Hayat Sırları 6. yeni bölümde Hakan ile Mustafa yüzleşiyor!

06 Aralık 2017 Çarşamba - 7:40 | Son Güncelleme : 06 12 2017 - 7:40

Hayat Sırları 6. yeni bölüm fragmanları izleyicileri heyecanlandırdı. Hayat Sırları'nda bu akşam Hakan ve Mustafa'nın yüzleşmesinde neler yaşanacağı merak konusu oldu. İşte Hayat Sırları yeni bölümde yaşanacakların ipuçları...


Çarşamba akşamları yayınlanan Hayat Sırları 6. yeni bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Star TV'de bu akşam ekrana gelecek olan Hayat Sırları dizisinde Seher ile Burak arasında geçmişte yaşananlar ortaya mı çıkacak? İşte fragman ve özet...

HAYAT SIRLARI 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

Hakan, Mustafa Kuzgun’un kapısına dayanır ve “sen benim babamsın” der. Mustafa, Hakan’la yüzleşirken Kemal de İsmet’in parayı almaya gelemeden vurulduğunu İnci’ye anlatır. İnci, Mustafa’nın silahı olduğunu görünce İsmet’i kocası vurdu zanneder. Oysa Mustafa oğlunu takip etmiş ve İsmet’i vuranı hayal meyal görmüştür. Kocasının hareketlerinden şüphelenen İnci, Zafer’e takip ettirir.
 
Kemal, Banu’dan aldığı borç parayı götürüp kızın babasına iade eder. Banu, her gün biraz daha aşık olduğu Kemal’e açılmayı bir türlü beceremez. Bu arada Kemal, kafede tanıştığı Tuba’dan çok etkilenmiştir. Kemal’in Burak’tan yeni ayrılan Tuba’ya olan ilgisi Banu’yu fena yaralar.
 
Mustafa ile yüzleşen Hakan çok üzgün bir şekilde evine gider. Annesinden olanları saklamaya devam edecektir. Ertesi gün Hakan, Mustafa’nın onunla ilgili gerçeği ailesinden sakladığını öğrenir ve Mustafa’ya karşı daha çok bilenir. Hakan giderek bozulan ruh hali sonunda ona son adımı da attırır. 
 
 
Burak, İstanbul sokaklarında dolaşarak geçmişi anmaya ve Seher’e olan aşkının sağlamasını yapmaya devam eder. Burak, annesiyle arasını düzeltmek ve boşanma sürecine destek olmak için bir adım atar. Akşam yemeğine gider. Ancak Ayşen oğluna kötü bir sürprizi vardır
 
Artık taşıdığı yükten ve sırdan çok yorulan Seher kayıp kızıyla ilgili büyük bir ipucuna ulaşır. Ancak Seher artık yalnız değildir. Gerçekleri öğrenen Kemal ona bu süreçte destek olacaktır. Seher’i evden almaya gelen Burak, annesini mahallede görür ve binaları satın aldığını öğrenir.
 
Ayşen, Kuzgun Ailesi’ni huzursuz etmek için Zafer’i kullanmaya, Mustafa’ya da iyi davranmaya devam eder. Melek, kocasını Ayşen’den kıskanmaya başlamıştır. Ortalığı karıştırmaya doymayan Ayşen sayesinde Kuzgun Ailesi, kızları Seher’in Burak’la geçmişte ilişkisi olduğunu öğrenirler.