Hep vurulan ama asla ölmeyen dizi karakterleri... 07 December, 15:03'de eklendi

Dizilerde bazı karakterler var ki mermilerin ölümcül olabileceği bilgisi onlara ulaşmamış gibi. İşte ne kadar vurursanız vurun ölmeyen dizi karakterleri...

1. Jack Bauer... Tek Kişilik Anti-Terör Örgütü
Sekiz sezon ve iki diziden oluşan "24" bölümü boyunca oradan oraya koşan, havaya uçan, işkence gören, uyuşturucu bağımlısı bile olan Jack Bauer için kurşunlar çok önemsiz küçük şeyler (!). Sekiz günde toplam 18 kez vuruldu ancak hiçbir şey olmadı.
 
2. Ryan Hardy
O ortaya çıktığından beri Amerika'daki tüm seri katiller onun peşinde. Defalarca kez vurulmasına ve kalbinden bıçaklanmasına rağmen hayatta kaldı.
 
3. Jane Rizzoli
Listeye giren bir diğer isim ise... Aman tanrım bir kadın! Jane Rizzoli fazlasıyla erkek tekelindeki bu listeye girecek kadar çok vurulmuş bir kadın. Hala ölmedi, ölecek gibi de gözükmüyor.
 
4. Caprica-Six
Pekala, bir Cylon olduğu ve tekrar dirildiği için Caprica hile yapıyor diyebiliriz. Ancak kim onun kadar sık havaya uçuruldu?
 
5. Hank Schrader - Muskasız Gezmeyen Adam
Hank Shrader, Breaking Bad'in son sezonunda vurulmuş ve öldürülmüş olsa da, 3. Sezon 7. Bölümde gerçekleşen kartel saldırısında vücuduna isabet eden beş mermiye rağmen canlı çıkarak hepimizi şaşırtan bir kahraman. Öyle ki final sezonunda öldürülmesi herkesi çok şaşırtmıştı çünkü... Ee... Herkes onun kurşun geçirmez olduğundan emindi.
 
6. Ve Polat Alemdar
Polat Alemdar'da mermi bildiğin protein etkisi yapıyor. Yedikçe güçleniyor adam. Dişiyle mermi yakalayan, asla ölmeyen, ölse de geri dirilen, "godmode: on" yazıp çatışmaya giren tek karakter. Adeta bir joker.