İçerde 13. bölüm fragmanlarında neler yaşanacak?

12 Aralık 2016 Pazartesi - 11:22 | Son Güncelleme : 12 12 2016 - 11:22

Show TV ekranında yayınlanan sevilen dizi İçerde 13. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen İçerde 13. yeni bölüm fragmanında Yusuf Müdür işi Mert'e devreder. Mert, Sarp'ın Kebapçı Celal'in adamı olduğunu öğrenir. Soluk soluğa izleyeceğiniz İçerde 13. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam ekrana geliyor.


Ekranların fenomen dizileri arasında yer alan İçerde 13. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan İçerde 13. yeni bölüm fragmanlarında Mert, Sarp'ın İçerde olduğunu öğrenior. Solsuk soluğa izleyeceğiniz İçerde 13. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam ekrana gelecek.
 
Ay Yapım imzalı İçerde dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Mustafa Uğurlu, Çetin Tekindor, Bensu Soral yer alıyor. İçerde yeni bölüm fragmanları ile 12 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'da ekrana geliyor.
 
İÇERDE 13. BÖLÜM FRAGMANI
 
 
 
İÇERDE 12. SON BÖLÜM ÖZETİ
 
“İçerde”nin 12. bölümünde; Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Bundan sonra tek başına hareket etmeye kararlıdır. Yusuf Müdür ise yaptığına çoktan pişman olmuştur ve kendisini Sarp’a affettirmek istiyordur. 
Mert, Yüzüklü Adam Coşkun’la yüzleşip geçmişin 
hesabını sormaya kararlıdır. Ailesini bulma umuduyla Eylem’le birlikte Coşkun’un peşine düşer. Mert,
 
Coşkun’un peşindeyken Eylem’e kurulan tuzağın farkında değildir. Haber yüzünden Eylem’in başı derde girer. Celal’in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp bu bilgiyi Yusuf Müdür ile paylaşmak konusunda kararsızdır. Duyguları ve mantığı arasında kalır.
 
İÇERDE 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 
 
SOSYAL MEDYA "BEN KİMİM" DEDİ!
 
İçerde, Pazartesi akşamı ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde  #BenKimim etiketiyle sosyal medyada uzun süre TT oldu. #BenKimim etiketi ile 49.771 tweet atılarak Twitter'ın Türkiye gündeminde 16 saat 15 dakika, Dünyada ise 8 saat 5 dakika kaldı. Bölümün unutulmaz sahnelerinden olan Coşkun'un Mert'i arayıp seni hatırladım deyip Mert'e annen, baban hatta ağabeyin vardı deyip telefonu kapattığı, Mert'in hıçkırıklara boğulduğu sahne izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
 
 
TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!
 
Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde", dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. "İçerde", AB’de 12,99 izlenme oranı (rating), 29,10 izlenme payı (share), ABC1 20+ 'da 12,74 izlenme oranı (rating), 26,51 izlenme payı (share), Total’de ise 10,04 izlenme oranı (rating), 22,80 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.
 
 
BEN KİMİM?
 
Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırdı. Yusuf Müdür, Mert'in Umut'u bulmak için yaptırdığı DNA testini öğrendi ve Sarp'ı tekrar buluşmaya ikna etti. Sarp Celal'in bir sevkiyat işine gireceğini öğrenip hala içerdeyim diyerek sevkiyat zamanını Yusuf Müdür'e söyledi. Ancak Yusuf Müdür baskına gittiğinde Sarp'ın ona doğru sevkiyat yerini söylemediğini anladı. Bu arada Mert, Eylem ile birlikte Coşkun'un peşine düştü. Coşkun, takip edildiğini anladığında Eylem'i haberi yaptırmak için kaçırdı ve Mert'in oraya gelmesi için adamına kendini takip ettirdi. Coşkun'un Mert'i küçükken dövdüğü gibi sopayla dövdüğü sahne ve final anında Mert'e senin annen, baban hatta bir ağabeyin bile vardı deyip telefonu kapattıktan sonra Mert'in "Kimim lan ben" diye ağladığı duygusal anlar izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizinin çarpıcı bölüm finalinin ardından ekrana gelen 13. Bölüm sahnesi ise izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Sarp'ın kardeşi umut'la konuştuğu sahne, duygusallığı pekiştirirken sonraki bölüm için de heyecanı körükledi. Yurtdışında özellikle Amerikan dizilerinde uygulanmaya başlanan, bir sonraki bölümden bir sahnenin önceden yayınlanması anlamına gelen "sneak peek", bundan sonra her hafta düzenli olarak İçerde dizisinde de  uygulanacak.
 
Ay Yapım imzalı, iki kardeşin birbirlerini bulma hikayesini konu alan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.