İçerde 27. bölümünden ilk sahne yayınlandı!

21 Mart 2017 Salı - 7:20 | Son Güncelleme : 21 03 2017 - 7:20

Show TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi İçerde dün akşam ekranlara geldi. Hemen arkasından İçerde 27. bölümünden ilk sahne yayınlandı, Sarp'ın vurulduğu ve durumunun ağır olduğunu söyleyen bir telefon geldi. Melek gözyaşlarına boğuldu, peki Sarp iyileşecek mi? Hepsi İçerde'nin yeni bölümünde...


Pazartesi akşamlarının fenomeni haline gelen İçerde dizisi dün nefesler tutularak izlendi. İçerde'de Celal Baba ve Kudret'in kapışması izleyicileri ekrana kilitledi. 27. bölüm için yayınlanan sahne ise heyecanı arttırdı. Sarp'ın iyileşip iyileşmeyeceği merak konusu... İçerde 27 Mart akşamı Show TV'de olacak.

 

İÇERDE 27. YENİ BÖLÜM SNEAK PEAK

İÇERDE 26. SON BÖLÜM ÖZETİ

FÜSUN ANNENİN GÖZYAŞLARI DİNECEK Mİ?
 
İçerde'nin yayınlandığı ilk bölümden bu yana Sarp'ın annesi Füsun'un gözyaşları ekran başındaki milyonları derinden etkiliyor. Polis Akademisi'nden mezun olacağı gün oğlunun atıldığını öğrenen Füsun, Sarp'ın Celal'in yanında çalışmaya başlamasıyla büyük bir yıkım yaşamıştı.
 
Annesine hala polis olduğunu ve amacı kayıp olan kardeşi Umut'u bulmak olduğunu anlatamayan Sarp'ın da içine düştüğü ve susmak zorunda kaldığı anlar izleyicinin unutamadığı sahneler arasında yer aldı.
 
Yeni bölümde Celal'in tetikçisi olarak suçlanan Sarp'ın hapishaneye girmesi Füsun için son nokta olacak. Gerçekleri öğrenecek olan Füsun'u ve Sarp'ı neler beklediği yeni bölümde ekrana gelecek.
 
BÖYLE KAPIŞMA GÖRÜLMEDİ!!!
 
KUDRET CANLI CANLI TABUTTA!
 
Dizinin yayınlanan yeni fragmanında Celal ve Kudret'in kapışmasının çok sert geçeceği ekrana geldi. Yayınlanan tanıtımda Celal'in, Kudret'i canlı canlı tabuta koyarak, gömmesi izleyenleri şoke etti.