüştüğünü söylesek? İnanması güç ama gerçek projenin öne çıkan özelliklerini sizin için listeledik. 

Her ihtiyaca uygun daire seçenekleri
Kalabalık aileler veya tek yaşayan bireyler için İstanbul’da ideal bir konut bulmak oldukça zor. Söz konusu proje ise; Tower residence, Sky residence ve Teras evler gibi farklı konseptler ile 1+0’dan 4+1 dublekse kadar her ihtiyaç tipine uygun yaşam alanları sunuyor.
İşiniz ile eviniz tek projede!  
“Sevdiğin yerde çalışırsan, çalışmış gibi hissetmezsin.” mottosuyla şekillenen projede; aynı zamanda geleceğe yatırım yaptıran flat ofisler, bir ofiste olması gerekenden çok daha fazlasını sunan tower ofisler ve ferah ortamda çalışmayı sevenler için loft ofisler bulunuyor. Her biri farklı tarzlara hitap eden bu ofislerin ortak noktalarını ise; merkezi lokasyon, akıllı çözümler, orman manzarası ve prestijli bir yaşam oluşturuyor. Hepsinden de önemlisi söz konusu proje; ev ve ofisi bir arada sunarak yaşamı kolaylaştırıyor. 
Sosyal faaliyet çeşitliliği
Sakinlerinin hayatlarını onlardan çok düşünen bir hizmet anlayışı… Hayal gibi geliyor değil mi? Ama bu projede mümkün! Spa, fitness ve wellness’tan güvenlik ve temizlik hizmetlerine, dünya mutfağının özel lezzetlerini sunan restoranlardan avm’lere kadar, burada her şey mutluluk ve huzur üzerine şekillendirilmiş
Her yere kolay ulaşım 
Deyim yerindeyse “Kime sorsan gösterir” diyebileceğimiz bir lokasyonda yer alan proje; 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerinde, FSM Köprüsü’ne sadece birkaç dakikalık mesafede ve Taksim-Hacıosman metro hattının yanı başında yer almasıyla da dikkat çekiyor. 
Lüks tasarım 
Standart bir apartman görüntüsünün çok daha ötesinde bir mimariye sahip proje; dünya çapında ünlü yapılar tasarlayan Broadway Malyan’ın imzasını taşıyor. Dünyanın en özel tarihi ve coğrafi miraslarından biri olan Peri Bacaları’nın doğal dokusundan ilhamla hazırlanan
3 kule; şehrin içinde göz kamaştırıyor. 
Hayal gibi hayat başladı, hemen taşının! 
Detaylı bilgi için tıklayınız