Hekimoğlu 3. bölüm ne zaman? Hekimoğlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14 Ocak 2020 Salı - 16:23 | Son Güncelleme : 14 01 2020 - 16:23

Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisi bu akşam 3. yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Hekimoğlu dizisinde bu hafta hastanenin bebek katında salgın olduğunu düşünen Ateş Hekimoğlu hemen hastanedeki diğer tüm bebekleri kontrol ettirir. Nihayetinde bir salgın olduğuna karar verilir ve hemen müdahaleye başlanır. Peki Hekimoğlu 3. bölüm ne zaman? Hekimoğlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…


Hekimoğlu dizisi 3. yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Ekrana gelecek olan Hekimoğlu dizisi 3. yeni bölümde iki bebeğinde benzer nedenler ile rahatsızlandığına kulak misafiri olan Ateş Hekimoğlu hastanede bir salgın olabileceğinden şüphelenir. Orhan ve İpek iki bebeğin hastalanmasının hastanede salgın olabileceği anlamına gelmediğini düşünen Orhan ve İpek bebeklerin tamamını kontrol ettikten sonra Ateş Hekimoğlu'nun haklı olduğuna karar verecektir. Ateş Hekimoğlu bebekleri kurtarmak için yine sıra dışı bir yönteme başvuracaktır. Peki Ateş Hekimoğlu bu kez başarılı olabilecek midir?
 
HEKİMOĞLU DİZİSİ KONUSU
 
Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.
 
Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek’i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu’nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu’nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Hekimoğlu’yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara…
 
Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.
 
HEKİMOĞLU DİZİSİ OYUNCULARI
 
Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)
Okan Yalabık (Orhan Yavuz)
Ebru Özkan Saban (İpek Tekin)
Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar)
Aytaç Şaşmaz (Emre Acar)
Damla Colbay (Zeynep Can)
 
HEKİMOĞLU 3. BÖLÜM FRAGMANI 

 

HEKİMOĞLU 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI